Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

🖐️ Jonia-----dzięki za kwiaciora ;) Czukerek-----Anioł mnie cały czas ogrzewa swoim blaskiem ;) Qwertz----gdzie się podziewasz kobieto? Ok,jak nikogo nie ma to wskakuję w piżamkę i możecie mi....kołysankę zaśpiewać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️fanka----to jak Ci się nie chce spać to mogłaś się trochę bardziej wysilić z tą kołysanką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej?oszczedzaj mnie mam chore gardło a co bedzie jak całkiem zaniemówie? wiec cichutko nuce pora na dobranoc bo juz ksiezyc swieci,ukulele lubi misie,misie lubią ukulele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już lepiej fanka:) dziękuję bardzo.A teraz weź coś na to gardło,żebyś mi jutro też pośpiewała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę! IAnioł też mi kołysankę nuci:)jaka ja dziś dopieszczona na dobranoc będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jak będziesz dobrze klaskać to Cię zatrzyma;) a potem załatwisz miejsce dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dobre dobre wykoszę pana rubika i będziemy razem z ukulele klaskac a fanka będzie solistką a ty kablu będziesz naszym menagerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie nucę klaszcząc:\"Niech mówią,że to nie jest miłość\",tak dla wprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele chyba słaba ta moja kołysanka ;) skoro jescze nie śpisz,ale w sumie to dobrze ja na solistkę nigdy,zgłaszam qwertz a jej partnerem bedzie o wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :) moge być menadzerem i dyrygentem ...nie dyrygentem nie ! bo w jednej rece trzymam zawsze garsc orzeszkow albo drazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kabel połączysz przyjemne z pozytecznym będziesz machać ręko z wypadającymi drażami a my z ukulele będziemy je łapac w klaszczące dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mnie rozwaliłaś Kulaj :D Wyobraziłam sobie tą sytuację i Kabla.....odechciało mi się spać:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaszczac ?! to bylby szczyt zrecznosci :D ale ze wzgledu na dobro zespolu przestane grysc w/w bo po wystepie pozostanie nam tylko gwizdać... . . razem z widownią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się tu śmiejecie,a ja serio chciałabym choć raz zaśpiewać i poklaskać jak u Rubika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropos muzykalnosci jutro idę na karaoke:O :D :O :D :O :D już ustalilysmy z kumpelą że ona nam zrobi czarne kominiarki na drutach a ja dorobię pomponiki... różowe. jak obciach to na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×