Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Cześć Dziewczyny:) Miałam awarię neta, ale już w porządku. Posprzątałam, a teraz pomagam mamie czyścić grzyby, bo była na jakiejś wycieczce ze swoją klasą i dzieciaki nazbierały jej całą reklamówkę:) Będzie zupka grzybowa:) KRASNALKU Ja też miałam ochotę dziś jakieś ciastko upichcić, ale nie mam jajek - kury mojej babci strajkują:) A z takich kupnych jaj to nigdy nie wyrośnie ładny biszkopcik. Ja do 6 miesiąca przytyłam 8 kg, ale wszystko poszło w brzuszek - miałam spory jak na 6 miesięcy - potem dłuuuuuuuugo był na jednym poziomie, a dopiero w 9 miesiącu powiększył się trochę, ale i tak jest raczej niewielki. No i w 6 miesiącu zaczęłam nabierać ciałka tu i ówdzie - ale w moim przypadku to na prawdę na korzyść. też nosiłam s przed ciążą, a teraz noszę ciążowe ciuszki, a po domu M - dres. Poszukaj ciążowych ubrań w lumpeksach - gdzie nie gdzie są specjalne lumpeksy dla ciężarówek - można znaleźć fajne rzeczy, a w sklepach dla ciężarówek jest strasznie drogo -za spodnie zapłaciłam ponad 100 zł, a chodziłam w nich tylko 3 miesiące. BEBOLEK Niestety ja jeszcze w dwupaku:( Termin mam na 17 wg USG, a wg miesiączki na 23. Wcześniej lekarz mi mówił, że na pewno urodzę wcześniej, ale coś się na to nie zanosi...A tak bym chciała...A Ty na kiedy dokładnie masz termin? BELONG To super, że jesteś zadowolona ze szkoły. Ja na zajecia jadę w poniedziałek - jak nie urodzę:) Wzięłam sobie dziekankę, ale jeden przedmiot robię awansem - będę miała potem lżej:) LORINKA Witaj i zaglądaj do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :P Belong to super ze w szkole jest super heheh :D ja dopiero od lutego - ale to nawet i lepiej bo przynajmneij bede juz po porodzie i wogle:) a ostatnio babcia z mamą cos mówią ze lepiej by bylo jakbym wrócila do normalnej szkoły, powiedzialy ze by mi pomogły a w szczegolnosci babcia bo to jej pomysl ... ale ja wiem jak z moją babcią .. pozneij bedą jakies pretensje albo bedzie nie dobry top bedzie gadanie ze rozpiescilam :O i troche sie tego boje Gonia- heheh ja dzis tez musialam latac po jajka ale niestety ze sklepu, bo ze wsi tylko 2 miałam i pomieszłam 2 takie i dwa takie :P Ja mam takie cos ze tych ze sklepu nie zjem np na twardo albo jako jajecznice zawsze jemy te prosto od kury ze wsi babcia bierze od zaufanej kobitki :P heheh no a do ciasta to jzu mogą byc i takie;p Murzynek udal sie pyszny zjadłam tyle ze juz wiecej nie dam rady;p hehe :P moze kogos poczęstować? Bebolek - ja myslalam ze ty juz urodzilas tak dawno nie pisalas ... jeju szkoda mi ciebieze tyak sie meczysz z tymi bólami i wogle 🌻 dla ciebei i dzidzi zeby wam lepiej było:) Ja narazie jestem w 6 miesiącu a przytyłam ok 4,5kg a brzuszek rośnie :P choc moja sąsiadka dowiedziala od mojej mamy jakis tydzien temu to powiedziala ze nigdy by sie nei domyslila:P ok lece troszke polezec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to znowu ja:) Mówię wam jaką wpadę zaliczyłam...zachciało mi się romantyzmu w 38 tygodniu ciąży:) Moi rodzice pojechali do znajomych, więc przygotowałam pachnącą kąpiel dla mnie i męża...ustawiłam w łazience kwiatki, świeczki zapachowe i dwa kieliszki - dla mężusia z winkiem a dal mnie z owocową herbatką o kolorze wina hehe. Podpięłam włosy tak jak mój Piotruś lubi, spryskałam się perfumami - no jak w harlekinie:) I tak się pluskaliśmy w wannie, trochę się