Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

No jasne ;) o wszystkim pamiętam,choć w przesądy nie wierzę. zaraz mnie coś trafi 😠 co z tą kafe????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ :)....mnie tez ta kafe zaczyna wkurzac troseczke 😡..... beznadzjena pod innym nikiem zapodala temat wazny dla niej....chcialem popisac a tu zoonk tylko moje posty widzialem choc temat co chwile ktos podnosil :( masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel🖐️:) jest jakis temat o pracach domowych który na jednej stronie ma chyba z 5 krótkich postów:O konczy się bidulinka😭 tfu tfu przez lewe ramię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idż co cie tak rozbawiło forum przeniosło sie na nowy serwer dlatego takie czary mary tu są,ale wzystkie moje posty na szczescie sie pojawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam ze na tym topiku bedzie happy end na początku miał być asasas +czukierek a bedzie kabel+ukulele super widziałam dziś ogłoszenie-pilnie pożycze na piatek kabel usb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nie zgadzam się, nie dpuszczam! tak być nie może! nie powinno! nie będzie! ps. firefoks mi zwariowal, nie dało sie go wogole uruchomic o odświeżeniu stronki na kafe nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️o wczesnej godzinie jak dla mnie:) Wczoraj wogóle nie dało się rozmawiać i dopiero dziś widzę posty fanki i qwertz :O Kabel------ja nie będę wyrokować bo we wszystkim Ci do twarzy,więc załóż co tylko chcesz:) Fanka------tak,będzie happy end....;)lepiej nie mogłam trafić:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie słodko i romantycznie zrobiło :) ukulele przemysl to dokładnie,bo to decyzja na całe zycie a gdzie w podróz poślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka-----my przemyśleliśmy wszystko bardzo dokładnie:) Qwertz-----masz rację!Może pojedziemy nad morze:)W końcu bym była tam zimą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy!Podróż poslubna z osobami towarzyszącymi?:O My byśmy chcieli sami.....tak romantycznie....;) Ale potem Was zabierzemy jak będziecie chciały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×