Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

qwertz mysle ze takie \"codzienne walk\"i umacniaja.. mnie to dodaje duzo sily, bo wiem, co to znaczy miec problemy i umiem dzieki temu pomagac innym.. a troche na tym polega moja praca. I jesli sie usmiecham to nie za cos tylko mimo wszystko i jest to prawdziwy szczery usmiech. Chyba sie opilam tym winem :) pa pa fanka :) i witaj o wzroscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....chociaż ktoś lubi i ceni:O Wskakuję zaraz do wanny z ciepłą wodą o zapachu pomarańczy i funduję sobie mały relaks przed snem.Może tej nocy obędzie się bez koszmarków :O Dobranoc wszystkim. qwertz----i pamietaj,ze w razie czego.....wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz Ty to jednak masz zawsze racje właśnie z chęcia bym przespał cało to zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz boli, bo cierpienie uszlachetnia, a ze czasem za bardzo.. to tylko po to by miec wiecej sily i kiedy w koncu los sie odwroci bedzie mozna cieszyc sie ze wszystkiego stokroc bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
a ja już tulupie się do łóżka bo zaraz będę nosem pisał dobranoc i miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Nie zapominajcie o ciepłych majciorach bo grozi to zapaleniem górnych dróg oddechowych (eeee? coś mi nie wyszło) W każdym razie mnie to zapalenie dopadło a w poniedziałek kolos z ekonomii, i tak się zastanawiam czy zrobić użytek z tego mojego zwolnienia lekarskiego czy nie? Wolałabym zaliczyć tego kolosa za pierwszym razem ale nie mam sily sie uczyć:O Trza się na coś zdecydować. A co do snów Gdzieś mi ktoś mówił albo gdzieś wyczytałam że koszmary mają ludzie z nieczystym sumieniem. A tak serio to uważam ze w snami rządzi nasza podświadomosc (chyba Freud o tym gadał). Jeżeli chodzi o moje sny to ta teoria się sprawdza. Whispers a propos snów o z zębami-nie musisz iść przypadkiem do dentysty? A co do snów z gryzącymi psami- to podobnież oznacza jakichś zdradzających niewdzięcznych (lewackich )przyjaciół. Całkiem możliwe że to snilo się komus innemu:O Szkoda że potrafie tylko swoje sny interpretować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Założyłam ciepłe majciory :D i byłam na długim spacerku:) Czukerek----ja akurat mam czyste sumienie :) no,chyba,że tylko ja tak sądzę :O Spadam zrobić sobie gorącej herbatki,jak ma ktoś ochotę to zapraszam ;) Kabel-------znów masz problem z netem? Wpadaj do mnie na herbatkę to poszusujemy z mojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz-----też zmarzłam,ale pobiegałam sobie po lesie i było ok:D.Cholerka,stara baba biegająca po lesie:O Rozgrzej się moją herbatką,ewentualnie mogę dodać prUNdu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kąpieli i w szlafroczku :) Spać mi się jeszcze nie chce....po co ja o 19 wypiłam kawę...:O qwertz-----ja bardzo często spaceruję po lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel-----Ty niewdzięczniku :P pogardziłeś moją gościną 😠 okład to Ty dopiero będziesz mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech....nie,nie mam jednak sumienia :) No chyba,że będzie super niegrzeczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioly sa zawsze grzeczne ......co najwyzej czasem wzrok maja znieczulony -ciesze sie ze widze kalwisze ..ale czt=ytac cos jest juz trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś z oczkami??? mogę Ci odstąpić trochę mojego \"sokolego\"wzroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w to akurat nie wierzę....:( sama nie pojadę a niektórzy nie mają na to ochoty zimą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mówię serio :( czy to naprawdę głupie,że chcę zimą nad morze? Stara,głupia baba ze mnie.....a kabel sobie żarty robi😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×