Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

haczyyy a gdzie sie będziesz topić? ja jakieś pół godziny piechota ode mnie z domu mam stawy ale jeszcze nie wpadłam na to zeby korzystać z nich w celu pozbawienia sie zycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
just 5 to własnie my!!! nic innego mi się z tym zespołem nie kojarzy. a pamietacie takiego małego chłopaczka blondyna? śpiewał jakiąś dziwna piosenkę o miłosci czy czymś, chyba się molenda nazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja pamietam tylko jedną dyskoteke szkolną caly czas syn naszej wychowawczyni prosił mnie do tańca a ja wiałam, miałam chyba z 11lat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to wszystko co podleci oprócz hyphopu i techna np. słucham happysad albo Mietka Szczesniaka albo coś starego jak Grechuta. Czasami mnie najdzie i słucham sobie Zabili mi żłówia albo Koniec Swiata ogólnie to czego nie słucha połowa Polaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np taka piosenka \"będziesz moją pania\", boska, ciekawe czy ma jakąs adresatkę;) albo "świecie nasz' jak tego słucham mam ciary na pośladkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek nie znam tego typu muzyki o której mówisz (albo kiedys sluchalam ale nawet nie wiedziałam że to to heh) no to teraz qwertz twoja kolej: czego słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
cześć wspaniałe ❤️👄i z [liściem łopianu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz nie dokazuj miła nie dokazuj:) cześć wszystkim wspaniałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jak bym mógł nie zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
czasami lubię Grechutę,Turnaua , a mówi wam coś Proletaryat, dezerter, chociaż nawet ksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
quwertz zabiegany jestem za dużo by pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D o wzroscie nazwy zespolów słyszałam ale konkretnych utworów nie kojarzę. może dlatego że nie mam pamięci do tytułów i wykonawców:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
zaraz bym linka dał ale qwertz zechce otworzyć i Ją wyrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to o muzyce się już chyba wygadalismy teraz filmy co ostatnio oglądaliście?ja w ciąu ostatniego miesiąca widziałam jasne błękitne okna noc w muzeum pamietnik wszystko zostaje w rodzinie troje do pary czyli same mało ambitne smutacze (oprócz nocy w muzeum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a np żeby przypomnieć sobie tytuł ksiązki którą ostatnio czytałam muszę sie skupić, za to autora jeżeli nie jest znany za cholere sobie nie przypomnę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz za Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASMINUM!!!! aaaaaa ogladałam trzy razy chyba w ciągu tygodnia jak dla mnie film swietny, aktorzy oprócz tej co grała w koglu- moglu dobrze dobrani, Gienia wymiata i w ogole film cacy:) akcja nie jest jakas porywająca ale za to dialogi pomiedzy bratem zdrówko a Gienią wyczepiste:D ogladałam jeszcze jeden film tego reżysera od jasminum i tez nie był zły tylko oczywiscie tytułu nie pamiętam.... aaaa :Jańcio wodnik\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kulaj nie kazdy ma tyle czasy aby tyle filmow ogladac ale jak cos ciekawego ogladalas to mozesz polecic z checia cos ciekaweo bym ogladnal ja ogolnie lubie filmy zakrecone jak : pila, qube, seven, matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietasz numery telefonow, nazwy ulic, twarze ludzi? ja nie kiedys wlasnej rodzonej matki nie poznalam na ulicy machala do mnie a ja sie zastanawialam co za jakas baba do mnie macha twarze jak są charakterystyczne zapamiętam jesli mialam z nimi do czynienia dlużej niż 5 min i widziałam je z bliska (z daleka ludzi raczej nie poznaję, chyba ze rodzine ale tu też czasami się mylę :O) nr tel nawet nie staram się zapamietać zeby sobie nie zasmiecać mojej marnej pamięci, czasem mimowolnie jakiś zapamiętam. nazwy ulic jak sa charakterystyczne apamietam ale np nigdy nie wiem jak nazywa się mój lekarz rodzinny to dopiero siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ja ostatnio przeczytałem sobie kod leonarda dla zabicia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×