Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość ///////
a kablowi usb to po co????????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
i co sobie żartujesz ze mnie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czukerek------jakoś dawno nic nie było \"z pamiętnika studentki kulaj\":)... ////-----nie wysilaj się...:O Ok...jak żadnej pokrewnej duszyczki nie ma to idę do kącika poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się spóźniłam :O.......czytanie wciąga:) Dobrej nocy qwertz🖐️ Ja jeszcze muszę troszkę podrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ogląda ktos milionerów? jest taki dziamdziowaty koleś. Co się odezwie to publicznośc w ryk i hihra się jak najeta:O poszaleli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel---------\"....kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi...\":D ......Nie zauważyłam Cię wczoraj w kąciku....;) Miłego dnia karakany,ja za godzinkę idę na spacerek nad jezioro:).........po takim spacerku kawka lepiej smakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) 🖐️....troszk zabiegany jestem , ale z usmiechem na plapie :D ....hehe jak to przed swietami bywa ;) milego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz >> kedys zadalem podobne pytanie ;) ale czas ograniczylem do 24 godzin....nie uzyskalem odpowiedzi po za :(, :(, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra przywitałam się, wpisałam, zycze spokojnej nocy i mykam :) 🖐️ a tak btw qwertz co ty byś zrobiła w ciągu tych 100dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów czukerek🖐️:) ...24 godziny...właśnie dziś mi coś takiego chodziło po głowie:O.Głupie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih masz racje ostatni relaks przy szumie fal ;)... heheh ja nie musialbym mowic ludzom co o nich naprawde mysle....robie to na codzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie chciałabym umierać w samotności.....to wiem na 100%. Cholerka przez ten temat przychodzą mi durne myśli 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele wlasnie odpisuje na @ ...:O dopiero dzis rano go dostalem Totalna porazka jak z poczta i lstonoszem .. qwertz>>> mlodzutka jestes ;)....wiec moze nie wiesz ale najlepiej takie osoby uzaleznic od siebie i masz spoko :D tez tak mialem ..ale jedynym moim celem bylo odwrocic role ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla dżdżu
a umierał ktoś kiedyś przy was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel-----to Ty nie masz takiej specjalnej anielskiej poczty?Nie wiedziałam,że z takiej przyziemnej korzystasz:O....pisałam go w piątek więc rzeczywiście tempo :D Tak....umierał ktoś przy mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Kabel :O....zamiast zwalać winę na upadłe anioły to sam byś się tym zajął :P Qwertz--------gdzie przepadłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×