Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Yyy To do mnie było? o co konkretnie ci chodzi? chce poo poprostu przylaczyc sie doo rozmow :)podczytuje was od poczatku i teraz sie jakos zebralam i napisałam do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze jestes ta glupia dziewucha ktora sie wszedzie podszywa z podobnym nickiem do jednej z forumowiczek i pozniej robi balagan swoimi sciemami.sorka jesli tak nie jest a cie urazilam,poprostu nie lubie takich glupich pomaranczy bo przez wlasnie takie jedna z kolezanek nie wchodzi na forum bo sie jej czepily glupie malpy. pozwole sobie cie przywitac chociaz szefowa topiku to ja nie jestem :D witaj i zagladaj czesto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom mam taki zamiar :D nic sie nie stalo ;) widzialam ze te pomaranczki do belong sie przyczepily mnie tez takie osoby denerwuja :/ no ale coz zawsze sie jakies wyłomy społeczeństwa znajda i nie ma sie czym przejmowac bo to pewnie jakieś zakompleksione osoby ;) a tak z ciekawosci bo juz nie pamietam w ktorym tyg/miesiacu jestes? i na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm super ciaza mi mija zadnych mdłosci nie miałam humorek mam swietny no moze czasem jak mnie ktos zdenerwuje to od razu płacze chociaż wczesniej nigdy mi sieto nie zdarzało ... Chociaż bede samotna mamą jestem szczęśliwa :) i ciesze sie z każdego dnia i juz marze o tym by urodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi placzami to mam tak samo ale staram sie usmiechac nie plakac...chociaz z tymi hormonami to roznie bywa czasami sa silniejsze od nas.a co to bedzie chlopak czy dziewczynka??samej jest trudniej ale ja wierze ze wszystkie te dziewczyny ktore sa same dadza rade bo dzidzia daje duzo radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak daje :D a bede miała synka :D własnie wczoraj byłam kupić łóżeczko i wiekszość akcesori dla dzidzi takie jak nozyczki do obcinania paznokietkow szczoteczke do wloskow butelki gruszke do noska itp :P super było na zakupach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie umie wybrać myślałam nad Kevinkiem ale teraz mam wiecej wątpliwosci jestem niezdecydowana i nie mam pojecia jakie dac imie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w polsce mieszkasz czy za granica??imion masa i problem zeby wybrac hehe.nasza panienka bedzie Vanessa i juz raczej zdania nie zmienimy.a Kevin tez ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce mieszkam ;) myślałam też nad Bartusiem :) nie wiem moze jak go zobacze to imie samo mi nie nasunie .. zobaczymy. Troszke boje sie porodu tzn tego bólu ale mysle ze da sie przeżyć pare godzinek sie pomecze i moj skarbeczek bedzie ze mna nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tez ladne imie.ja widzisz w polsce nie mieszkam ale i tak chyba bym dala vanessa bo mi sie podoba.jak zobaczysz to dezycja sama przyjdzie :D to na kiedy masz termin dokladnie?? mam nadzieje ze inne dziewczyny nie sa zle bo wcale sie nie odzywaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm termin mam według ostatniego okresu na 15 listopad a według usg na 8 listopad wiec nie wiem kiedy .. zobaczymy .. a ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ GOCHENCJA:):) aleście sie rozpisały:) a co do pomarańczowych to ...ech szkoda gadac nie pamiętam czy juz pisałam ale napisze:) wczoraj ze Sławciem kpiliśmy dla Wojtusia czapeczki ale niedłgo będe sie musiała bujnąc po jeszcze inne rzecz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo czesc :D No nareszcie druga przyszła mamusia dolączyla do nas ;D noo ja wczoraj tez czapeczke kupiłam ;d taką niebieską z takimi super malutkimi samochodzikami :D słodka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapeczki mam dwie biale ale sa tak malusie ze az ciezko uwierzyc ze taka dzidza mam mala glowke... yza23 gdzies ty byla :) co do zakupow wszystko przed nami moj maz to sie nie spieszy hehe ale w sumie to dopiero 21 tydzien wiec mamy czas :) nie to co wy juz tylko troszke i dzidzia bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no 