Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość a o co chodzi z gwiazdą qwertz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czukerek :) ..Anielski zastep szykuje sie do wejscia w nowy rok z wielkimi planami, nowymi nadziejami..... qwertz>>> nawet nie wiesz jakie niespodzianki przyniesie Tobie Nowy Rok...\"Mezczyzni sa jak autobusy, zawsze moze być nastepny\" wystarczy wsiasc do wlasciwego :) Hm.. nie wiem gdzie sie zapodziala moja ukulele ? bede musial chyba wzniesc sie wyzej bo z poziomu ciezko karakana ujrzec :D jonia>>> gdzie sie zawieruszylaś ? fanka ! nie zostalo Ci troche karpatki ?...wciagnąlem wszystko i mam niedobory slodkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obok stoi serniczek i jeszce taki niby tort wiec śmiało próbuj ,tylko zebyś nie miał kłopotów zoładkowych potem kurcze,ja sie tak napracowałam a teraz nikt nie chce tego jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fanka ;)...chyba wszystkie kobiety na swiecie reagują w podobny sposob na kilka kalorii wiecej :)..... zupelnie jakby jakis pieprzony guru z gory narzucil wzorzec wymiarow jakich powinna sie trzymac kobieta ....zostawie kawalek sernika dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witam Wszystkich :) Fanka----ale kusisz tym sernikiem :D Kabel----Twoja :D ukulele chodziła na spacerki żeby nie przybrać rozmiarów kaszalota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....jak chodzi o ten temat....to chyba nigdy :O Ale jak pojedziemy nad morze ;) to przestanę bo tam zawsze pozbywam się ok.2-3 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a co?Zabronisz mi jeść smażone rybki?Tego sobie nie odmówię :P No chyba że masz inne plany....np.dłuuuugie spacery brzegiem morza :) w tym jestem nie do pobicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciszaaa.....tak Was wciągnęlo pochłanianie serniczka fanki,że nie możecie wstać od stołu? :D Qwertz----- odezwij się,teraz Ty siedzisz w kąciku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reka na sercu musze stwierdzic ze serniczek juz nieco nieświezy,ale jakos zjadłam jeden kawałek kabel zeby nie było ostrzegałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka------wydaje mi się,że Aniołowie nie mają problemów żołądkowych,więc nic kablowi nie grozi :D Ja przed chwilką wciągnęlam kawałek babki.... nici z silnej woli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniczek super ;) ale musialem sie spieszyc z konsumpcja bo moj dom przezyl najazd znajomych :)... ukulele >>>smazonych rybek bedziesz miec pod dostatkiem a i o spacerach pomysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laczenie tem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×