Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość franek z budowy
asasas bedzie z was dumny - zapewne wzruszy sie do lez bo tyle piszecie ze doganiacie jaszczomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
to juz kulaj wie bo to ona jak juz go doprowadzilas do tego stanu :( A to byl dobry hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
bedziesz miec go na swoim sumieniu ty niedobra kobieto - czy bedziesz mogla z tym dalej zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
a moze on jest sercowcem narobilas mu nadziei foty podzalaly jak akcelerator a teraz spotkalo go niemile wyhamowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mówię Ci własnie franek że nie poradzę sobie z tym. qwertz nawet mnie nie strasz! moja teoria jest taka że zobaczył moje zdjęcie, nie spodobałam mu się-nie wiedzial jak się z tego wyplatać i olał topik a mnie razem z nim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
szkoda bo historia nie ma happy endu glowny bohater zaraz po karkolomnym wyczynie tak sie przejal swoja rola ze zapomnial wyknac swoich tablet a nie zapominajmy ze byl sercowcem w wyniku czego to bylo skutkiem ze marnie zakonczyl swoj zywot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nas sobie codzinnie rano włącza i zlewa z tego co my tu wypisujemy. a prawde mówiąc siedzę tutaj od roku prawie codziennie i nie kojarze specjalnie jego nicka, może się nie wypowiada albo ma jakiegoś innego czarnucha albo działa pod pomarańczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kulejki
wylonili cie na prezydenta, musisz isc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
QWERTZ a co jutro do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
nie takie sortowanie jest bez sensu lepeij wyjdziesz jak bedziesz sortowac po kodach kreskowych wtedy wszystko bedzie jasne a Biedronka zwiekszy sprzezaz draz o 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ty to masz qwert fantazje, ja tam sie wole skupiać nad tym co robie bo później np znajduje okulary w lodówce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film na moje oko gdzies z lat 70. rodzice wyjasniaja swoim dziecią skąd się wzieły na świecie i np gościu tłumaczy że łączą się dwa plemniczki (chyba jakichs kurna gejów) albo babka mowi ze tatus wklada mamusi do kieszonki zycia taki kranik:D mi normalnie mowili ze tatus mamusi wklada do brzuszka ziarenko i po jakims czasie z tego brzuszka wychodzi dzidzius. a ze nie chcieli mi powiedziec jak tatus instaluje ziarenko to wymyśliłam sobie ze klada je łyżeczką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie akurat uświadamialy siostry, a dokladniej o co biega dowiedzialam sie jak dorwalam encyklopedie szkolna gdzie bylo wszystko pokazane w przekroju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartej klasie sp babka przeprowadzała już profesjonalna lekcje o zaplodnieniu ale ja tą encyklopedie dorwalam wczesniej;) a co to? franek też się gdzieś rozplynął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×