Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Kabel----moje jakoś się nie chcą spełniać....nawet te parę nędznych które mam....nie chcą i już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele >>>> wszystko mozna to kwestia jedynej rzeczy ktorej nie mozna kupić .....czasu... jesli znajdziesz czas wszystko inne to już.......inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel---znależć czas to dla mnie jeszcze jakoś do zrobienia...ale miałam zejść na ziemię :O Qwertz---- moje marzenia są trochę inne,mało ich ale niestety nieosiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera! marzenia mi się wyczerpały! chociaż nie, mam takie jedno widzę siebie w przyszłości, gdzies koło 50tki, mam siwe włosy spięte w kok \"na babcie\" i fioletową garsonkę od koko chanel czy kogostam. Siedzę sobie przy starym ogromnym biurku i piszę moją kolejną powieść. a za oknem prószy sobie śnieg:) albo wersja druga: mam ok. 60lat, siedzę sobie w starym pluszowym fotelu z okularami i piszę bajki dla moim wnucząt (oczywiscie mam siwe włosy spięte w kok tuż nad karkiem, góralską chuste na ramionach i ciepłe bambosze na nogach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy to jednak mają robaczywe myśli :D:D:D Dobrej nocy qwertz i niech Ci się morze przyśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×