Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

czesc dziewczyny ale dzis mialam dzien pelen wrazen ...bylam u lekarza i ten stwierdzil ze zaczela sie akcja porodowa i mam jechac do szpitala...a stwierdzil tak poniewaz w czasie badania twardnial mi brzuch i mam 2cm rozwarcia...no wiec pojechalam do szpitala zestresowala mnie glupia wredna baba no ale coz i takie sa...poszlam na ktg i okazalo sie ze nie mam skurczy wiec poscili mnie do domu jak ja sie ciesze bo tak bardzo nie chcialam tam zostac dzis....jeden plus to ze dowiedzialam sie wkoncu ze bedzie corcia :):):):) pozdroionka dla Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos cicho sie tu zrobiło:) własnie zjadłąm sniadanie:D (pyzy z sosem hehe). I popiłam kubusiem i mi niedobrze:( zaraz wyjde troszke na dwor bo ładna pogoda a malenstwo musi sie dotlenic hihi:) A co u Was? piszcie bo nudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
🌼Hej!Zmula dzis.Czekam na obiad,ktory maja przywiezc zbaru.Wiecie jakos mnie tak brzuch ciagnie:( Nie dam rady chodzic czasem. Ok ,lece!Co tak pusto tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) My juz 33tydzien zaczęłysmy:) jeszcze 7 tygodni i bedziemy razem :) dzidzia strasznie daje mi sie we znaki :P ojj podzeberka nózki wsadza:P czasem to az mnie skręca hehe:) mała nie dobrzyca:P a co tam dziewczyny u was? u nas tyle sniegu napadało:D hehe ze az chce sie wyjsc bałwana lepic ale jeszcze narazie snieg za slabo sie lepi... belong zes mi tymi pyzami checi narobila:D tylko ja uwielbiam takie odsmazane na patelni mmm pychotka:) dziewczyny kupujecie cos swoim facetom na mikołajki? Ja chyba sie przejde tak we wtorek i czegos poszukam...ale jak zwykle będą to pewnie boksery:D heheh ok lece pod kocyk bo zimno a ostatnio gardło mnie cos drapie i głowa boli:(i nie chce zeby mnie choroba dopadła buziaki 3majcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki.. Ja coś mam problemy z wchodzeniem na cafe.. od 2 dni Dzis mój maluszek miał straszne zaparcia.. i cherbatka koperkowa poszła w ruch.. i coo?? i teraz nienadążam zmieniać pampersów mądra mamusia sie wczoraj obiadła ciastakmi w czekoladzie.. nigdy wiecej bo niemogłam patrzec jak moje maleństwo cierpi.. jeszcze godzinka i zmykamy go kąpać.. hehe on to uwielbia wiec znów sie bedziemy radowac.. hm.. gorzej jak narobi do wanienki oki spadam moze jeszcze kolacje zdąze opracowac.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba go miec by mu prezent kupic,ale polecam mikolaja czekoladowego -pustego w srodku-tak jak ich łby!!!!!!:p Sorry :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa i dzidzia wyruszaja dzis do Augustowa:) Wroce we wtorek:) Pozdrawiam!Milego dnia i WSZYSTKIEGO NAJ DLA ANDRZEJOW!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfa- dzieki za pomysł, ale nie skorzystam moze jedynie dokupie jako cos na slodko ale bez zadnego przekazu... mój na szczęście ma w głowie jako tako poukladane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrocilam od lekarza:) nie powiedział mi jeszcze czy bedzie Maja czy Filipek:( Mowil tak jakby wiedział ale nie był na 100% pewien. Czyli pewnie bedzie dziewczynka:P mowi ze jest zadowolony ze wszystko jest tak jak powinno byc, ze rozwija sie normalnie:) i jak mi pokazał na USG te \"malenstwo\" bo wcale juz takie male nie jest to myslałam ze sie na tej kozetce rozrycze:) akurat ruszało łapkami i nozkami i było widać. i jak mu sie słodko ten kregosłupek wyginał:D Moj D i tesciowa zawiedzeni ze nie wiadomo co opijać:P Lece z mama do biblioteki:) bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wróciłam już:) Ale zaraz lece dlaej:) ide do babci po sokowirówkę bo musze sobie pic sok z marchwi zeby nie brac zelaza w tabsach bo nie chcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) ja juz sie ropakowalam mam juz moja krolewne przy sobie...urodzila sie 30.11 o 10.27 porod byl ciezki cala noc sie meczylam...ale warto bylo...szfy bola i ciagna mam nadmiar pokarmu musze robic oklady z kapusty ale jestem najszczesliwsza mama na swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
