Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość franek z budowy
to moze ktos opowie jakis sprosny dowcip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię franka z budowy
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
brawo :D :D :D Pani wezwała ojca Jasia do szkoły i mówi: Proszę sobie wyobrazić proszę pana, że pański syn podszedł cicho z tyłu gdy pisałam na tablicy i strzelił tuż za mna z papierowej torebki po cukierkach tak ,że o mało nie dostałam zawału serca. Na to ojciec z uśmiechem: Proszę pani to jeszcze nic! Ten figlarz podszedł mnie kiedyś z tyłu jak dupczyłem kozę za stodołą. I jak nie walnie z wora po cemencie! Pani - mnie to tylko rogi w rękach zostały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
a teraz niech cos napisza jakis dowcip osoby ktore biernie czytaja ten topik albo niech zamilkna na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedle zyczen :P **** Mąż z pretensjami do żony: - Dlaczego ty nie jęczysz, kiedy się kochamy? Chyba się z tobą rozwiodę! - Nie proszę, nie. Już będę jęczeć. W nocy podczas uprawiania seksu. - Czy mam już jęczeć? - pyta żona/ - Jeszcze nie. - Teraz? - Jeszcze nie. O o teraz!!! - Olaboga dzieci nie maja butów na zimę, ja nie mam na sukienki!!! ****** - Nauczycielka prosi Jasia: - Jasiu wytrzyj tablice - Nie - Jasiu wytrzyj - No dobra. Ale gdzie jest szmatka? - Poszukaj gdzieś w szafce - Przez ten czas nauczycielka pyta się dzieci: - Kochane dzieci co byscie napisali na moim grobie gdybym umarła? A Jasiu znalazł szmatę i mówi: - Tu leży ta szmata ****** Dwóch turystów poszło w góry, gdzie korzystając ze słoneczka tak niefortunnie się nago opalali, że poparzyli sobie jajka. Sycząc z bólu powciągali spodnie i okrakiem schodzili w dół. Nagle zobaczyli bacówke a przed nią gaździne.Prędko do niej podeszli z pytaniem: -Gaździno, macie może maślanke? -A no mom... -A nalejecie nam w 2 miski? -A no naleje... Nalała im jak chcieli w 2 miski i przyniosła. Nagle patrzy a turyści portki w dół i tyłki w te miski z jękiem ulgi pakują. Zrobiła wielkie oczy i mówi: - O Jezusicku!Jak się chłopy spuscojom to zem widzioła ale kej tankujom to jesce nie... **** Idą cztery zakonnice do nieba i stają przed świętym Piotrem. Św. Piotr stawia przed nimi miskę z wodą świeconą i pyta pierwszej zakonnicy: - Czy siostra dotykała kiedyś męskiego członka ? - Tak, dotykałam go palcem . - To niech siostra zanurzy tu ten palec a będzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Zanurza i odchodzi. Św. Piotr pyta następnej: - Czy siostra dotykała kiedyś męskiego członka ? - Tak, miałam go w dłoni . - To niech siostra zanurzy tu tę dłoń, a będzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Zanurza i po chwili odchodzi. Juz ma iść trzecia ,ale w tym momencie wyrywa się czwarta: - No nie ! Jak ona tam d** zanurzy ,to ja już tego nie wypiję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D Nie mogę:D Dorzuce wam jakiś kawał i spadam. ale jaki? hmmm.... Znacie to o zdesperowanej żonie? no więc owa żona poszła do seksuologa bo jej pożycie małżeńskie prawie całkowicie zanikło. Lekarz opowiada jej o rożnych metodach którymi można wskrzesić zdechlaka. Żonie do gustu przypadło dość perwersyjne rozwiązanie. Wraca do domu, ubiera najbardziej wwyuzdaną bieliznę jaką ma, bluzkę z takim dekoltem że o mało jej cycochy nie wylecą i super sexi miniówę. Postanawia tak przebrana poczekać na męża. Kiedy słyszy że ktoś wkłada klucz do zamka wybiega do przedpokoju i staje w jak jej się wydawało pozycji niezwykle kuszącej. Mąż wchodzi do domu, zamyka za sobą drzwi patrzy zdezorientowany na żonę. A żona: -Drzyj łachy! -?? -Drzyj ze mnie łachy skurwysynu! -Mańka co Ci? -Drzyj mówię!!!! Biedny mąż podchodzi do mańki i zdziera z niej jednym ruchem wszystko ca miała na sobie. Mańka podniecona: -A teraz mnie wypierdol -?? -No rób co mówię. Więc posłuszny mąż otwiera drzwi i zwraca się do żony: -Wypierdalaj!!!! (ech jak ja lubie takie pointy) Normalnie tyle nie przeklinam:) Ach no i PS. mój dostawca neta wczoraj zastrajkował, żadnego privu nie było nie ma się czym podniecać :) Wpadne wieczorkiem o ile będę miała neta 🖐️ Acha czorcica prześlij mi ww piosenkę, będę dźwięczna pazerka@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet żył na bezludnej wyspie. Miał tam wszystko. Jedzenie, picie, dach nad głową, brakowało mu jednak kobiety. 