Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość super te przepisy
ukulele robimy jasełka ja jestem aniołkiem o wzroście jezuskiem kabel józefem kulaj gwiazdką qwert? zapomniałam chyba osiołkiem i kimś jescze może ty beziesz Maryją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele robimy jasełka ja jestem aniołkiem o wzroście jezuskiem kabel józefem kulaj gwiazdką qwert? zapomniałam chyba osiołkiem i kimś jescze może ty beziesz Maryją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele robimy jasełka ja jestem aniołkiem o wzroście jezuskiem kabel józefem kulaj gwiazdką qwert? zapomniałam chyba osiołkiem i kimś jescze może ty beziesz Maryją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka----jak kabel jest Józefem to ja mogę być Maryją;) nie ma sprawy,cała przyjemnośc po mojej stronie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel----ja też nie mogłam wejśc przez jakiś czas.Nie denerwuj się jesteś Józefem:D Ćwicz spokój i opanowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️qwertz my gruszeczki musimy trzymać się razem;)Jesteśmy piękne i sympatyczne,pamiętaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo,pewnie,że z lustrami,przecież z nami nie :D.A jak jeszcze zamiast lustra Anioł powie,że jest ok to już pewność całkowita,no nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak,franek marnotrawny---trafne:D Wrócił i się ulotnił :O A jak chodzi o obiektywność Anioła---to on widzi więcej więc i ma więcej do powiedzenia w tej sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moje panie mowie z calą odpowiedzialnoscią ze jest OK !.....mnie poprostu nie mozna nie wierzyć ;) A co do franka :) nie wiem dlaczego ale franek zawsze kojarzyl mi sie z kims na M ....... M jak motorniczy :D ..ale takiego w zlobku nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel---necik wytrzeźwiał?:D coś długo Cię nie było? Wiecie co?zwierzę Wam się z czegoś---zawsze chciałam klaskać u Rubika....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech. ..... qwertz :O nigdy nie oceniam ludzi..... za to bacznie sie przygladam czy umieja sie smiac...tak poprostu od serca Nie przypatruje sie nikomu ....za to uwaznie slucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę skromna---umiem śpiewać i lubię a z klaskaniem u Rubika nie miałabym kłopotów:D :D Ciekawe jak mnie narysujecie?Gitara i tyle:O Kabla najłatwiej---długi przewód...Z końcówką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel i znów się zderzyliśmy---no cóż przeznaczenie i grudzień się zbliża wielkimi krokami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×