witam... tzrymajcie kciuki za mnie we wtorek!!!Ide na cc i bardzo sie denerwuje...rodze na ujastku i jutro sie mam sama przygotowac do zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) dzisiaj wstalam wczesnie bo mi maja moja prace znow do domu przywiezc hihi:) i czekam i czekam. zrobiłam sobie herbate i wstawiłam jajka na żurek bo mam ochote:D Wczoraj cały dzien sie obijałam z moim D:) nic nam sie od rana nie chciało. Obejrzelismy malutkie ciuszki po jego siostrze:) tyle ich jest ze na dobra sprawe nic bym nie musiala kupowac:) ale 2 kompleciki sobie juzupatrzyłam :) Niedługo swieta:D juz sie niemoge doczekać. Mam nadzieje ze spadnie chociaz troche niegu:) A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa - gratuluje córeczki🌻 i jakie imię wybrałaś? a malutka grzeczniutka:)?? ilona- 3mamy kciuki, napewno wszystko bedzie dobrze:) belong - ty prawie w kazdej wypowiedzi piszesz cos o jedzeniu:P jak tak cie czytam to od razu glodnieje:P a ja wlasnie zjadłam pyszne sniadanko:) miałam taką ochote na papryke marynowaną ze sobei wczoraj z piwnicy przynioslam;) a tak po zatym to u nas kiepsko... dzidzia juz coraz rzadziej sie rusza... choc jeszcze zcasem potrafi dac mi do wiwatu... jak zacznie kopać po żebrach... do tego ostatnio taka zgaga znów zaczęła mnie męczyc :O ciągle mama jakies takie złe samopoczucie:( ... z rana zawsze jest dobrze ale pozniej tak na dole dziwniemnie uciska, senna jestem, nic mi sie nie chce i taka jakas wogle bez sił jestem:O... a co tam wiecej u was :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam straszny apetyt na mandarynki, pomarancze i grejpfruty... mama mówi ze nie powinnam jesc cytrusów bo dziecko bedzie uczulune ... ale kiedy ja nie moge sie im oprzec a najbardziej to juz mandarynkom jak usiąde to i cały kilogram potrafię zjesc:O heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa2o
Krasnalku corcia ma na imie Julka jest bardzo grzeczniutka poki co to je i spi...tylko nic innego nie moge przy niejzrobic tylko nakarmie poniewaz szfy mnie ciagna prawdopodobnie mam zapalenie i jade dzis do gina po antybiotyk wiec nie jest fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wybaczcie z sie nieodzywam ale jakoś niemam weny.. Maluszek coraz mnieśpi w dzięń wiec mam co robic:) Jest grzeczniutki ale czasem potrafi sie domagac już swojego:P miałam mały kryzys pokarmowy bo zaczoł mi sie kończyc pokarm w piersiach... mały wypróżniał 2 i nadal był głodny.. wiec dawałm mu herbatke koperkowa bo niemam w domku sztucznego mleka. Ale zaczyna być lepiej pije po przynajmniej 8 bawarek dziennie i kaoś dajemy rade i Fabi niegłoduje. A ja sama czyje sie fatalnie... mam straszne problemy z wypróżnianiem sie... niepomaga owsianka , siemie lniane ani suszone śliwki jabłka gotowane.. poprostu nic!!!! mam wszytkie objawy schorzenia zwanego przewlekłymi stanami bolowe odbytnicy:(:(:( najgorzej jak mnie złapią w czasie jak karmie małego.. musze go wtedy odstawiać oid piersi bo łży ak grochy mi leca:( dziś załatwiłam sobie od znajomej maść znieczylajaco na hemoroidy ale niewiem czy to cokolwiek pomoże bo to nie są hemoroidy:( niewiem co już robić:( krasnalek no już niedługo przyjdzie twoja kolej:) a jak sie czujesz??? belong a który to już tydzien u ciebie??? czujesz juz maleństwo?? milka serdeczne gratulacje kochana!!!!! poproszę o foteczke córci mój meil: bebolek20@onet.eu oj uciekam bo mały zaraz bedzie wołał jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........Wiek....MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN....PŁEĆ/Imię ...Wiek Krasnalek........17...woj.podlaskie....17.01.08...Oleńka ...32t+2d belong_to_you..17...woj.Wlkp.........06.04.08....???.... ....22t+2d milkaa20..........20..woj.Wlkp.........08.12.07....???.. ......37t+3d Nimfa009........20.woj podlaskie......27.04.08...???..........18t+5d Poprawiam swoj wpis w tabelce:) A maleństwo juz czuje :):) swietna sprawa hehe:) przedwczoraj z