Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

zakręcone filmy? nie pamiętam takich... a ulubiony to wlasnie jasminum i dom dusz (uryczeć się można jak cholera) a kiedyś widziała taki fajny film z tą co grała w \"zakonnica w przebraniu\" to było o jakichś siostrach dwóch, jedna wyszla za mąż za takiego gnoja i robila mu za służącą a on ją jeszcze łoił:O ale w końcu kopneła go w dupsko i zaczeła szyć spodnie dla kobiet i je sprzedawać:D taki charakterystyczny tytuł był i cholera nie pamiętam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroscie, ja coelo to zaczełam czytać \'weronika postanawia umrzeć\" ale nie skończylam a kod? widziałam film kątem oka-dziwny był ja ostatnio czytałam lato nieśmiertelnych o facecie któremu zmartwychwstał dziadek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle lubie filmy o których nie da się zapomniec zaraz po ich obejrzeniu a niestety większoć takich filmów jest smutaśna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
czukerek nie znaleziono strony o podanym adresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ani o filmach ani o teatrze ani o książkach ale jestem do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroscie o teatrze to ja też nie pogadam chyba ze takim w tv ale oczywiscie nie pamiętam tytułów a w normalnym to byłam dwa razy i to tylko dlatego ze siostra miała darmowe bilety z pracy:) widziałyśmy \"maydey 2\" i \"testosteron\"-lepszy niż wersja kinowa bo na końcu na aktorzy śpiewali \"daj mi tę noc\" na podescie a z góry zjechały im mikrofony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w teatrze bylem jakies 2 miesiece temu na czyms takim jak \"strumien\" sztuka w ktroej nikt nic nie mowil tylko: ruch swiatlo i muzyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
czukerek link wszedł ale zam cholerę bym nie mógł takiego filmu ogłądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek to musiało byc niezłe:) lubie takie rzeczy np jak obserwuje kogos grającego na jakims instrumencie to mam takie ciary jakbym w lodówce siedziała za to na koncercie byłam tylko raz, o nie sory dwa razy 1 pt wariacje na temat niemena-facet improwizował na fortepianie i ledwo co rozpoznałam utwory 2, facet nr1 grał na fortepianie jakieś romantyczne utwory a facet nr2 walił w takie wypasne cymbalki-chyba ksylofon się to zwało. w kazdym razie wyszłam z tego koncertu pół głucha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
nigdy nie byłem na balecie tzn na tym co na palcach tańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na balecie tez nie byłam a uwielbiam ogladać w TV. kiedyś był taki cykl na 2 \"złota 12 baletów\" ale ok 2:00 w nocy jak widze baletnice jak smigają to wpadam w zachwyt (jak byłam mala chcialam zostac baletnicą) za to jak faceci śmigają w rajstopkach to pekam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz ależ proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
czukerek faceci w rajstopach Ci się nie podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to może gdzieś np w katowicach jet coś takiego jak filharmonia-mialabym blisko a kiedys pare lat temu byłam jeszcze na całonocnym maratonie w kinie na dwóch częsciach władcy pierscieni +jeszcze jakieś przedstawienie było. musze się zakręcić w okół takiego maratonu, nie marnowalabym tak tej nocy na siedzeniu na necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:O jak raz bylam w kinie z chopakiem to byłam tylko ja, on, i jakieś 3 babeczki ;) a na czym wtedy byłaś qwertz? ja oglądałam wtedy \"dlaczego nie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×