Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

heheheh ja to nie moge sie ruszyć z domu bo czeka mnie sesja skaypowa ale pozniej kto wie :) 🖐️ qwertz :) hmmm w Twoim wieku nikt by mnie nie zatrzymal w chacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kabel---napisz mi tylko czy dziś coś odebrałeś,bo normalna makabra z moją pocztą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się rozpłaczę albo zacznę krzyczeć!!!!!!!Nigdy nie miałam takich problemów z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Kafe działa,ale ja dziś tak się rozpisałam w @ że szkoda moich paluszków żeby nie dało się przeczytać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa zycie studenckie:O już czwarty tydzien sie prosze o integracje teraz mam wszystko w dupię mnie kafe na razie nie strajkuje i oby tak dalej :) zamierzam tu sobie troszkę posiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,musiał dojść bo mam go w wysłanych :),tylko mi też dziś poczta szwankuje,jak odbierzesz daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytałam ten topik qwertz ale już daaaawno a pamietacie ten kawał? wsiada punk czy tam skon do tramwaju a babcia na jego widok:\"usiądź sobie synu, bo widzę żeś po chemioterapii i masz buty ortopedyczne na nogach\":O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zrobiłam test,a tamtego skasowałam,ale powinien do Ciebie dojść:)......a masz tu jeszcze:) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×