Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość SarahBan
tak czytam wasze rozmowy i skusiło mnie do wstąpienia w te kręgi;) będę jedną z młodszysz mam-17letnich. w środe będzie 11 tydzień. Jak mozna przypuszczać nie planowałam dziecka w tym wieku, ale stało się i jestem z tego powodu zadowolona. Nie żałuje niczego. Trochę szybko, ale naczytałam się o kobietach które wydają mnostwo pieniedzy i wychodzą ze skóry aby miec potomstwo a niestety nie mają, więc ciesze sie ze bede miała swoje malenstwo. Szczerze byłam zaskoczona tym ze nie będąc pełnoletnia ojciec nie moze dać swojego nazwiska dziecku. Rozczaruje go zapewne ta wiadomość. Mam pytanie do dziewczyny która jest w moim wieku, przepraszam nie pamietam pseudonimu;) Co ze szkołą? Chodzisz normalnie i będziesz chodziła do konca? Ja nie chce sie z brzuchem pokazywac...Moja mama proponowała mi dla lepszego samopoczucia i zmniejszenia skrępowania wyjechac do babci na drugi koniec polski, ale za to tęsknota mnie tam zniszczy zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam od lekarza:D Powiedział ze to dziewczynka:D szczerze mowiac ja wiedziałam tzn. przeczuwałam to od dawna i tak jakby sie na to przygotowałam ale jak mi powiedział to sobie w myslach powtarzałam \"nie rycz głupia\". I jak wyszłam zadzwoniłam do D i mu powiedziałam:) nie wyczuwałąm jakiegoś entuzjazmu bo on chciał chlopca ale przyzwyczai sie:) I potem do tesciowej zadzwonilam ona sie cieszyła:) Normalnie jak szłam na tramwaj to same łzy mi leciały i nie mogłam sie powstrzymać... 3 razy po drodze poprawiałam makijaż:) Naprwde sie ciesze:) NAsza Roksanka:D Ogólnie to na tej kozetce lezałam chyba z 10 minut bo miała nozki skrzyzowane i nie chciała zbytnio pokazać, wiec lekarz troche ją podenerwował tym USG i zaczeła sie ruszać i po chwili odchodzi od tego monitorka i mowi z taką powagą \"Dziewczynka\". Bosh nie zapomne tego do konca zycia:D No nie moge ochłonąc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek👄Nie mow ,ze wyszlas strasznie!W takim wypadku my wszystkie jestesmy straszne :p :p :p Ja nawet nie kupilam prezentu siostrze:( Lipa:( Nie wiem co,bo kasy mam malo,ale dol.Myslicie,ze w ciazy przyjmie mnie ktos do pracy? :o Kurde tak sie boje o tą swoja dzidzie,bo jak ja sobie poradze np. z kąpaniem :( yyy?? :( Bebolek🖐️:) milkaa👄Pozdrawiam Ciebie bardzo cieplo i sciskam mocno!!Bedzie dobrze! Belong👄GRATULUJE!!!!!!!!!!!!Kurcze ciesze sie razem zToba!:D:D Ja tez musze sie do czegos przyznac! Moję Maleństwo to malutka Wiktoria!!!!!!!!!!!!!!:D:D :p PS."Miłość jest treścią naszego istnienia. Jeśli się jej wyrzekniemy, Umrzemy z głodu pod drzewem życia Nie mając świadomości by zerwać jego owoce." P.C. Po przeczytaniu tego zaczynams ie zastanawiac czy rzeczywiscie warto sie zarzekac na Milosc tak jak ja to robie...??? Pozdrawiam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong🌻 hehe a u nas bedzie Maja:) Maja Aleksandra:) Ja też pamiętam jak mi lekarz powiedziała \"dziewczynka\", no ale to było tak na 90% a jak lezalam w szpitalu to inna doktor robiła i powiedziała ze wszystko wskazuje na to ze będzie Panna:D nie przejmuj się reakcją D. ja nie zapomnę miny M. jak mu powiedziałam, ze dziewczynka bedzie... było mi strasznie przykro zreszto pisalam wam otym ... a teraz heheh juz zaczął szaleć na punkcie naszej córeczki ... sam jak jest w miescie to takie śliczne kompleciki kupuje malutkiej ... nawet ostatnio kupił bluzeczkęz napisem \"Jestem skarbem tatusia\" :D słodkie no nie:)? no a brzuszek na zdjęciu to juz prawie 37tydz:P wy tez będziecie taki miały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalek ale słodko:D ja tez chce taki