Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

dla wyjaśnienia nie pisze na pomarańczowo oprócz zgłaszania tematów do kasacji nie obraziłam sie tylko jestem troche zajęta,właśnie karpatka mi sie piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za słowo :) Kabel----jak masz nick z dużego \"A\"to Ci postów nie nabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele nie wiem czy zauważylas ale NAM (reszcie karakanow) ta podróż poslubna sie bardziej oplaca:classic_cool: Karaiby:) jak qwertz sie dowie to padnie z wrażenia:D juz nie bedzie musiała robić za falachron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek----- bo to ma być z przeprosinami za cichy ślub. Wierz lub nie,ale ja wolę nasze morze,więc tam pojedziemy sami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale ostrzegam ze będe paradować po Karaibach w różowej obciachowej bezie i czerwonych trampkach ewentualnie mogę chodzic po plazy w stringach po kostki bądź jak kto woli w stringach z golfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek----tam się ubierzesz jak tylko chcesz,w końcu to będą dni swobody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko bez szyderstw proszę :P Jak ubędzie trochę tu i tam to może założę coś bardziej skąpego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz caly problem polega na tym ze jak sie loguje pierwsza odpowiedz daje pod prawidlowym nickem a kazda nastepna z duzej...ale przynajmnienie musze hasla pisac.... i nie wiem jakim cudem ten nick jest zaczerniony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauważyłeś,że jak piszesz z dużej \"A\" to nie nalicza postów? Zobacz sobie ile masz i napisz potem coś.Ilość zostanie taka sama ,to tak jakbyś to nie Ty pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka-----serce mi mówi że to ten sam,ale przyzwyczaiłam sie do małej "a":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcerze ? mam w nosie ilosc postow....przejrzalem kafe na wylot ..ich ilosc nie swiadczy czlowieku.... np \"Jakie masz BMI, TMT :D pewnie mieli po kilka tysiecy postow ale jak dla mnie to byl ciagle ten sam post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek-----ja nawet nie mogę zbędnuch kilogramów zrzucić bo Kabel mi grozi separacją :O,a chciałam choć z 5 kg....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×