pieściliśmy póki woda nie zziębła - no i wtedy w końcu wyszliśmy z tej wanny...oczywiście goli, bo po co brać ubrania do łazienki jak byliśmy sami w domu.Mężuś mój z Fredkiem na wierzchu wyparadował z łazienki po majtki, a ja wypuszczałam wodę z wanny. A tu bum - rodzice w kuchni! Piotrek czerwony jak burak, ja nie lepsza - ubrałam się szybko, posprzątałam te śmieszne gadżety z łazienki i wkurzona pytam mamę \"Czemu tak cicho siedzieli i nie dali znać , że już są\" a ona na to, że słyszała, że mamy romantyczną kąpiel , to nie chciała nam przeszkadzać, a znajomych nie było, więc wrócili wcześniej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby śmieszne teraz z perspektywy godzinki, ale wtedy to myślałam, że się spalę ze wstydu......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
LO JAK MNIE TU U WAS DAWNO NIE BYLO:((((( MYSLE ZE WSZYSTKO U WAS W PORZADKU?? BO U MIE TAK,JAK NA RAZIE:):) HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kransalek
oj Gonia hehhe usmialam sie troszke - nie gniewaj sie- no ale wlasnie takie wpadki mogą byc przy rodzicach .. nie długo wszysc y o tym zapomnicie :P heheh mam nadzieje ze mąż juz sie nie gniewa na ciebie i normalnie sie do ciebie odzywa:) Niki.. czesc jak tam u ciebie? Na kiedy masz termin? wiesz juz czy to chlopiec czy dziewczynka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja nie jestem w ciąży i nie planuję jej, ale chciałam zapytać te wpadkowe - czym się zabezpieczałyście? Jeśli nie będzie to dla was problemem, to byłabym wdzięczna za odpowiedź 🌻 pozdrawiam was i wasze kruszynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na początku stosunek przerywany... a po jakims czasie podstawowo prezerwatywy... najgorsze z tego wszystkiego jest to ze jestesmy pewni ze nigdy nie pekła ... i do tej pory niewiem dlaczego doszło do zapłodnienia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldyje sie ja !! przeczytalam u pazdziernikowek ze pija liscie malin bo przyspieszaja porod to dla tych ktore chca miec juz dzidziolki przy sobie :) a my po spacerze pogoda nam nie bardzo dopisuje wiec maluch zajety buduje jakis pojazd z klockow a ja zabieram sie za zupke u nas pomidorwa dzisiaj a na drugie ??no wlasnie ??co??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lorinka:) a jak sie twój maluch nazywa?? u mnei dzis byly kotlety mielone ziemniaczki i buraczki i normalnie cały talerz zsunął mi się ze stołu i wszystko zlecialo na nogi :O ... wogle dzis mi wszystko leci z rąk :O ... a o naparze z lisci malin tez cos ostatnio czytałam, że dużo dziewczyn które go piją nie są później nacinane, choc w większosci szpitali to nacinają bez patrzenia czy jest koniecznos czy nie :O ja sie tego nacięcia i szycia najbardziej boję... i jeszcze ostatnio sie dowiedzialam ze w moim miescie mają szpital zamknąc:O a najblizszy szpital jest jakies 30km od mojej miesciny i sie boje sie nie damy rady dojechac :O wogle takie mnei mysli nachodzą ostatnio ... a w sobotę przyszedł nam juz kombinezonik z allegro dla niuni :) ojeju taki malutki i taki słodki :) rózowiutki :P nie mogłam sie n aniego napatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