9 luty u Ciebie to jeszcze troszkę,ale zanim sie obejrzysz będzie już po:):) pamiętam jak byłam na tym samym etapie co Ty a teraz już 2 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 Tydzień tzn ze za dwa tygodnie bedziesz rodzic? Ja teraz ide pod prysznic ;D wykąpie sie i zajrze jeszcze tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) witam nową mamusię :) fajnei ze jest nas coraz wiecej, a ile masz lat? 9luty - sorki chyba zapomnialam ze pisałas ze bedziesz miala coreczke ale teraz sobei zakoduje i bede pamietac:) fajnie ci ja mam termin ok 3 tyg przed tobą i niewiem czy chłopiec czy dziewczynka:( a tak bardzo chcialam wiedziec ... i teraz niewiemy jakie ciuszki kupowac bo M. powiedzial ze jak bedzie chlopiec to w rózowe nei bedziemy go ubierac:P znów ja powiedzialam ze jak dziewczynka to całą na różową bedziemy ubierac heheh :P a tu niewiemy następne usg z tego co sie dowiedzialam od Goni bedzie ok 30-32 tc więc a do tegpo czasu chcemy iść na zakupy i troszke rzeczy kupić ... zey pozniej nie kupowac wszystkiego na raz bo to troszke duzo nas wyniesie ... no ale jak narazie na allegro kupilismy kombinezon na zime... nowiutki i bardzo ładny heheh różowy :D M. zgodzil sie jedynie na rózowy kombinezon nawet dla chlopca hehe a co tam wiecej u was jak dzien wam mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prądu nie było przez większość dnia i nie miałam kontaktu ze światem:):) a teraz sie pożegnam... do juterka dziewczny 🌼 dla wszystkich dzidziusiów w brzuszkach od cioci Izy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek moze bedzie dziewczynka skoro kombinezon rozowy moze akurat kupilas bo cos tam w srodku ci mowilo rozowy wiec kto wie. yza23 komputer odpaczal skoro pradu nie bylo hihi mnie sie ciaza duzy niby to juz 21 tydzien a w sumie to moze dopiero 21 tydzien....kurcze czasami mysle ze ten luty nie nadejdzie a ja sie bede kulac i kulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Krasnalku :D mam dokładnie tyle lat co Ty ;) ja chociaż bede miec chłopca to pare ciuszkow różowych bedzie mieć :) ale nawet w różowych bedzie słodko wygladał :D Kocham jak mi sie przeciąga w brzusiu :D uwielbiam to .. juz przestał kopać tzn od czasu do czasu kopnie ale teraz to czesto sie przeciaga biedaczek ma pewnie juz malutko miejsca w brzusiu .. czasami jest to bolesne jak mnie pokopie w rzebra albo jak sie przekreca to czasem boli ale i tak go kocham nad życie :D aa w poniedziałek na usg widziałam jego klejnotyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie ;) moj mały ma przeważnie w dzień czas na \"walczenie w brzusiu\" hihi a w nocy jak aniołek pozwala mi odpoczać po cieżkim dniu :) jest taki kochany :) wlasnie teraz mi sie przeciąga rączkami na dole a nóżkami na górze .. juz sie ułożył główką do dołu :) przybrał pozycje do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochencja- tez masz 17 lat? A czemu nie jestes z ojcem dziecka? Opowiedz cos o sobie:) no juz nie długo urodzisz :) 9luty ja mam termin na 17 stycznia znaczy z OM 16stycznia a z USG 17 :P więc mała różnica :) No ja tak troszke chcialabym dziewczynke te wszystkie spineczki, gumeczki, sukieneczki, różowe ubranka ... no ale jakos tak mnei M. nastawił bo cały czas gada ze to chłopiec ze jakos tak mysle ze to bedzie Chłopaczek :P mi to obojętne aby było zdrowe... a co do ubranek to właśnei chlopcu czasem tez zaloze jakis rozowy pajacyk .. jak bedzie maly to mu bedzie obojętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam wasze propozycje imionek dla dzieciaczków my jeszcze dokładnie niewiemy ale dziewczynka: Oliwka, Oleńka lub Maja mi jeszcze podoba sie Michalina, Lilianna (Misia, Lili) ale M. kategorycznie zabrania mi tak nazwac córkę :P, pewnie zostanie Oleńka chłopiec : Mikołaj, Kacper, Wiktor ... ale pewnie zostanie na Mikołaju :P Mi bardzo podoba się imię Aleks ... ale M. tez nie chce:P heheh właśnei skonczyłam oglądac \"oszukać przeznaczenie2\" i lece spać ... papa do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×