Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Być może.... To bardzo boli...ale osobiście wolałabym aby taka pseudoprzyjaźń się skończyła niż żebym żyła w słodkiej nieświadomości.....ale to prawda...niesmak i smutek zostaje,szczególnie zbyt wrażliwym osobom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :)...... gwertz tylko wrog musi poznac Cie na wskros, twoje slabe punkty (teoria wojenna) by pozniej to wykorzystac....przyjaciel bedzie staral sie poznac twoją dusze, nie zapyta o nic czego sama nie bedziesz chciala powiedziec...i tak bedzie wiedzial co sie z tobą dzieje, co czujesz....bedzie przy Tobie wtedy gdy wszyscy sie odwroca .... bedzie dobrze qwertz ...feniks tez sie podniosl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ukulele :)....... ja tez wymarzlem dzis na spacerze na wlasne zyczeni :D.....zrobilem kawalek filmu w towarzystwie sniegu z deszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że z Twoimi korzonkami wszystko ok?Wystarczy,że mnie bolą za nas dwoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobilem 3 dlugo musialem czekac na slonce..... niebo robilo sie na przemian raz czarne jak otchlan piekiel a raz sloneczne :).. zaraz wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK :) też masz @ tylko nie wiem czy dotarł...bo może być tak jak ostatnio,po 3 dniach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D..to dobrze...wystarczy że ja wiem gdzie się znajdują i to zbyt dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść to sobie cały czas wcieram i nic...nie pomaga. Najmniej boli jak siedzę.Jak się położę to już gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki masażer z podczerwienią która rozgrzewa i pomaga.....ale na jakieś 15 min.:O Będę musiała to przeczekać bo chyba nic innego mi nie pozostaje. Starość nie radość...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zchwilą gdy wysłałam sms-a dostałam się na kafe... Kabel----Anioły się nie starzeją nigdy,prawda?;) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atencion atencion(że niby uwaga po francusku ale chyba cos porąbałam) \"do pupiny\" (wiersz biały) O! Jakże ciężka jest moja pupina! Za żadne skarby swiata nie chce dzis ruszyć się na uczelnie! O pupino moja najcięższa wykaż odrobine dobrej woli i rusz się chociaż sprzed kompa! Bosze jakiego ja mam dziś lenia😭 dawno takiego nie miałam Miłego dnia karakanki:) qwertz dla Ciebie mam specjalnego kwiatucha pocieszyciela 🌻 mam nadzieje ze dziś masz sie lepiej niż wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaaaaa
i co gitare skreciło do reszty?:P:P to kara za kradziez kabla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahh
a mi kabel usb>>>>>co tak na prawde jest miedzy wami??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaaaaa
qwertz!co z gitara???skręcilo tak mocno ze wije sie z bolu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahh
a mi kabel usb>>>>>>dowiem sie w koncu??????????????????????czy se jaja robicie czy cos jest medzy toba a gitarką??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahh
a skad wiesz? mozesz miec falszywe info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahh
a moze wyjawisz gszie oboje mieszkają?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
dla milosci nie ma przeszkod!!!!!!!!!!!!!!!! gitarko!!!!!!!!!czy miedzy nami cos kiedys bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×