Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

tsaskamy nowy topik? mweheheheh jakby co to teras twoja kolej qwertz, ja juz zakładałam z zaproseniem^^ i guzik to dalo:( no dobra dało o wzroscie ale on i tak uciekł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nas nie jesteś dziwna:)uwaga: my cię nawet... lubimy^^ nie mam pojecia, moja siostra jak szła sama na wesele w tamtym roku do przyjaciółki dawała 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia84
assa ha niom wlasnie, powodzonka w szukaniu. Zreszta po co szukasz, milosc sama Cie znajdzie i zapuka do serducha. Zobaczysz wejdzie nawet nieproszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia84
moze tak a moze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój romans gdzies zaginął! 😭 😭 😭 mialam wszystko zapisane na dyskietce ale gdzieś mi ja wcieło 😭 ale mnie wena najszla i zaczelam dwa opowiadania, oczywiscie nie skończylam ich:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam to samo mój romans pisalam chyba równy rok temu i nie doszlam nawet do połowy:O i go zgubilam:O ale cholera zgupialam przez ten rok, kiedys miałam wiekszy zasob słów i jakos lepiej umiałam wszystko ubrać w slowa a teraz:O poza tym chyba z tym pisaniem zaczyna robić sie tak jak z moim projektowaniem ubrań jak byłam mała-przeszedł mi zapal, juz mnie to tak nie bawi jak wcześniej:O ech weno wróć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak: mam pomysł ogólny ale nie mam dopracowanych detali, szczerze pisząc niw chce mi się opisywać każdej dupereli. rozumiem ze opisy miejsca, bohaterów można pominąc i pozostawić pole do popisu fantazji czytelnika, chcociaż to nie zawsze wychodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet jak czytam ksiązkę gdzie jest opisany bohater to i tak sobie wyobrażam go po swojemu, to samo jest z miejscami itp. a dialogi to mi wychodzą jak z mody na sukces:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam czytam wszystko co napisalam po pare razy i to może dlatego wydaje mi się ze beznadziejnie pisze. te dialogi to jedna wielka masakra:O ja jak robię przerwe to w miedzy czasie zmienie 10 razy bieg wydarzeń, w ogóle jak pisze to nie mogę się zdecydować która wersja będzie lepsza, czasami cos mi się samo napisze i nie pasuje do mojej pierwotnej koncepcji ale akurat ma dobry styl i język i nie wiem czy zostawić czy wyrzucić. a piszesz na komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topic jeszcze istnieje -szok :) i jak sie rozwinął -ponad 1700 wpisów; ciesze sie ze stworzyłem lokal z ktorego korzystacie bez własciciela :):)a tak powaznie to czemu wczesniej nie wpadlem na pomysl by was odnalesc :o no ale jestem kulajka i wszystkich witam i o zdrowie pytam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie byc po południu ,chyba ze jestem niemile widzianym gosciem :o ale i tak zajze bo za kulajkiem sie steskniłem-ciekawe czy z wzajemnoscia bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_franka
o zguba sie znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proooooszę Autor marnotrawny wrocił. Szoke! Niestety mój drogi takie kity to my a nie nam wciskać. Nie wpadłeś wcześniej na pomysł żeby tu zajrzeć? To nie najlepiej o tobie świadczy, wieczorami topik był prawie caly czas na wierzchu:O Wiesz, ja nosze bryle, miałam parwo go nie zauwarzyć ale ty?:O Wstydź się! Qwertz w pełni cię rozumiem, lepiej mi się tworzy jak to co napisze sobie trochę \"pomacam\" luzujący łyday dzięx za komplementa, przyłącz się do nas;) franek jak zwykle asasas zaginie w akcji, nie ma się czym podniecać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×