komplecik:D Własnie czekam za moim głupkiem:) dzwonił przed chwilą i powiedział ze sie cieszy ze bedzie dziewczynka:) zobaczymy jak przyjdzie co powie:) A ja tez chciałam dać jej na imię Maja ale jakoś sie odmyslilam bo mi sie moja \"kolezanka\" przypomniała :) Roksanka tez mi sie podoba:) Nimfa lekarz ci juz powiedział ze bedzie dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong❤️TAK:) SarahBan-->Witaj!Jak sie czujesz ogolnie?W 11 tygodniu jeszcze nic nie czuc generalnie,zobaczysz pozniej jak zacznie Cie kopac itd. hehe!Moja mala sie budzi o 1 prawie codziennie i urzadza mi pobudke! Wiesz no stalo sie jak sie stalo.Trzeba bylo bardziej uwazac skoro teraz sie wstydzisz isc do szkoly:( A po za tym skoro jestes zadowolona to dlaczego przejmujesz sie innymi?Trudno,olej ich.Nie przerywaj nauki.I trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah witamy:) troche bez sensu jest takie ukrywanie sie. Zakłądam ze kiedys wrociłabyś do swojego domu to myslisz ze ludzie by cie palcami nie wytykali bardziej? Wyjechała zeby urodzic dziecko, skonczyly sie pieniadze i wrociła... wiesz jak jest ze starymi babami:P nie wiedza a gadają:) bez obrazy:D JA mieszkam tu gdzie mieszkałam a ze strony moich sasiadow itd nie spotkałam sie z jakims potepieniem czy jak... Wrecz przeciwnie! kogo nie spotakm pyta sie jak sie czuje, czy wiem czy bedzie chłopiec czy dziewczynka, jakie wybralismy imiona... Do szkoły chodze zaocznie i tam tez nikt przy mnie zelago slowa nie powiedział, raczej podziwiają ze mam tyle sil zeby jeszcze chodzic do skzoly.A gdyby ktoras laska sie odezwała zlym slowem to powiedziałabym ze ja nie wnikam dlaczego ona 30 lat temu nie skonczyła liceum:) Fajnie ze sie cieszysz z malenstwa. A co do tego nazwiska to idzie to zalatwic ale przez uznanie dziecka poczetego. Poszperajcie w necie to zobaczycie. Poza tym dzwonilam do USC i mi wszystko wytlumaczyli. Dzisiaj zabieram mojego chlopca na zakupy:) musze mu prezent jakis kupic i wymyslilam ze dokupie jakąs bluze:) Przymierzy i jak bedzie pasowala to problemz głowy:) Trzymajcie sie dziewczyny:) A i Sarah zrób sie na czarno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Nimfa ledwo zywa sie odzywa.SPAC!!!!!!!!!💤Ech,jakos tak wyszlo,ze sie nie wyspalam.Mialam jechac do miasta po ten ...prezent dla siostry,ale nie wiem co jej kupic i chyba po swietach kupie i wysle poczta ,hehe!Ech ubita ja:( Pozdrawiam z samego rana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patus
czesc dziewczyny!wiem, ze pisze nie na temat,ale chcialam sie zapytac ojedna rzecz. a mianowicie: moj mężczyzna jest brunetem,ma niebieskie oczy, ja jestem blondynka(z dołu ciemny blond a z gory jasny-dziwnie mnie natura obdarzyla;p) i rowniez mam niebieskie oczy. Chcialam sie dowiedziec jakie najprawdopodobniej nasze dziecko bedzie mialo wloski?? umie mi ktos odpowiedziec na to pytanie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuś- to zależy, tóre z Was ma silniejsze geny. Tego nie da się przewidzieć:) hehe, ja ja sie urodziłam miałam czarne włoski... poźniej kręcone, a teraz jestem blondynką i mam proste włosy:P Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SarahBan
