Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

:D:D:D:D:D:D ale dziś zlewalysmy z tej rekalamy z kumpelą:D \"jestem groszek...\":D albo QQrydza:D dobra, to był humor sytuacyjny i nie uda mi się tego wyjasnić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heinz up jest tak durne ze aż smieszne:D ale i tak najlepsza reklama to ta z Figurą: najpierw udaje smsa a póxniej stwierdza ze buty ją piją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaju - tez sie ciesze, ze Cie w koncu spotkalam :D niestety, nie mam bladego pojecia o czym Wy tu rozprawiacie :O nie widzialam tych reklam 😭 a ta o groszku mnie zaintrygowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo juz spac idziecie? :( szkoda, mloda godzina jeszcze ;) ale oki, zapale i tez zmykam. wiec dobranoc kablu 🖐️ :) dobranoc qwertz 🖐️ :) dobranoc kulaju 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ja juz wczesniej jakos nie doczytalam Twojego posta i myslalam, ze tez juz poszlas.. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam karakanki... piszę żebyscie o mnie nie zapomnieli ;) dziękuje za wszystkie przytulaski, tez Was wszystkich mocno przytulam....czukerek Ciebie w szczególności, bo potrzebujesz tego tak bardzo jak ja:) kabel...szkoda że mi nie odpisałeś...ale trudno :) pozdrawiam i papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj qwertz :) 🖐️ znowu musze podbierac siec....moja macierz padla :O...... joniu ...przepraszam najmocniej 🌻 za brak odpowiedzi ale ostatnio mam tak slaby net ze jestem zdziwony ze cokolwiek dochodzi :O.....poprawie sie :) a filmu nie ogladalem zostalem z dziewczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Nowego nic,z tym tylko,że jutro mam wolne.Samopoczucie?...powiedzmy,że takie sobie.Nie mam pojęcia,ale ostatnio coś mnie jakieś głupie myśli nachodzą,chyba depresja jesienna mnie dorwała.A u Ciebie?Motylki aktywne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tam różne,które nieraz zamieniają się w słowa i powodują,że człowiek robi z siebie idiotę:O,szczęście tylko w tym,że jest ktoś,kto stara się tego tak nie odbierać,bo inaczej to normalnie mogiła:O.Kurcze,ja zawsze na jesień wręcz odżywałam,co się dzieje?Chyba zmęczenie robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie nudzisz i nie chodzi tu ściśle o @.Chodzi o to,że jak załapię dołka to ogólnie nie jestem sobą:O oczywiście nie będę przecież tu o tym mówiła,mam Anioła,więc jest ok;)A przemęczenie robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci tylko powiedzieć tyle,że Anioł jest jednym z najwspanialszych osobników jakie znam,tylko tyle...reszta jest milczeniem...:) Oj nie,nie będę się zakopywać:D,jeszcze czego;)dołek jest dziś,jutro po dołku nie będzie śladu :) A teraz mówię dobranoc,bo padam z nóżek :) Miłych snów qwertz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
to tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak myslalam, ze nie ma nikogo :( a ja jak zwykle wpadlam na papieroska w tak doborowym towarzystwie :D kabel - chyba miales racje, ze sie tu mijamy.. trzeba miec niebywale szczescie, zeby moc sobie pogadac w tym samym czasie.. ukulele - wiecej podody ducha! :) nie lam sie, nie daj sie jesiennemu przesileniu, jestes fajna dziewczyna i zadne doliny Cie nie moga trapic :) a i prosze sie usmiechnac :D qwertz - zazdroszcze motylkow :) obys czula je juz zawsze :D kulaj cos nie zaglada, chyba pochlania ja zycie studenckie ;) a raczej ta integracja ;) dobra, wypalilam sobie, rozpisalam sie jak wariatka i ide sie odstresowac :) ..oczywiscie wypije tez Wasze zdrowie :D udanego piatku Kochani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ qwertz 🖐️whispers Dzięki whispers za miłe słowa pod moim adresem :) a żadnej dolinie się nie dam,mam dziś dobry humor i tego sie będę trzymać :D MIŁEGO WEEKENDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×