Krasnalek...mam temin na 8grudnia wedlug@ i bedzie to chlopiec:):): a teraz jestem w 32tyg.a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie obudzilam jak zwykle przysnelam z synkiem ma na imie kazik krasnalku ja takze zrobilam dzis na drugie ziemniaki+kotlety mielone+buraki z cebulka maly zjadl 3 kotlety zjadl wszystko nawet buraki i nie plul cebula jestem zachwycona moj maly mezczyzna musi jesc jak tatus ! dziewczyny kazik zaczal duzo mowic wlasciwe mowi juz wszystko i nierzadko mamy z nim taki ubaw, a no i jest na etapie MOJE! wszystko jest jego masakra , i bardzo chce isc do przedszkola ostatnio zauwazylam ze sie odnalazl (mieszkamy w anglii) i rozumie do kogo mowic w jakim jezyku zna kilka slow po angielsku ale odkrylam to dopiero na placu zabaw kiedy bawil sie z ang.dziecmi normalie mnie zaskoczyl a mialam obawy ze sobie nie poradzi w przedszkolu dobra dziewczyny nie zanudzam pytanko jeszcze w jakim wieku sa wasze dzieciaczki? i gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane:) juz dawno tu nie zagladalam i nic nie pisalam bo siedzialam u rodzinki ... wrocilam wczoraj bo dzis do lekarza szlam mam skrocona szyjke macicy lekarz kazal wypoczywac bo nogi mi straszne puchna ogolnie to zle sie czuje strasznie boli mnie krocze lekarz mow ze to dla tego ze wszystko juz jest nisko...pozdrawiam Was serdecznie i caluje dzidzki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczyny ja tez jestem mlodą przyszłą mamą i mam do was pytanie..... byłam u gina 17 września i robił mi cytologie, teraz zastanawiam sie czy jak pójdę jutro do lekarza to czy zrobi mi ją jeszcze raz? I czy jesli bylam 17 wrzesnia dostalam skierowanie na badania i usg to czy jak pójdę jutro z tymi wynikami, to znów dostanę skierowanie na te badania i na usg czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja juz jestem wolna maly spi wiec mam chwilke jesli bedziesz miala grupe 1 w cytologii to wydaje mi sie ze juz nie beda ci jej robic no i zalezy czy chodzisz do gina prywatnie czy do przychodnii usg w ciazy robi sie trzy razy bynajmniej ja tak mialam i chodzilam do przychodni ale to bylo w 2004 roku moze teraz jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra ,lat 23 tez ma juz corke,5 mies.i powiedziala,ze mi pomoze.Choc mieszka daleko troche,bo w Augustowie co daje 100 km ode mnie.Finansowo jest dobrze.Mysle,ze sobie poradze,choc sie boje.A ten ch.j nie interesuje sie dzieckiem:( Jest wogole jakis chory,wydaje mi sie,ze to schizofrenik :o Wydaje mu sie,ze jest murzynem w bialej skorze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde murzyn w bialej skorze tacy juz sa wiekszosc mlodych facetow po prostu daje dyla przed odpowiedzialnoscia poradzisz sobie choc pewnie nie bedzie latwo to nie bedziesz juz sama a jak znosisz ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie jest taki mlody,bo ma 27 lat,ale jest durny jak osiol... Kiedy bylam w ciazy bardzo mnie zbil i sie rozstalismy.On powiedzial,ze mial powod :o :o Niby jaki?!ZADEN!Ogolem dobrze znosze.Pewne objawy to dla mnie nowosc :p Np.dziwne zabki w brzuchu ,czasem.Wymiotow nie mialam,nie mdlalam,ale mam czesto rozdwojenie jazni :( glupie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powod do bicia ?! faktycznie nienormalny rozdwojenie jazni ja nie mialam dosc dziwne jak na ten stan tez nie mialam wymiotow ale zdazylo mi sie zemdlec i bardzo dobrze mi bylo w ciazy tylko w ostatnim miesiacu juz ciezko bylo teraz moj P pyta synka chcesz miec brata bedziesz bawil sie znim autkami hehe dobre jeszcze troche i dam sie namowic na drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×