tu gdzie mieszkam ludzie są strasznymi plotkarzami, potrafią wytykać na ulicy palcami. Zastanawiałams ie i chyba z tym wyjazdem i ukrywaniem się nie widze sensu. Poradze sobie :) Ludzie o czyms zawsze muszą pogadac, znudzi im sie po czasie. Tez chce isc do zaocznej.Myslalam nad tym. Patus nie znam sie na tym wiec nie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa🌼 Do pracy teraz, w ciązy Cie żaden pracodawca nie przyjmie(chyba, ze masz znajomości). Dla parcodawcy to jest tylko wydatek, bo zadnych korzyści kobieta w ciązy raczej nie przynosi:/ Ja od 2 miesieca ciąży pracuje w rodzinnej firmie- jakoś mi sie udało,ale wiem, że ogolnie to jest strasznie ciężko:( No i nie martw sie, ze sobie nie poradzisz. Moja niunia ma 8 tygodni... cały czas jestem sama i poprostu MUSZE sobie radzić. Ciężko jest na początku, ale poźnieij już coraz lepiej:) Zawsze w razie problemów możesz pisać:* Tak samo jak bedziesz czegoś potrzebowała to daj znac:* Uszy do góry kochana, młode mamusie to silne babki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyio
ojoj...ja też bym już chciala miec malenstwo ale nie mieszkam jeszcze z boyfriendem,a poza tym on chcialby jeszcze troche poczekac bo mowi ze za wczesnie,a chcialby dac malenstwu to co najlepsze.Mądry.A ja jak patrzę na te maluchy to aż mi serce rośnie,bo tak brdzo już bym chciala mieć swoją kruszynkę...aj...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patus
yhm...czyli będziemiało alboblond albo ciemne? bo my się zastanawiamy czy jest taka możliwość że będziemy mieć rude dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyio
z tymi wlosami to zalezy od waszch genptypow czyli rowniez od tego jakie wlosy mieli wasi rodzice.Moze byc roznie,nie wiem czy rude wlos to cecha dominujaca ale jesli tak,a ktores z waszych rodzicow takie wloski mialo to moze byc taka mozliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patus
nie, właśnie nikt w rodzinie takich nie ma:) ale tak jakos nas to zastanawia:) oj,jak ja bym chciała już go poślubić i urodzić mu dziecko... narazie to tylko plany. za dwa lata mamy sie wprowadzic do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) sarahBan-witaj przyszła młoda mamusio[kwiat,ja bym Ci radziła nie wyjezdzac,kiedys i tak bedziesz musiala wrócic, a tylko bedziesz tesknic bo ojciec dziecka pewnie z wami nie pojedzie, a ile ma lat? Ja do szkoły narazie nie chodze zamierzam od lutego jak jzu urodze dzidzie:) albo od wrzesnia zobaczynmy jak to wyjdzie:) co do nazwiska to u mnie w urzędzie nawet nie mozna zrobic tego z uznaniem dziecka poczętego(belong o tym pisała) jedynym wyjsciem jest wzięcie ślubu albo poczekanie az skoncze 18 lat:O Nimfa-gratuluje córeczki🌻 belong - jak bedziesz to pochwal się co kupiłas swojemu Damiankowi:D kurde ja chcialam dokupic karte pamięci do aparatu, ale sam dzis kupił... to dobrze ze do mnie zadzwonil bo mialam juz isc do sklepu z RTV :P i juz teraz niewiem co mu kupic:O pewnie jakis zestaw,moze ten z gillette fusion z maszynkąno niewiem zobacze .. albo perfumy tylko co do nich mu dokupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynqa-->Wydatek?Tzn.?No ja sie domyslam,ze nikt mnie nie przyjmie,ech ,a szkoda w sumie ,bo praca staal to nie,ale taak dorywcza to calkiem calkiem.Wiesz to wszystko przez kase :o Jak sie czujesz ogolem? krasnalek-->A dziekuje:):D A jak Twoje malenstwo sie sprawuje ?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa🌼 Jeśli jesteś zatrudniona to przysluguje Ci urlop macierzyński- pracodawca musi płacić na Ciebie składki,a w gruncie rzeczy kobieta korzystajaca z urlopu nie przynosi zyskow dla firmy. Niestety... Ja sie czuje ogolnie dobrze... Moja córcia także:) Tylko teraz trudny okres przede mną.. Pierwsze od 4 lat świeta i sylwester bez niego:( 6 stycznia mamy chrzciny i zastanawia mnie lista gosci... no bo jak to bedzie wygladalo, jeśli on przyjdzie,a bedzie siedzial w lawce, zamiast być z dzieckiem przed ołtarzem... no i 17 stycznia mamy pierwsza rozprawe w sądzie:( Tego sie boje najbardziej:( eh,wszystko na mojej głowie...:( Buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa - niunia dobrze sie