Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

a mi kabel USB ale mi nie chodzi o milosc jak z powiesci - ze spojrza sobie w oczy i juz wiedza ze chca ze soba byc na zawsze nie wierze w takie cos bez przesady ... ale chodzi mi o milosc ze strony jesdnej osoby to juz jest problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helikopter>>. wlasnie do tego zmierzam ;) Twoj przyjaciel przecież nie wyskoczyl do Ciebie jak filip z konopi z deklaracja milosci no nie ? nie zakochal sie w tobie z dnia na dzien a wiec moglas widzieć jego zachowania, gesty, slowa nie dalo ci nic to do myslenia? gdybys wpore zalaczyla dystans ktory by go troche ostudzil...w rezultacie ta przyjazn mogla trwac do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieraz się zastanawiam,czy przypadkiem może aż za bardzo wierzę w przyjaźń....?własnie jak czytam takie sceptyczne wypowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ukulele nawet w przyjazni trzeba umiec bawic sie slowami :) ale w pore trzeba interweniowac jesli nie mozna sobie pozwolic czy to na milosc ..... po interwencji bedziesz widzec czy to byla przyjazn.... jak widać helikopter nie udalo sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie patrzę na sceptyczne wypowiedzi:)...każdy ma inną interpretację.... Dobrej nocy Kabel :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa0000
przyjaźń to nic nie warte g....no!a ty ukulele nie licz ze ktoś sie z tobą zaprzyjazni bo kabel moze cie co najwyzej miec w d.....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa222
ukulele nie ma przyjacioł a kabel ma ją w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ja tu z ponagleniem DAWAJ COś NA STRONKę bo Darkcośtam bije nas na głowy i ja osobiscie popadam w kompleksy:O Jeszcze kurna ten poziom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej skwaszona....:O :O :O...Po czytaniu niektórych postów.... jaaa222----spóźniłaś się,przykro mi:P,przyjaźń miedzy nami wręcz kwitnie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jakas nutka optymizmu ;).... jessssu ja zyje jak jaskiniowiec jestem na etapie 2 edycji i moj kontakt z tv sie urywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka pewnie za jakies 10 min bo na razie dali reklamy qwertz ja tam codziennie wchodzę i patrze czy jest coś nowego. ale darka cośtam nie czytam zeby zachować resztki pewnosci siebie:O ale ty powinnaś wrzucać bo pewnie masz tego sporo w dodatku dorównujesz poziomem Darkośctam:) Jak ja nie lubię niedzieli:O wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×