Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Czukerek----ale romantyzm z Ciebie wyszedł,nie ma co :D :D :D Nie pij tyle na noc:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek🌼 miłych snów:) Ja się dziś długo wysypiałam,więc jeszcze nie wskakuje do łóżeczka,może trochę poczytam,albo pomarzę o morzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę się skoncentrowac na czytaniu,więc przeglądam zdjęcia i marzę.Głupie co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie glupie ....robie podobnie a ja nie robie glupich rzeczy ;).. nie mozna wejsc na kafe :O jak mi sie juz uda to nie zdaze posta wyslac i czekam znowu na wejscie :O to jest glupie bo wszystkie inne stronki mi chodza normalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przydałby się śnieg na święta....tylko żeby nie padało 21.12... Dobranoc👄może przyśni mi się morze....skoro nie mogę na jawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co masz na myśli :) ale i tak skończy się na marzeniach sennych:O Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na karpatke 1 szklankę wody i pól margaryny zagotowac.do tego wsypac szklanke maki i prazyc 2 min.odstawic do ostygniecia. dodawac kolejno 4 jajka,łyzeczke proszku do pieczenia.ciasto podzielic na dwiwe czesci,piec w dobrze nagrzanym piekarniku.Podczas pieczenia nie mozna otwierać piekarnika. 1 szkl mleka+cukier waniliwoy i to zagptowac masa 0,5 szkl mleka,2łyzki maki pszennej i tyle ziemniaczanej rozmieszśc i wlewać do gotującego sie mleka.Ostudzić,dodać szkla pudru,zapach pomarańczowy,zółtko i pól masła(najpierw rozcieramy masło a potem stopniowo dodajemy mase budyniowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jest tak,wstawiasz do piekarnika na 200 stopni a pod koniec zmiejszasz temp do 150(najlepiej zobacz w gotowym opakowaniu karpatki,jak bede w sklepie to ci sprawdze) ja pieke dwa na raz bo mam teroobieg ok 4o min,kiedys piekłam w takim ruskim piecyku na prad to wychodziło 40 min jeden po upieczeniu nie otwieram,czekam az podsechnie i wtedy wyciagam w dziale gotowanie ktoś napisał fajny przepis na keks,chyba go zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie kawalek prundu jeszcze nikomu nie zaszkodzilo :D wrecz przeciwnie chroni przed wiatrem a po kilku lykach nie slychac nawet fal trzaskajacych o klif :D po wiekszej dawce jest mi obojetne nawet morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlasnie a skoro kolysze bardzie to samo morze przestaje mi być potrzebne ...kolyszacym krokiem dlugodystasowca wracam kolysac sie do domu :D... gdy kolysanie ustaje planuje nastepną wycieczke ...z prundem hm tzn termosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×