sprawuje ale juz mi tak cięzko i tak strasznie po prawej stronie na wysokosci pępka mnie kuje(???) boli? Wczoraj to juz myslalam ze w nocy zaczyna sie bo takie skurcze:O ale na szczęście przeszło... termin mam na 16.01 z OM a z USG na 18.01 a dopiero ok 20-22 stycznia bedziemy mogli się wprowadzic i właśnie tak troche zle bo ja bede w szpitalu albo tylko co z niego wyjde i nie bede mogła posprzątac w tym mieszkaniu tak wiecie po swojemu :P poukladac ... M.mówi ze sam to zrobi ze swoją mamą ... no ale wiecie nie ma to jak sie zrobi po swojemu :P ale jestem happy ze w koncu znalezlismy mieszkanko bo juz sie denerwowalam... oomartynqaoo - na początku chce powiedziec ze twoja córeczka przeslicznie sie nazywa:) strasznie podoba mi sie imię Antosia (Antonina -tak sobie, ale antosia - cudo) ale mój M. nie chce się zgodzić :P a tak wogle jesli moge zapytac to o co jest rozprawa w sądzie? Twoj facet(mąż?) dlaczego nie jestescie razem? Przepraszam ze pytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynqa-->Nie jestem zatrudniona,a i zaluje,bo byla bym w innej sytuacji:(,a tu jestem w zadnej krotko mowiac:( Zadnej dobrej by najmniej. A przepraszam,bo wstalam dopiero,a gdzie bedzie Twoj skoro tak piszesz,ze wszystko na Twojej glowie? krasnalek-->To nie prawda,ze piszesz sama do siebie.Ja czytam i czasem komentuje :)Ciesze sie,ze dzidzia jest grzeczna :p Moja juz od rana cos chce.Chyba jesc chciala :p Hym...jak Ciebie kluje na wysokosci pepka to powinnas powiadomic lekarza,bo mnie tez kloje,ale przy biodrach ,co oznacza,ze to tylko macica pracuje.Ile pokojowe mieszkanie znalezliscie? Pozdrawiam!Zmula jakas dzis :o Mialam robic salatke owocowa,ale to chyba nie dzis.Ostatnio wciaz z czyms zwlekam.Zaczynam robic sie ciezejsza to zniesienia :p ...po schodach :p hyhy!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️~~🌼~~❤️~~🌼~~❤️~~🌼~~❤️ Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku życzy ...EWELINA!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja zaraz lece bo z babcią bede robic mojąulubioną salatkę jarzynową mmm na sama mysl slinka mi cieknie:P wczoraj z mama upieklysmy klops, a ja jeszcze dzis pod wieczór zrobie kopiec kreta i zaczne wszystko robic do karpatki, a jak mama wróci to dokończy:P jeszcze babci bede pomagac robic galaretki z kurczaka i pasztet, bo to juz raczej na święta.. na wigilię babcia juz prawie wszystko sama zrobiła bo i tak do niej do domu idziemy na Wigilie:P nimfa- my znalezlismy kawalerke, ale to jest jeden ogromny pokój, z latwoscią wstawimy meble, 2 łózka, łózeczko małej, jakąs ławę, i 2fotele... i jeszcze bedzie miejsce:D i na początku wolalam 2 pokojowe ale teraz sobie tak mysle ze dzidzia przynajmniej przyzwyczai się do zasypiania przy telewizorze ... i byle brzdęknięcie nie bedzie jej budzić:) wiecie co jest juz niedziela jutro Wigilia a ja jeszcze nie mam prezenty dla M. i dla mamy:P kurde jutro będę musiala leciec do miasta żeby cos kupić :O tak myslalam ze jemu kupie jakis zestaw :O albo perfumy tylko co do nich mu dokupić:O a dla mamy chyba pizame jej kupie bo taką fajną siwo-rózowo widzialysmy i jej sie podobala(to taka jak by dresy ta pizamka:P) z taką slodką pszczółką na błuzce:P sama niewiem co mam zrobic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek-masz racje na pewno bym tęskniła bo on by ze mna nie wyjechał. ma 19 lat. Też nie kupiłam swojemu nic jeszcze i jutro na ostatnią chwilę bede musiala to zrobić. Nie lubie kupowac prezentow jak wczesniej nie zaplanuje za czym sie rozglądać. Ja wyjezdzam do rodziny na całe świeta i nie musze na szczescie duzo w domu przygotowywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Krasnalek