Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

heheh zapewniam Cie czukerku ze pobieglabys i to szybciutko :D...piekelny ziąb deszcz z gradem i bez mala setki ludzi swietnie sie bawiących :D ...jedna z potezniejszych fal nakryla mnie i kamere ... po wysuszeniu kamery i przebraniu ciuchow 5min pozniej spotkalo mnie to samo :D .... życze szybkiego powrotu do zdrowia :) i milego wieczoru wszystkim 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek-------jak zdrówko?Lepiej?Ja od paru dni budzę się z okropnym bólem gardła,który po około godzinie mija. Kabel-------filmik będzie?:)....... Jak ja bym chciała,żeby mnie taka fala nakryła:).Jak narazie mogę sobie o tym pomarzyć. O takim widoku też http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=424816 :)Miłego wieczorku karakanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej ludziska Kabel myślę ze nie jest Ci specjalnie szkoda-wyssysanie jelita grubego przez odbyt w takt umbereli ruhanny nie byłoby niczym przyjemnym:D:O bleee Zdrówko mi dalej nawala droga ukulele, cos zajeło mi oskrzela i nie chce się wynieść. A kaszel mam taki ze gdybym codziennie w południe kasłała hejnał na wierzy mariackiej to pół Polski by mnie słyszało. A zapodajesz sobie ukulele jakieś pastylki na gardło? Też tak kiedyś miałam, wystarczała mi ciepła herbatka z rana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek------tak,ssam......tabletki na gardło :) U Ciebie to się chyba nie obejdzie bez wyleżenia w łóżeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czukerek >> jelita bylo by mi szkoda :O...ale hm to sssanie moglo być ciekawym doswiadczeniem i nie ukrywam ze sama wyobraznia wydobywa ze mnie szyderczy usmieszek :D ukulele >> wlasnie z tego powodu sie pozegnalem na tym topiku :D qwertz>>> nie chcial gadać :D.....to chyba wygralem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel-----bo na tamtym topiku obowiązuje inny poziom inteligencji :O widać,że taki "wyższy"poziom to nie dla nas....maluczkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili przypaść do gustu może mi tylko miękka podusia i ciepłe łóżeczko bo jestem padnięta i moje śliczne oczka nic już nie dadzą rady przeczytać. Miłych snów kochani :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy ukulele :)🖐️ qwertz podobają mi sie texty :D poryczalem sie ze smiechu ale topik fason trzyma :).... cholera ja nie widzialem polowy filmow :O.... nie bede odrabial strat :)...szkoda zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to raczej wiedza...moze podparta troche googlami, ale czas wypowiedzi raczej nie pozwolil by na przeszukiwania .....nawet na to trzeba posiadac wiedze by wiedziec czego szukać .....moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frk-09 .. w tego to i ja nie wierze ...ostatnio jego albo frrr ..nie pamietam ...przylapalem jak gadal sam ze sobą na jednym temacie :D bylo ze 13 postow a dwa razy nicka zapomnial zmienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam tecze:D a nawet trzy:D najpierw idę sobie z kumpelą, patrzymy tęcza a zaraz nad nią pojawia się druga. idziemy dalej i lipimy sie w ta tecze. rozstajemy sie. ide se ide a tu BUCH! nastepna tecza sie tworzy :classic_cool: a wy widzieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️czukerek 🖐️qwertz Czukerek------jak przeziębienie?Poszło już sobie?:) Ja też widziałam trzy tęcze w niedzielę.Oczywiście nie mogłam sobie odmówić zrobienia zdjęcia bo były takie duże i śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero rozpoczęlam nowy film ale jak wywołam(o ile te tęcze wyszły:O)to zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel🖐️:) W takim razie szybciutko zagraj w kręgle ;)....a słońca u mnie dziś było bardzo duzo,zresztą napisałam Ci o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :DGarnek ze zlomem? że niby na koncu teczy jest garnek pelen zlotych dukatów? o to chodzi? Ukulele kaszel mnie tylko męczy. dziękuje za troskę. A jak tam twoje gardełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek-----gardło mnie jeszcze trochę \"drapie\" ale ssam zapamiętale tabletki więc mam nadzieję wypłoszyć w krótkim czasie to całe stado dzikich bestii grasujących w moim gardełku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh kregle :D...lubie je i bilarda też...uspokajające gry :) wyszystkim cierpiacym na dolegliwosci gornych drog oddechowych aplikuje szklanke goracego mleka z miodem :) \' \' \' \' wiem ze to wstretne ale pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×