Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

oj wiem że słodko, ale wkońcu ktoś tu coś pisze, bo pusto tu ostatnio. Dalatego witam cieplitko w ten zimny dzionek :) Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kabel :),widzę,że już przeczytałeś o pozdrowieniach Joni:).Byłyśmy dziś bardzo życzliwe,prawda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo:O i to coraz częściej,więc chyba za parę minut pójdę poczytać książkę i do łóżeczka pod pierzynkę bo mnie chyba przeziębienie łapie:(...z minuty na minutę robię się coraz bardziej pociągająca....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O nie mogę teraz sobie na to pozwolić bo mam akurat dużo obowiązków:(,więc już słucham Anioła i grzecznie hop do łóżeczka z herbatką z cytrynką :) Dobrej nocy Kabel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Waszystkim :) No chociaż troszkę popisaliście :) Kabel pozdr :) Ukulele :) Ja już lekko wyleczona, ale czułam się strasznie, ehhh te przeziębienia. ukulele weź sobie 2X2 tabletki tabcinu i 1 tamtumverde-chyba tak to się pisze :) i do łóżeczka, mi pomogło :) pozdr dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Ale ta kafe jest straszna, wieczorami to już w ogole nie można na niej siedzieć bo co chwile \"brak dostępu do bazy danych\" Dlatego wczoraj przerzuciłam się na pudelka i inne plotkarskie serwisy. Stąd pewna taka mała konkluzja (?): Dlaczego Wałęsa który kwalifikuje się do przeszczepu serca chla wódkę na jakiejś imprezie dewoo? (czy jak to tam sie pisze) pogrzalo go? ukulele trzymaj się tam cieplutko, powiedz twojemu aniołowi stróżowi żeby cię tam trochę ogrzał swoim blaskiem czy jak;) qwertz to juz pewnie w ogóle nie moze do nas zaglądać:O ale zauważylam że pojawil się franek:) budowniczy marnotrawny powrócił na łono naszego topiku;) Jonia miło że chociaż ty z ukulele podtrzymujecie topik. A teraz sensacja rodem z pamiętnika studentki Kulaj: We wtorek byłam na małym piwku z aż 5 osobami z naszej grupy:classic_cool: integracją tego nie nazwę ale liczy się sam fakt ze byli studenci adm(:O ) i było piwo (co prawda jedno na podłodzę ale ciii) Co można zrobić na obiad? takiego fajnego, prostego żeby sistrulina mi w końcu nie jojczyła za uchem że nic nie robię? No dobra może byc coś trudnego:classic_cool: byle nie mięcho bo nienawidzę się w tym babrać. No chyba że efekt przewidywany będzie tak piorunujący że będzie mi się opłacało poświęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Dziś u mnie w pracy jest awaria ogrzewania i marznę okropnie :( siedzę w biurze w płaszczu zimowym hehehe Ojjj coś Was wszystkich wcieło, od wczorajszego południa ciszaaa, ;) mało dbacie o topik :) Ciekaw czy ukulele będzie, jak ak to buziaki dla Ciebie :) jakby co to będę tu zaglądać do 12.30, może kogoś spotkam :) buziaki dla Was :) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim ponownie, ale tu pusto....moze ktoś wejdzie i zobaczy że się staram podtrzymywać topik, ehhh ludzie gdzie się podziewacie? franek...byłeś i już Cię nie ma....ale i tak 🌼 kulaj....och kochana kulaj, gdzie się szwędasz? wracaj z uczelni hehe 🌼 ukulele 🌼 to dla Ciebie :classic_cool: kabel 🌼 😘 pozdr dla wszystkich zajrzę później a teraz idę się pomulić w pracy hehe 💤 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonia o mnie zapomniała ;) w płaszczu to ile ty masz stopni,ja mieszkałam bez ogrzewania i miałam najmniej 12 stopni,chyba ze strasznym zmarzluchem jesteś. Zreszta dziś ciepło jak na ta pore roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka_franka przpraszam że Cię ni wyli8czyłam 🌼 fajnie z zajrzałaś. Wiesz u mnie w pracy grzejniki są zimne od wczoraj i beda grzac dopiero w ponieedziałk :( a okna itp przepuszczaja zimno, nie są szczlne :( zamarzaaaam :( :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówi się ze jest wieksze prawdopodobieństwo że ludzie zbiegną się na okrzyk \"pali się \" niż np \"gwałcą\" Jonia powiennaś dostac jakiś order za podtrzymywanie naszego topiku, a zaraz po tobie takie cuś powinna otrzymać fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz cos się opierdziela a aktualnie pali się (tylko jeszcze nie wiem co) z milosci doooooo Jeżyków kokosowych. ostatnio codziennie je wcinam ale dzis juz chyba przesadziłam:O a co tam u ciebie fanka? chopoki to już całkiem o nas zapomnieli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×