Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Czukerek----witam i jednocześnie mowię Ci dobranoc :) Kabel------co to za śledzenie mnie po topikach,co?;) Już nikogo nie ma?Jak tak to mykam znów do kąta :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie ma jak jest oto hja we własnej osobie i prosze sie tu nie walesac po sasiednich tematach moje anioly schly sobie na balkonie,a ze dzis u mnie wichura to niektore w kawalkach zostaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech fanka-----na kaloryferku trzeba było aniołki suszyć a nie na balkonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż,coś za coś:( trzeba było im jakąś wiatę ochraniającą zrobić!Do świąt jeszcze zdążysz zrobić resztę do kompletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak zle,jednym brakuje rak inym calevgo ciala ale glowy wszystkie maja,polowa z nich uchowala sie w calosci,maja piekny zloty kolor teraz mysle o menu na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,jak głowę mają wszystkie to najważniejsze ;) Co do menu to ja nie mogę się doczekać smażonego karpia i kapusty z grzybami,mniam.Reszta dla mnie mogłaby nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpa ? czemu nie ...musze tylko znalezc kogoś kto pozbawi go osci brrrrr.....aha zadnego sledzenia nie bylo :P ot czysty przypadek ...temat interesujący to i zajrzalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą wywiało mnie z kafe :O Zapomniałam dodać,że co roku strasznie mi żal karpi...to taka prawdziwa rzeź niewiniątek :(.Mogliby choć w bardziej humanitarnych warunkach trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdzie na to ze ja tez cie sledze bo czytalam jakis temat a tu widze twoj wpis,bo bardziej telepatia ze kabel i ja zagladamy na te tematy gdzie ty piszesz karp nie jest zbyt dobry,taki wodnisty :o ale tradycja to tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,fanka!A nie lepiej powiedzieć,że tak bardzo mnie lubicie,że nie możecie wytrzymać bez mojej skromnej osoby na topiku i wypatrujecie mnie na innych? Ufff,choć troszkę się sama dowartościowałam!A co!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz pewnie nadal lepi różne aniołki,świnki i tym podobne stworzonka:) Fanka-----nieraz muszę coś miłego sama sobie powiedzieć,bo nie ma co liczyć na innych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka-------to rozglądaj się,może ktoś czeka żeby o Ciebie dbać;) A Kabel......w końcu to Anioł i to jego praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel----jaką scenę?Tobie?Za co?Przecież tak się o mnie troszczysz......pewnie tylko z obowiązku,który ciąży na Aniele:O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
tyljko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko moje Anielskie usposobienie nie pozwala mi zmyć Ci glowy za ta pisanine....anioly nic nie robią z obowiazku tylko dlatego ze chcą, bo to sprawia im radosc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,ok już nie krzycz na mnie:( niech Ci będzie,,,powiedzmy,że mówisz szczerze ;) O wzroście----masz u mnie ogromną krechę ,a tak wogóle to nie rozumiem Twojego piśmiennictwa,po jakiemu to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ja t5o niezsnam aniołówtańcze orzykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
fabnka a co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ja te ż nic niie rozumiem ale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
zaraz Ci się pozłoszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×