Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

jedyną rzeczą ktorej mi zawsze brakowalo odkąd pamietam to czasu....przyjaciele mawiaja...ty nie bedziesz mial czasu na smierc ...a ja im na to- aniolowie sa niesmiertelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz,kochana moja---anioła ma każdy,tylko ja mam tego najwspanialszego.Szkoda tylko,że działam mu tak często na nerwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele>>> Aniolowie o ludziach wiedzą wszystko ...ludzie o nich samych hm.... im wydaje sie ze cos wiedza a nie wiedzą nic :D wiec smiem twierdzic ze nie wiesz jak zagrać mi na nerwach ...apropo\'s co to sa nerwy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty qwertz zawsze potrafisz pocieszyć człowieka:),ale daj mi nieraz trochę popłakać bo:\"każda łza uczy nas jakiejś prawdy...\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej własnie ukulele Twój Anioł Stróż się ucielesnił:classic_cool: A nasze [moje i qwertz] siedzą sobie cichutko i obserwują, qwertzowy ostatnio zadziałał a mój się opierdziela skubany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"powiem ci kulaju ze pojawil sie gdy juz przestalo mi zalezec\" bo tak to w zyciu jest;) a czułas ze to będzie ten? czy nigdy nie podejrzewałas ze mog ci sie przy nim uaktywnic motylki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kablu nie kabluj:D dam mu jeszcze jedną szanse, wole żyć z moim Aniołem w zgodzie, co by było jakby trzasnął focha i stwierdził że ma w d...duszy takiego podopiecznego? jeszcze by sobie poszedł w pizdziet;) ogladał ktoś filmy \"anioł w krakowie\" i \"zakochany aniol\" ? moje ulubione, polecam:) qwertz no to ewidentnie twój Anioł Stróz maczał w tym palce;) pewnie cię pchnął w to samo miejsce gdzie był Pan Motylkowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta jeszcze gorzej!!!No nie mów,że zmieniasz stopkę z mojego powodu!Wolę poprzednią bo pasuje do mnie...i przyzwyczaiłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym sie nie pogrązylaś ukulele !!! skad to przekonanie ??? glowa do gory i slicznie dziekuje za ... już Ty wiesz za co ;)........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie dziękuję za miłe słowa i 👄 za to :)mam nadzieję,że będzie odpowiedź:) Żegnam się już,dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×