moim D sie dopiero zorientowalismy ze to nawet widac:D Bebolek mnie zawsze czysci po maslance wypitej wieczorem, ale lubie tylko truskawkowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) milkaa - wrzuc foteczki malutkiej:) chetnie obejrzymy:) bebolek - współczuje ci🌻ale nie umiem ci niestety pomóc, ucaluj malutkiego od cioci:) ja czuje sie tak sobie... brzuch cały czas mam twardy... i tak dziwnie uciska mnie cos w srodku... malutka rusza sie i czasami daje mi do wiwatu, jak zaczyna po zeberkach kopac... czesto teraz spie, bo ciągle czuje zmeczenie... jeszcze do tego babcia mówi ze cos jej sie sniło, i ma takie przeczucie ze jeszcze przed swietami urodze... mama mówi ze tez się boi tego bo tak ostatnio nagle brzucho mi sie powiększyło i tak jakby opadło ... i teraz sama mam takie schizy ze urodze wczesniej do tego dzisiaj na majtkach miałam takie cos dziwnego:O takie jakby pomieszane biało-przezroczyste... wielkosci moze gumy kulki(sorki za porównanie) wystraszyłam sie ze to moze byc ten czop:O ale niebyło zadnych nitek krwi w tym... a jegokonsystencja nie była ani galaretkowata ale tez niebyla plynna ... takie raczej strasznie geste...kurcze trudnop wyjasnic:O ale to chyba był poprostu śluz:O belong - a jak pozniej bedzie widac:P jak bedzie wypychało nózki:) NICK..........Wiek....MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN....PŁEĆ/Imię ...Wiek Krasnalek........17...woj.podlaskie....17.01.08...Oleńka........34d belong_to_you..17...woj.Wlkp.........06.04.08....???........22t+2d milkaa20..........20..woj.Wlkp.........30.11.07....Julka......:) Nimfa009........20.woj podlaskie......27.04.08...???..........18t+5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........Wiek....MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN....PŁEĆ/Imię ...Wiek Krasnalek........17...woj.podlaskie....17.01.08...Oleńka ........34tc belong_to_you..17...woj.Wlkp.........06.04.08....???.... ....22t+2d milkaa20..........20..woj.Wlkp.........30.11.07....Julka ......:) Nimfa009........20.woj podlaskie......27.04.08...???..........18t+5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalku.. moim zdnaiem powinnaś iść do gina i powiedziec mu o tym. czop różnie wyglada i niezawsze musi być zabarwiony krwia. jestes już w 34 tygodniu i z byle pierdołoą powinno sie latac do lekarza. bo z dnia na dzien może sie wszytko zacząć.. mimo ze dzidzia jako tako ma jeszcze \"az\" lub \"tylko\" 6 tygodni do końca. na innym moim forum 1 koleżanka urodziła w 32 tyg a dryga w 35 tyg. wiec dbaj o siebie i wybierz sie na wizyte do gina a puki co to obserwuj czy nadal masz az takie ilości sluzu(o ile to niebyły początki czopa) i czy nieschodzą z ciebie wody. Kochana niepomyś ze chce cie straszyć czy coś poprostu staram ci sie dobrze doradzić. Niemartw sie napewno wszytko bedzie oki:) wysłałąbyś zdjęcie brzuszka!!!! masz jakieś???? pozdrawiam reszte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od gina ... musze jak najwięcej lezec ... a to raczej byl śluz bo od wczoraj do dzis sie nic nie pojawilo ale caly czas obserwuje dokladnie czy cos sie nie dzieje... moja morfologia jest tak zła ze dzis musze sie polozyc do szpitala:( lekarz powiedział, ze dostane zastrzyki i woli zebym lezala w szpitalu bo mogą byc jakies dzialania nie pożądane... do tego moze bede miec przetaczaną krew... jkurde boje sie wogle:( nie bede jakis czas tu pisac więc juz dzis skladam wam i waszym dzidziom zyczenia z okazji mikołajek:D🌻 3majcie kciuki za mnie moją dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek❤️Oj biedula!3mam kciuki by wszystko bylo dobrze z Wami!!! Co u Was?jak sie czujecie?Czy w 21 tygodniu mozna stwierdzic plec dziecka? WSZYSTKIEGO DOBREGO I BUZIAKI OD MIKOLAJKA!!!!!!!!!:D:D ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane:) KRASNALKU - trzymaj się - jestem z Toba i Twoja dzidzią! Będzie dobrze - morfologia w ciąży często bywa zła, ale w szpitalu zajma się Tobą najlepiej! BEBOLKU Jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×