Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

.....Aniołowie mają być może łatwiej :).....ale to dobrze,bo mogą swoją siłą podzielić się z potrzebującą podopieczną ;) Widzę,że dziś troszkę wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USB
ona tez tylko kabel pisze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USB
czyli musze byc taką miernotą zeby zasluzyc na twojego @???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że nie czujecie aromatu herbaty którą właśnie piję:) nazywa się \"marcepanowa róża\".......pycha:)...jak ja uwielbiam różnego rodzaju herbatki.....to już chyba uzależnienie. qwertz.....przez chwilę myślałam,że mówisz do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel------zaraz do Ciebie wpadnę i pomogę z tymi papierkami:) W przerzucaniu papierków jestem dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihihi..i jeszcze załapię się na grzańca.....taki grzaniec to mnie dokuruje do końca:).....w takim razie poproszę też dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D.....do krainy fantazji mówisz......brzmi zachęcająco:) qwertz zwiała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i jak zwykle się nie podzieliła. Ale mi wystarczy moja herbatka i Twój grzaniec:) A wiesz,że przez te swoje papiery przypomniałes mi o ważnej rzeczy.Przez moją chorobe i przerwę w pracy nie mogę się jakoś skoncentrować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeee kto mi wyprasuje porteczki na wf? mogę za to upichcić cos smakowitego :classic_cool: jak ja nienawidzę prasować 😡 u Was też tak słońce daje po oczach? U mnie w dodatku jakiś debil cały dzień kosi trawę pod oknem. Jak wyjdę z domu to pewnie się zasmarkam na amen:O Madziara witam:) Tu to raczej Cię nikt nie pokocha. Temat nieaktualny. Całkiem możliwe że pójdę dziś z koleżanką na siłownie. Jak się nie pozabijam to dam wieczorem znać że żyję i ewentualnie pochwalę się obrażeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo qwertz to sobie pięknie wymyśliłas :) mniam odezwe się w tej sprawie w przyszłym tygodniu, przed następnym wfem. Swoją drogą chyba już rozniosło sie po uczelni że piłka siatkowa to najlżejsze zajęcia z wszystkich obejmujących wf i pozapisywały się same siermingi które stoja i udają ze ich tam nie ma. Do tej pory tylko ja tak robiłam a te laski tak zgapiają ode mnie ze szok. Protestuję😭 Miłego dnia karakany :) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek--------za Twoją karpatkę mogę prasować porteczki na zmianę z qwertz :D ale mi dziś zimno....coś na rozgrzewkę poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kabel kawałek kaloryfera mówisz.....e tam:P myślałam,że zaraz jakiś karakan przybiegnie z gorącą herbatką z cytrynką...ale widać,że nikt tu o człowieka nie dba:O A kaloryfer mi grzeje.....i to wszystkie żeberka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz prasuje portki czukerka czukerek piecze karpatke :D dla qwertz wiec ylko ja Ci ostalem ......no dobra zrobie herbatke :)....moze byc z limonką ? cytryny nie znajde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz 🖐️ hehehe chcialbym zobaczyc najpierw mine kanarka a pozniej mine pijacego herbate :D.....6 kantow heheh to prawie jak plisowana spodnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×