Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość kankana nigdy
fanka-cel był prosty. Jak nie wiesz o co chodzi-to o co chodzi ? ;) Oczywiście o pieniądze :) Chodziło o ściągnięcie na operetkę Offenbacha jak największej ilości ludzi. Głównie mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale topici odnalazlas kulaju :) qwertz :D ze ja jestem facetem myslalas :D az sie boje spytac czemu? :D a co do kankana - odstawilam kiedys w szkole takie show, ze do dzis sie czerwienie, na to wspomnienie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
To ja już nie przeszkadzam. Spokojnej nocy życzę :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec w takim razie miały majtki,tylko ogłaszano że uch nie maja nie wyobrazam sobie tańczyć na scenie,wywijac spodnica i byc bez bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kankana nigdy czyzby moja obecnosc Cie tak odstraszyla, ze uciekasz :O spoko, zostan, mnie nie przeszkadzasz napewno :) kulaju :D tanczylam razem ze swoimi profesorkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Fanka-to jednak sobie wyobraź :) Polecam lekturę w postaci historii operetek. Tak. "Orfeusza w piekle" widziałem w Wiedniu, ale w wersji life ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kankana nigdy---fajnie ze nas uswiadomiłeś/łaś 🖐️ Gdybyś jeszcze miał/a jakieś ciekawostki to wal śmiało;) whispers jeah :classic_cool: to musi być miłe wspomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Mogę co nieco z ciekawostek powiedzieć. Ale nie wiem,co was interesuje. O tym kankanie przeczytałem tu przypadkiem,bo przypadkiem wszedłem na ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
qwertz nie rozumiem, ale chyba nie muszę rozumieć o co chodzi w tym topiku. Przeczytałem o kankanie i powiedziałem co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
program był z 1990 (patrzyłam w programie tv i tak sobie obliczyłam ile grechuta wtedy miał lat) to jak kankana nigdy? masz jakieś ciekawostki o Grechucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Nie. Większość tych naprawdę dobrych tekstów jest cudzego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde żałuję ze nie spiewał w czasach mojej młodości A to \"Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy\" wydaje mi się optymistyczną piosenką, a Grechuta raczej do tego typu artystów nie należał. Troche to paradoksalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie? A wydawało mi się ze wszystkie jego teksty są jego autorstwa. On chyba jakis miusical napisał... Coś mi się kojarzy taka piosenka z niego \"Hop szklanke piwa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy\" .. tyle bylo dni do utraty tchu do utraty sil :D piosenka astmatykow ;) a tak powaznie to Grechute uwielbiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Nie zapominajcie, że Grechuta wywodził się z charakterystycznego klimatu Krakowa. Stąd jego specyficzny styl. I bardzo charakterystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz:D dobra na odwrót żałuję ze Grechuta tworzył intensywnie w czasach kiedy mnie chyba na swiecie nie było, ale wtedy pewnie zapałałabym do niego szaleńczą miłością i została jego zagorzałą fanką. Pewnie męczylabym go moimi miłosnymi listami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Niedoceniany ? To mało powiedziane. A kto np. docenił Ewę Demarczyk czy Joannę Rawik ?? Nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Kulaj-bardzo wątpię z tymi listami. Szał na Grechutę zaczął sie po jego śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem kim jest Joanna Rawik jeśłi już o muzyce-dziś byłam na koncercie dody,był za darmo to poszłam.Takiego kiczu to ja jeszce nie widziałam.Zaśpiewała dwie piosenki i poszła sie przebrać,miałą być o 15,pozniej o 16 .a była o 17. Wytrzymałam tylko 30 min :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Doda ?? To ja lepiej już pójdę. Kobieta i jej muzyka nie na moje nerwy i uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto to jest Joanna Rawik?? Strasznie mnie irytuje to ze teraz nikt nie docenia prawdziwych artystów, to ze nikt nie zagłębia się w teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz panuje moda zupelnie inna muzyke.. :O napewno nie lepsza. I mimo ze teksty jego piosenek sa niesmiertelne i uniwersalne.. dzis w dobie tej idiotki dody, Grechuta przeszedl by bez echa :( wiec dobrze, ze byl wtedy kiedy byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×