50 metrów od jego wyspy była druga wyspa, pełna pięknych, wyuzdanych kobiet. Codzień wieczorem obserwował je gdy wyczyniały harce rodem z Lesbos. A one przywoływały go, a on nie mógł płynąć, gdyż akurat w tym miejscu zawsze roiło się od rekinów... A życie było mu milsze niż sex... Pewnego dnia, gdy siedział sobie na brzegu, obserwując kobiety z drugiej wyspy, podeszła do niego złota żabka. - Cześć, mówi. Jestem złota żabka. Moge spełnic Twe jedno życzenie. Jedno i tylko jedno. Zastanów sie dobrze, bo szansę masz jedyną i ostatnią. Gość sie popatrzył i mówi: - Jebnij mi tu proszę mostek! Na to żabka stając na tylnich łapkach, wyginając się do tyłu: - Toś qrrwwwa wydumał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura19
Jestem chetna:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
mam nastepny troche rasistowski Pewnego bogatego pana niosa Murzyni w lektyce i nagle pada strzal z pistoletu i jeden z Murzynow ginie. Na to pan : No nie to juz czwarta opona w tym tygodniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
kulaj a gdzie twoj faworyt?? nich juz odlozy te ksiazki i cos popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faworyt coś milczy, swoja drogą zauważyliście e 2 na 3 razy to ja podniosłam topik? a powinien to zrobić sam zainteresowany-As. qwertz widzialam tylko głowę Asa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
moze zaniemoglo biedaczysko - jakich moze chorowity ten AS czy co? qwertz a jak tam dzisiejsze zakupy z biedronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sobie skorzystam z okazji i zamieszczę własne ogłoszenie MOJE SERCE JEST DO WZIęCIA! SZUKAM *POCIAGAJąCEGO KSIęCIA! *pociagającego przede wszystkim pod względem intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
inteligetni i ochotnicy to w wietnamie wygineli :D a tak na marginesie tu szukasz kogos z inteligencja wrodzona ala Lepper czy wyksztalciucha jak Tusk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie! nie szukam nikogo z inteligencją polityka. Bardziej studenta fil. polskiej z bujną fantazją. A zauważyliście że jak w necie szuka sie partnera to jakoś wzrasta poprzeczka? ma się większe wymagania. W realu widzisz człowieka, Kupidym wali cię strzałą przez łep i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
qwertz na pyszne draznie nie omieszkam tylko ze ja z nieznajomymi nie jadam draz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie takie znajomości internetowe są dobrym ćwiczeniem w autoreklamie, wystarczy do kogoś napisać jakąs chwytliwą wiadomośc i już jest Twój. Ja tak np poznałam mojego exa i już po pierwszym meilu wiedziałam że coś z tego będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
zapoczatkuje wiec AKCJE POZNAJMY sie mam nadzieje ze zapoczatkuje to wielki ruch spoleczny majacy na celu przelamywanie interpersonalnych barier bardzo mi przykro franekiem z budowy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jak już pisałam poznałam pewnego gościa ale za szybko uzgodniliśmy że będziemy razem, po 3 miechach się skończyło bo zdążyliśmy się lepiej poznać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D kurde sęk w tym że się nie kulam :D po domu. A niech się hoop sam postara ja i tak prawie caly czas podnoszę JEGO watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie wystraszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×