Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

gdybym zaczela ukadac wiersze.. Boze :D :D :D do tego trzeba miec jednak talent, ktorego ja moge Ci jedynie pozazdroscic. Robie tez inne rzeczy, nawet nie wiesz jak czlowiek moze byc kreatywny gdy zaczyna nudzic sie sam ze soba :O a ja dzis mam bardzo nieplanowany wolny wieczor :) mialam jechac do Poznania, ale niestety autobus nie przyjechal.. zamarzlam na przystanku (nie wiem jak pogoda jest u Ciebie, ale tu u mnie chyba z -20 i wiatr.. jak to w kieleckiem ;) ) i wrocilam do domku. Super. Mam grzane wino i chetnie sie podziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta_zła
Na karku Walentynki, Dzień Babci i Dziadka Moja kumpela buduje grupę wsparcia dla ludzi z pomysłami na prezenty. Zapraszam: www.gieldaprezentow.pl !!! Polecajcie - odradzajcie, odwiedzajcie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whispers🖐️ dobrze Cię widzieć po tak długiej przerwie:) Qwertz----- super,że spotkanie sie udało. Ja mogę zasnąc ale za to mam niesamowite koszmary i zastanawiam się czy nie lepiej by było dla mnie wcale nie spać....:O qwertz---- poproszę precelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie qwertz,bo wtedy budzisz się i tak zmęczona jakgdybyś wogóle nie spała :O pocieszające jest to,że nie jest tak codziennie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeee ukulele :) prosze winko dziewczyny \_/ \_/ i dla mnie \_/ i za te koszmary, zeby zniknely i nie wracaly.. bardzo czesto snia mi sie zeby i psy, takie zle psy :O co to moze byc? o o precelki :) a ja przeciez na dietce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zastanawiam sie nad tym co oznaczają sny.Gdybym w nie wierzyła to......lepiej nie mówić co by już ze mną było...:O winko.....może tak odrobinkę skosztuję,ale tylko odrobinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem dlazego tak sie stalo, pierwszy post byl z malej a reszta napisala sie z duzej :O nie wiem, nie rozumiem, ale to caly czas ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie chyba zrobilo odkad nie trzeba wpisywac hasla za kazdym razem.. nie wiem bo nie zwracalam na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez jakiś czas nie mogłam otworzyc strony :O qwertz----ja to na pewno ja,kabel to ten sam anioł co zawsze a whispers też ta sama tak jak cała reszta,nie ma co płakać;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie smetnie zrobiło dzis pomyslalam sobie co bedzie jak nam wykasuja topik,jak my sie znajdziemy,jak ja was znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka🖐️a co Ci przyszlo do głowy z tym skasowaniem topiku? qwertz----nie mam na jutro nic specjalnego zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to sie dzieje z kafe ze wogole nie mozna nic otworzyc :O i Waszych postow wczesniej nie widzialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie mam planów myske realnie,nic nie trwa wiecznie nawet kafeteria,wy macie maile mozecie sie odnalezc a ja was nie znajde a teraz uwaga,u mnie jest cieplutk,mam 23 stopnie w pokoju. Ale w ubiegłym roku jak byly mrozy mialam 12 stopni w pokoju i strasznie sie wymarzlam wiec wiem co to znaczy zimno.przy 15 stopniach czlowiek nie jest w stanie myslec,siedzialm prawie caly dzien przy kompie zeby sie troche ogrzac(grzejnika nie mialam w pokoju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zapisalam w razie czego bede cie szukac mailem gg nie uzywam,wole rozmowe w cztery oczy a teraz wymyslcie dobry sposob na zasypianie,bo ja podobnie jak wy mam z tym problemy.moze to przez kafeterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na tym dworcu tak zmarzlam, ze juz nic mnie nie zdziwi :O no i nie dojechalam przez to do szkoly, ukulele nie spotkamy sie w 2 na Ogrodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha moze faktycznie przez kafeterie nie mozemy spac?? chociaz ja ostatnio na te przyjemnosc wcale nie mam czasu a bezsennosc jak byla tak jest :O tnz wrocila po okolo 3 tygodniach :O cierpie juz na to z przerwami kilka lat i nie znam sposobu na spokojne i przyjemne zasniecie. Moze rozwiazanie wszystkich problemow by pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whispers-----my to może nie jeden raz jechałyśmy razem w 2 i nawet stałyśmy obok siebie...:D Fanka----ja ostatnio biorę tabletki ziołowe (innych bym się nie odważyła)na spanko :O ale widac nie chronią one przed koszmarami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, teraz nie biore nic, kiedys jakis dwa lata temu bralam ale krotko, cos przeciw depresyjnego. Ostatnio bylam tak wykonczona tym ze nie spie, ze ledwo widzilalam na oczy.. i wzielam cos ziolowego.. w rezultacie zaspalam do pracy 3 godziny :O od tamtej poty wole sie meczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nerwy,stres itp....staram sie o tym nie mysleć ale to tkwi gdzies \"w środku\"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz wiecej optymizmu ja ide sobie przynajmniej polezec,zaraz na polsacie powtarzaja sylwestra,moze poogladam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie życie....ale po nocy wstaje dzień....a po burzy słońce.... No i jeszcze nad morze można pojechac....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
czemu Was tak nachodzi z tym nie spaniem? ja ostatnio śpię po 12 godzin i cały czas jestem niewyspany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
nie ma czego zazdrościć mnie to już denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×