Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

sa rozne etapy w zyciu ...Ty qwertz znalazlas sie teraz na drodze rozbitych butelek....kazdy krok sprawia Tobie bol bo skupilas sie na stopach Moze teraz zacznij sie rozgladac na boki i brac wszystko z dystansu....ide o zaklad ze znajdziesz cos co doprowadzi Cie rownowagi, tuz za zakretem mozesz znalezc inna droge zupelnie przyjemna...problem w tym bys wytrwala do tego zakretu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sobie poradze... wierze w to... to wlasnie chcialem uslyszec :) ile razy dostaniesz? to nie wazne.... wazne bys za kazdym razem sie podnosila i szla dalej........ czasem tez obrywam razy....ale nigdy nie opuszczam glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeba qwertz ....glowa zawsze uniesiona i usiechnieta nawet jesli po policzkach beda plynac lzy......glowa zawsze uniesiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kabel,ładnie i mądrze powiedziane,tylko troszkę trudniej zastosować te słowa w swoim życiu........w każdym razie mi jest trudno... Na pocieszenie mam choć troszke luźniejszy czas po świętach.Myślałam,że będzie bardzo dużo pracy,ale na razie jest spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno------zmień w końcu stopkę.Tamta była trafniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz----miałam to samo jak mi odpisałaś:O też nie widziałam postów,dopiero po ok.godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka i poszukać nie może
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eche eche.... chce ktoś kaszelek? szukam kurka wodna torebki i nie mogę znaleźć może dziewczyny chodziłyście ostatnio po jakichś sklepach i widziałyście coś co przypominało to: ... kurde zgubiłam:) w każdym razie to byla torebka a\'la konduktorka, zamszowa albo skórzana widzialyście gdzieś takie torby? bo ja nigdzie:O chyba ze u kobiet na ulicy ale wstydzę się podejśc i zapytać gdzie kupiły:) torby są w miare eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale moze jakis sklep sportowy? albo typowo mlodziezowy?" acha w sklepach typu osray reserewd (?) itp widziałam zame materiałowe toreby a ja bym chciała zamszową. Lurde ze też nie podobają mi się zwykle torby z bazaru:O kiedyś widziałam (z rok temu) taką podobną torbę z zamszu ale była po 170zł i mi było żal kasy;) widzialam też taką ale malutką (1 teczka a4 z ledwoscią się zmiesciła) w camelieu no nic, będę szukać dalej;) moze w jakimś internetowym sklepie znajdę chociaż na razie widziałam pare toreb które mam w domu, kosztowały dwa razy tyle co za nie zapłaciłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już szukałam przestałam i znowu mnie wzieło :O muszę sobie kupić jakąs inną to wtedy znajdę:O macie konto na naszej klasie? ja w końcu sobie oglądałam ten portal i stwierdzam ze to druga fotka.pl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy teraz działa ale ok 17:00 było wsio ok (czyli muliła jak zwykle ale przy dużej dawce cierpliwosci dało się oglądać) znalazłam swoją kuzynkę i aż się wydarłam- miała takie koszmarne zdjęcie ze szok w trampkach:O qwertz a utrzymujesz jakieś kontakty z ludźmi z klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha;) ja jak widzę ludzi z mojego rocznika to aż mnie coś boli:O pozy pt: jestem sexyyyyy, albo zdjęcia z gołym cycem i dziubkiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z dziećmi sa mocne np jest sobie jakaś babka , w profilu ma 14 zdjęc z czego 13 to zdjęcia jej dzieci:D albo ludzie którzy nie byli za bardzo rozrywkowi w szkole nagle na klasie mają 100znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde szkoda ze ludzie na klasie podają swoje dane osobowe znalałam KOBIETę która wygląda jak mój szwagier tyle że bez okularów;) qwertz a jak tam twój humorek? coś widzę ze nie bardzo... pamiętaj że jutro masz zaserwować nam bananka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz,jak bardzo rozumiem...ale pamiętaj,że nie jestes sama....Będzie ok,musi być ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×