Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

manganian cośtam potasu-jest taka dziewczyna na kafe, chyba studiuje farmacje więc to ona rozłżyła na cynniki pierwsze eskalopki(po znajomości) wielbiciel z jednym takim elementem przegrywa w karty swoje zycie. zostaje wpakowany do bagażnika i wywieziony na jakieś hale na których zwykle angole pasą owce. element jest znajomym franka z budowy(franek dorabia sobie w angli na budowie), element prosi wiec franka żeby zrobił sioto z fury zaparkowanej na hali. Franek już wyciąga swój malutki poręczny kałasznikow , juz celuje w bagażnik, juz ma strzelać kiedy do jego nozdrzy trafia dziwnie znajomy zapach. Otwiera bagaznik, rzucazwiązanemu i zakneblowanemu wielbicielowi \"siemka\" i podąża za zapachem. Niuch niuich! Jest! to kokosowe draże z biedronki! Wielbiciel przemycał te z zielskiem przez granicę i bawił się troszkę w Angli w dilera. Ostala mu się na szczęscie jedna paczka. Franek próbuje porozumieć się z wielbicielem za pomocą tajnego hasła kafeterian \"przegralem zycie\" po którym forumowicze rozpoznają się na całym świecie. Wielbiciel trzęsie głową, franek zdziera mu z ust taśmę. Wilbiciel wykrzykuje radosnie \"obciąg z połykiem\". Padają sobie w ramiona. Franek uwalnia wielbiciela i wracaja razem do polski. oczywiście franek uprzednio dziurawi całą furę i pozoruje zabójstwo. Chyba porąbalam idealistę z wielbicielem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
ale czy kulaj nie ma do niegu numer GG i maila - niech mu wysle jakies ponaglenie w koncu foty do czegos zobowiazuja i moze qwertz bedziesz musiala odszczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asas siedzi cichutko! przeląkł się biedaczyna:O za to czorcica chyba załapała sie na rejs z rybakiem z daru młodzieży;) fanki franka też nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek mam jego gg i meila ale nie będę sie dopominać uwagi przecież:) On też ma mój adres meilowy, dwie rączki i własny mózg (chyba) Ja tylko czekam aż beędzie moje zdjęcie po kafe krążyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka franka
jestem,jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
wreszcie jest fanka franka no dziewczyny przywitajcie ja ladnie i zrobcie miejsce w koleczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka franka
witajcie..i dobranoc nie widze sie w zadnej roli ,chyba ze kogoś kto czuwa nad tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko fanka! chodź do nas, usiądź obok franka, posune się troszkę:) to może ło matko świnta będzie przyrodnią siostrą fanki franka. Toczą ze sobą wiecznę boje ponieważ fanka jest oczarowana frankiem-jak już wspomniałysmy-gangsterem. ło matko próbuje wybić jej go z głowy, sama jednak dybie na jego kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
fanko franka stoisz przed trudnym wyzwaniem popatrz jakie herezje one wymyslaja czy potrafisz cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ju to czytaliście ale ten kawał jest doskonalym dowodem na to jakie kobiety sa pozyteczne: Po kilku nocach panna młoda skarży się matce: - Wiesz mamo już kilka nocy �pimy razem i nic, jeszcze się nie kochali�my - Ależ córeczko, może jest zestresowany - Ale mamo on tylko ksišżkę czyta, i wcale nie zwraca na mnie uwagi - Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę, o co chodzi. I tak zrobiły. Maż w łóżku czyta ksišżkę, te�ciowa się kładzie i leży, nagle maż wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać. Wyskoczyła te�ciowa z łóżka i do córeczki: - Ależ kochanie, chwile leżałam i zaczšł się do mnie dobierać - Tak, tak..., Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka franka
przepraszam cie franku, ale nie mam talentu pisarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek nie daje po sobie nic poznać ale przeczuwa kto jest jego wielbicielką. Niestety myli sie i smali cholewnki do ło matko świnta. Fanka franka patrzy na to wszystko i serce jej pękam jednak boi się ujawnić gdyż jest b. nieśmała. Pewnej nocy urycana zasypia w domu swojej siostry, w nocy budzi się i idzie po szkalnkę wody do kuchni. Przerażona spostrzega franka który właśnie przyszedł do ło matko śinta zwabiony na sławne eskalopki wg przepisu Andrzeja. Fanka w rozpaczy idzie do lazienki i próbuje podciąc się pod kolankiem. Franek jak prawdziwy mężczyzna po wszamanych eskalopkach i wypitej butelce wina udaje się tam gdzie król zwykle chodzi piechotą i znajduje fanke. Na szczęscie udaje mu się ją uratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
usmialem sie jak mlody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
to skoro macie juz tak dobre humory to moze pogramy w rozbieranego ja bede wymianial osobe po czym ta powie czy wybiera orla czy reszke po tym jak odpisze ja rzuce certyfikowana moneta i powiem co wypadlo Pozniej w zaleznosci od tego czy ta osoba zgadla czy tez nie no i jesli nie zgadla to odda mi jakiegos fanta :D to co zaczynamy PS kolczyki lancuszki pierscionki sie nie licza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D podczas takiego rytualnego tańca fryzjerka poznaje ło matko świnta i zaprzyjaźnia się z nią.Baluja razem przez trzy noce, bałamucą biednych leszczyków. przysiegają sobie wieczną przyjaźń. lo matko nie znała jeszcze wtedy franka. w każdym razie teraz ło matko swinta ratuje torturowana przez brunetkę fryzjerke, która sciaga ją do siebie myslami i razem z całą sektą szykuja zasadzkę na franka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
wystapisz w skype chyba masz kamerke i wszystkie kafeterianki i jeden kafeteriusz beda sie temu przygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz franek opisze nam jak chcialby byc torturowany przez całą sekte kobiet z jeb na czele. Oczywiscie przedtem cała sekta została wyszkolona przez Luskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
z tymi torturami to mozemy jeszcze pomyslec ale jaka macie fantazje - co wam chodzi po glowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałyśmy o Myrevinie i Jukenie! Więc Juken z Myrevinem okaża się dawnymi kolegami franka(z wojska) Jak każdy wie, kobiety na kafe mają dłuuuugie jęzory więc po mieście poszla fama że Franek jest w niebezpieczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz jestem za! cóż za wymyslna tortura! będziemy tańczyć prawie toples (na cycochach będziemy miały przyklejone kafeteryjne kwiatki ) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
qwertz a nie moglabys byc ubrana jak ta aktorka z reklamowki z niemieckojezycznej telewizji wypowiadajaca magiczne slowa RUF MICH AN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
no nie moge toz to beda caly cecki widoczne juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm juz mi się chyba wyczerpały pomysły.... oooo superbogater Myrevin będzie dybał na naszą włoską mafie. franek będzie miał dylemat moralny. Stanąć po stronie kolegi z woja z którym nie jedną flache się obaliło czy przyjąc na niego zlecenie od kobiet rządzących mafia? czyli nas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
tego ja juz qwertz nie wiem co ty widzisz a co chcialabys zobaczyc a ty kulaj przeszlas sama siebie wymyslajac te banialuki ale jak na przyszla polonistke to masz zaciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek twój ostatni wpis traktuje jak komplement, dzięx 🌼 🌼 za cholere nie wiem jakie mogłyby być te argumenty... cycki banalne, draze kokosowe też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×