Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

jesli to dvd zajmie duzo miejsca a wyslanie maila bedzie trwalo pol dnia i jeszcze moze nie być dostarczone ....pamietasz tak jak z tą muza...najlepiej zgrać na kompa i pozniej jako plik wstawic na serwer mailito wtedy odbiorca dostanie link i moze sciagnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jesli ...wszystko zalezy od formatu w jakim jest zapisany ... dlatego dvd ludzie reapują i z jednego G robią 300 mega ale nie mam pojecia nawet o tym o czym pisze .... tylko ze slyszenia to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat jak chodzi o ten temat to dla mnie \"dolina\"nic nie rozumiem:O,a chciałam Ci zrobić niespodziankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę próbować,ale nie wiem czy się uda,muszę jeszcze wybrać odpowiednie klatki z płytki:O,może za jakieś 2-3 mies.dojdę do tego :O....ale będę się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz----nawet nie wiesz,jaka ja jestem tempa jak chodzi o kompa:O,muszę w końcu dojść do niektórych rzeczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedtaxi
Witam Was i przepraszam ze nie na temat,ale pozdrawiam oraz serdecznie zapraszam.Jezdzimy codziennie na Berlinskie lotniska Schonefeld i Tegel kierunek Szczecin. Zabieramy naszych klientów nie tylko z Dworca PKP, ale i równiez spod adresu jak i z okolic. Jestesmy zawsze punktualni i rzetelni.Jestesmy na rynku od czerwca i z dnia na dzien zdobywamy coraz to wieksze zaufanie klientów. Klienci sa naprawde zadowolneni. Nie jezdzimy autobusami 17 os tylko wygodnymi samochodami 7-9os marki VW t-5,Marcedesy Vito, co pozwala na szybsze dotarcie do celu. Spróbuj i ty DAJ NAM SZANSE0048 501 009 501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mówię grzecznie dobranoc,bo jutro muszę wcześnie wstać :( qwertz,kabel---miłych snów,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no fajne to :D... Tych skrzydel atom nie ruszy a w piekelku troche dywersji siania nadszedl czas :) to dobra dziś skowytu nie bedzie wiec smigaj po kolderke Ja skrzydelka zwijam i na poslaniu skaldam Dobrej nocy ci zycze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSZEEEEEEEE!!!!!! ale się wystraszyłam, przez chwile nie mogłam w ogóle wejść w odpowiedź:O myślalam ze mnie zablokowali:O to było najgorsze pare minut w moim życiu z wrażenia zapomniałam co miałam napisac😭 ACHA! qwertz znalazłam tą twoją piosenkę Jantarki więc jaby... coś tego... to wiesz... że wiesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) kabel 😘 Kabelku jak zwykle buziaczk dla Ciebie jak widzę asasas został usunięty hehe a mogę wiedzieć dlaczego? Kabelku skrzydełka odpięte na noc były? :) żeby się nie pogniiotły, a powiedz prasujesz je czasem? Czukerek dzięki za pamiętnik :) Ukulele śpiewamy dalej? Siedzi mi w głowie \"Natali\" Rynkowskiego fajny utwór :) albo \"Niech żyje bal...\" Życie kochanie trwa tyle co taniec fandango, bolero, be-bop manna, hosanna, różaniec i szaniec i jazda i basta i stop. Bal to najdłuższy na jaki nas proszą, nie grają na bis, chociaż żal, zanim wiec serca upadłość ogłoszą na bal, marsz na bal Szalejcie aorty, ja idę na korty Roboto ty w rękach się pal Miasta nieczułe mijajcie jak porty Bo życie, bo życie to bal Bufet jak bufet jest zaopatrzony Zależy, czy tu, czy gdzieś tam Tańcz póki żyjesz i śmiej się do żony I pij... zdrowie dam! Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale! Niech żyje bal! Drugi raz nie zaproszą nas wcale! Orkiestra gra! Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte! Dzień warty dnia! A to życie zachodu jest warte! Chłopo-robotnik jak boa grzechotnik z niebytu wynurza się fal, wiedzie swa mamę i tatę, i żonkę, i rusza, wyrusza na bal. Sucha kostucha - ta Miss Wykidajło wyłączy nam prąd w środku dnia. Pchajmy wiec taczki obłędu, jak Byron, bo raz mamy bal! Niech żyje bal... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W podróży bez powrotu gdy ostrzej zaciął wiatr Ty mi pomogłaś wygrać z losem Ty Czekałaś na mnie w progu I Twój nieduży świat Był mi wytchnieniem był nadzieją Natalie O Natalie Masz przed sobą świat piękniejszy lepsze dni O Natalie To Twój czas i Twoje miejsce Natalie O Natalie Jeszcze się nauczysz żyć Natalie O Natalie Jeszcze drogę swą wybierzesz Natalie Lecz gdy otrzesz pierwsze łzy Tak jak teraz będę blisko Natalie A kiedy już dorośniesz I zerwiesz się jak ptak Wargi zagryzę nic nie powiem W pył dróg odjadę goście Zamiecie liście wiatr Jesień zbyt długa W słońcu spłonie Natalie A potem wrócisz nagle Porannym słońcem brzóz Lekko zapukasz i otworzysz drzwi W milczeniu spojrzysz na mnie I będę wiedział już Kochać i tracić jest tak łatwo Natalie O Natalie... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień, czy noc, czy to skwar czy też mróz, jednaka treść nieodmiennie rozbrzmiewa w mej piosence: memu ciału wystarczy trzydzieści sześć i sześć, mojej duszy potrzeba znacznie więcej. Memu ciału wystarczy coś wypić i coś zjeść, trochę pospać na boku, czy na wznak i nasz cud gospodarczy zapewnia mi to, lecz moja dusza codziennie prosi tak: Ogrzej mnie wierszyku pełen cudowności, wspólniku mojej bezsenności ogrzej, ogrzej mnie! Rozżarz mnie niedokończona zdań wymiano, cudowna kłótnio, w pół urwana rozżarz, rozżarz mnie! Ach, życie rozpal ogrzej duszę mą, bo skona, do stu, do dwustu, do tysiąca, do miliona, wsłuchaj się w duszy mojej prośby natarczywe: Chcę mieć gorączkę! Give me fever! Rozpal mnie blada kuzynko Melpomeno, jedną zagraną dobrze sceną, rozpal, rozpal mnie. Ogrzej mnie, świecie utkany z głupich marzeń, akordeonie w nocnym barze, ogrzej, ogrzej mnie. A świat na to odpowiada: normalny duszy stan, to nie musi być stan podgorączkowy, pana trzeba przebadać, przedsięwziąć jakiś plan by te bzdurne problemy raz mieć z głowy! Kombinują, badają czy pies to, czy to bies a mej duszy radości ciągle brak, po staremu nadaje uparte SOS po staremu codziennie błaga tak: Ogrzej mnie zażarta na ten świat niezgodo, z którą rozstałem się tak młodo powróć, ogrzej mnie! Rozżarz mnie chwilo szaleństwa i radości mej tożsamości, niezmienności dowiedź - rozżarz mnie! Mój świecie rozpal duszę moją aż do końca, mój śiecie zamień duszę mą w cząsteczkę słońca, niech świeci w mroku, niech rozjaśnia dni parszywe chcę mieć gorączkę! Give me fever! Rozpal mnie, słonecznikowa kresko krzywa, złota Van Gogha perspektywo rozpal, rozpal mnie. Ogrzej mnie miłości, której nie znam jeszcze z wiosennych bzów liliowych deszczem przyjdź i ogrzej mnie! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×