Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Dzięki:).Szkoda tylko,że ta fotka tak blado mi wtedy wyszła,ale rzeczywiście---bliskie spotkanie 3-go stopnia:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj qwertz :) ludki w piekarniku ? byl czas ze lepilem kiedys takowe dla kolezanki do szkoly ...pozniej zlecial sie caly tabun kolezanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmartwie Cie qwertz muszą ! moje byly trojwymiarowe wiec czas schniecia to 2 tygodnie mialy 15 cm ....jak male lalki jesli Twoje sa plaskie to moze w tydzien dasz rade jesli masz warunki do suszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że mój Anioł ma zdolności manualne :),w takim razie porzeźbimy sobie razem ząbki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do usuniecia
qwertz ja od razu piekłam,1 godzine w 100 stopniach drugą w 200 stopniach i nie ugotowały sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggogos
Czy autor kogos sobie juz znalazl? Pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto inny sie za to odnalazł
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! co tam u Was? kurczę jakoś ni moge na Was wpaść...a zaglądam o różnych godzinach...pozdr Was cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gepam
jak autor rozplynal sie w powietrzu, to znaczy pewnie, ze kogos znalazl, a o tym nie poinformowal :P kto inny sie za to odnalazł - napisz cos wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka fajnie że jestes zadowolona, a jakie macie plany na wieczor? jak minęły wam andrzejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....🖐️Kabel....i niepotrzebnie pisałam Ci przed chwilą sms-a....HURAAA-------dostałam się jednak na kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo tak...i jakie to dla mnie podnoszące na duchu,że Anioła mam pod telefonem w każdej chwili ;) Ciekawe jak długo mi kafe pociągnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet bym chcial by nawalilo przynajmniej nie mialbym skrupolow ze musze zaraz odejsc od kompa :O mam troche roboty i pisaniny :O a pisać hmmm...ukulele rozumiesz prawda ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×