ja kupiłam Damianowi bluze z takim włochatym podszyciem:) Wziełam go na zakupy i wybieralismy razem. A do tego mam płytę:) Bluze dalam mu wczoraj bo sie tak cieszyl:) a plyte dostanie dzis:) Od teściowej wczoraj dostalismy sliczna srebrna mikrofalówkę:) Musze sie syzkować bo na 9:30 umowilam sie z D na zakupy bo po chleb musze biec, skarpetki dla taty (taka tradycja od kiedy pamietam ze zawsze dostaje prezent i do tego skarpetki:D ) no i prae innych rzeczy:) A ja jeszcze nie pomalwana i nie ubrana:D O! i moje malenstwo sie obudziło:P Sarah mi tez na poczatku sie wydawało ze moja ulica tzn. ludzie tutaj to sami plotkarze bo i tak faktycznie jest. Ale co tam? Ty nigdy nie plotkowałaś? Najwazniejsze ze kazdy zachowuje swoje ale dla siebie:) Przy mamie bedzie ci łatwiej:) I nie przejmuj sie:) Dobra mykam bo jesc mi sie chce! Dzisiaj post ale my chyba poscic nie musimy nie? No:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek-->A to dobrze,moze i mas zracje,ze sie przyzwyczai,choc nie wiem. Dziewczyny nie wiem dlaczego,ale od pary dni doslownie kreci mi sie wciaz w glowie.Mam ochote zemdlec.Nie wiem co sie dzieje,ale napewno poinformuje lekarza w styczniu. Wesołych raz jeszcze!❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh belong - jak zwykle o jedzeniu :P no ale ja tez właśnei sobie tak myslalam ze my chyba nei musimy:P a ja mojemu M. kupiłam zestaw str8... perfumy+dezodorant :P i to dopiereo dzisiaj:P bo pojechalismy do drogerii i ja mamie do prezentuy dokupowalam balsam brązujący on brał zestawy dla mamy i ojca no i ja mu mówie zeby wybrał sobie :P i głupek nie chcial zaczął cos tam gadac ze on nic nie chce i takie tam:O ,,, to wzielam który kolwiek zapach :P powiedzialam ze jak bedzie brzydki to bedzie jego wina:P aha i juz mu sie zmieniło:O i on nie chce zeby nazywała sie Maja :( jest mi bardzoo przykro no i chyba jednak zostanie ta Ola albo ewentualnie Oliwia... zobaczymy jak to wyjdzie:P SarahBan- ja bym Ci radziłazostac.... wiem ze bedzie Ci ciężko ... tez mi było jak widzialam jak sie na mnię gapią mówilam do kogos \"dzieńdobry\" czy \"czesc\" a kazdy najpierw na twarz później dokladnie musial obejzec mi brzuch i dopiero odpowiadali:O strasznie mnei to wkurzało hehe ale pozniej to sie smialam z tych ludzi:P no i u mnei do 6 miesiąca nie było nic zbytnio widac:P ale ploty juz krążyly i prawie wszyscy wiedzieli od 4-5:P tylko jak mnei widzieli to uwierzyc nie mogli:P aaa najlepszeploty to było jak sie dowiedzialam ze krążą plotki ze mam blizniaki urodzić :P ze tak niby mówiłam no i jak bylam w 5 miesiącu to ktos mojeje babce z Amerykli powiedzial ze ja to juz chyba urodziłąm:P ale sioe rozpisalam :p ale jak sobei to przypominam to hehheh naprawde smiac mi sie chce:P wiec tak jak mowilam nei wyjezdzaj tutaj bedziesz miala chlopaka który bedzie cie wspierał i mame... nie zawsze bedzie kolorowo ale zobaczysz bedzie latrwiej w domu:) no i wogle wszystkiego wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bozego Narodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalek Damian tez sie nie chciał zgodzić na Roksanke. W sumie to jesczze do teraz nie do konca jest przekonany:) a jego mama sie smieje bo i tak ja bede dokumenty wypisywać wiec nazwe ja jak bede chciała bo jeej roksana tez sie bardziej podoba:D Ale takiej chamowy nie zrobie:)) predzej czy pozniej sie zgodzi:) Kochany jest:) Jakos kiepsko sie dzisiaj czuje:/ zimno mi i tak słąbo i jesczze od rana tyle kilometrów zrobiłam, ale wszystko kupilismy:) Skoncze malować paznokcie, poczekam az wyschna i lece pomoc cos mamie o ile jej potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×