Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

kurde ja jeszcze nie napisalam listu do mikolaja:O nawet nie wiem co chcę dostać pod choinkę:O tzn propozycji jest dużo ale jakoś nie mogę się zdecydować na jedną rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ziarenko prawdy ale cała prawda nie została odslonieta^^ fanka ja jestem tak obzarta i opita(herbatką) że nie mam siły swiętować. mogę zaśpiewać \"sto lat\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu się kupa wpisów zebrała a pamiętam jak byłam młoda pomarańczką i chcialam doczepić się do jakiegoś tasiemca a tu bach! i jest! tylko kurna gdzie ta whispers się podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakkk
ile ukulele ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nikiem nie byłam,ale slyszałam ze na Guzikową strasznie najezdzało jury,a Steczkowska była od początku faworyzowana. Ani jednego odcinka nie oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulaj----nie wypłoszyłaś,tylko patrzyłam na końcówkę tańca z gwiazdami. Ktoś pytał o mój wiek?---76 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wy poszalałyście czy co?Żartowałam!A jak inaczej można odpowiedzieć wrednej pomarańczy?;) Mam trochę mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrozumiałam żart,a gdyby nawet to wiek nie ma tu dużego znaczenia chyba że chcialabyś robić stripiz ja sie czuje na 18 gdyby ktoś pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz to się ciesz kobieto!No ja podobno też młodo wyglądam jak na swój wiek....ale nie wiem na ile to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mozemy robic stripiz :D a teraz mowie dobranoc jutro jonia bedzie miala sporo do czytania,tak na zapas zostawiam jej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie śpiewam przez cały dzień.Przy pracy,pod prysznicem,rano,wieczorem....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak muszę być muzykalna:D.Gdzieś wszyscy uciekli.... Whispers to chyba o nas całkiem zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka,zaczeli się wykruszać akurat teraz ,kiedy zbliża się wielkie święto moje i Kabla.Może choć na imprezę przyczłapią?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani moi :) Jestem w pracy i jak zwykl do kanapeczki i herbatki czytałam co tam u was... :-D Kurczę ale wpisów, czytałam chyba z 40 min :) dziękuję Wam za to :) widac jednak topik nie umiera :) Kabel 👄 jakos tak zacznę od Ciebie 🌼 dziękuje za pozdrowienia, fajnie że Ty też o mnie pamiętasz 👄 ukulele 🌼 nie przjmuj się pomarańczkami, przejdzie im w końcu :) Ktoś z Was pisał, że chce śpiewać, kurczę nie pamiętam kto to był, ale ja powtarzam, jestem chętna do duetu :) z racji moich dawnych doswiadczeń w śpiewaniu w zespole szkolnym hhheee Fanka kochana jestes, że tez o nie pamiętasz 🌼 kulaj 🌼 Co tam u Ciebie na studiach? proszę o ciąg dalszy pamiętnika studentki :) Co do przyjaźni między mężczyzną a kobietą, to hmmm wiecie ja miałam przyjaciela, ale dośćź szybko przemieniło sie to w cos wiecej :) i mimo że bylismy zajęci, ale cóż, dziś nie mamy kontaktu niestety. A co do związków na odległość to też z autopsji moge powiedzieć z pełna odpowiedzialnoscią, ze to zbyt dużej przyszłości nie ma niestety :( cóż takie życie. oki kochani ide zrobic sobie herbatkę bo tu strasznie zimno :( jakby co to bedę tu wpadac do 12.30 :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jonia👄 Jestem dzisiaj w domciu.Mam temperaturę,więc postanowiłam zrobić sobie wolne,tym bardziej że od jutra już będę mieć dużo spraw do załatwienia. To ja pisałam,że śpiewam zawsze i wszędzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukulele :) oj biedna choruszko, kuruj się więc, pij cieplutka herbatkę, tak jak ja teraz bo u mni w pracy bardzo zimno :( A śpiwać chętnie z Toba pośpiwam :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×