Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

krasnalek --> Wiem, Antonina to takie poważne imie...a Antosia to tak słodko:) Na początku wszyscy sceptycznie do tego podchodzili, a teraz, są zachwyceni:D Sprawe w sądzie mam teraz o alimenty i zwrot kosztow zwiazanych z ciążą oraz wyprawką, a później o odebranie praw rodzicielskich. eh, a dlaczego z nim nie jestem? Kilka postów wcześniej pisałam Nimfie{kwiatek}o swojej sytuacji. Poprostu ten człowiek zranił mnie, zawiodł, skrzywdził... To moje pierwsze od lat swieta bez niego... Ciezko jest, ale daje rade:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oomartynqaoo❤️Ja w Twoja sile i w Ciebie wierze,wiec dasz rade napewno! :) www.nasza-klasa.pl czy ,ktoras zWas byla na tej stronie?Ja sie wlasnie pobawilam w logowanie :p Znalazlam 3 znajomych,hehe! Jutro jade do Augustowa.Ciesze sie bardzo,bo dam prezent Amelce i ją zobacze co wazne! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) !!!Wesołych Świąt!!! chociaz sie juz konczą heheh :) jeju jak sie w te Święta objadłam a dzis jeszcze do babci na obiadek lecimy :P heheh chwalcie się prezentami dziewczyny :D :P oomartynqaoo - współczuje 🌻❤️ i 3mam kciuki zeby ci sie jeszcze wszystko wspaniale ułożyło :) Ucałuj Antosię ode mnie👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska-86
Hej , cieszę się,że jest ten topik. Mam 21 lat i dwójkę dzieci.I mimo młodego wieku wszystko nam się ułożyło , mamy pracę kończę szkołę i jesteśmy naprawdę bardzo szczęśliwi. Wiek nie ma takiego znaczenia mimo wielu odmiennych opinii wypowiadanych przez ludzi , którym się jedynie wydaje, że bycie nastoletnią matką to koszmar atak naprawdę nic na ten temat nie wiedzą , wmawiając nam że jesteśmy nieszczęśliwe. Która z was jest nieszczęśliwa z powodu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska-86
Właśnie przeczytałam sobie parę wypowiedzi na temat młodych matek. Naczytałam się wyzwisk , że jak dziewczyna między 14-18 rokiem życia sypia z facetem to jest szmatą, gówniary nie umieją dzieci wychować. Normalnie ciśnienie mi się podniosło , jak można obrażać kobietę która daje życie innemu człowiekowi nawet jeśli jest młoda!!!!! Spotkałyście się z chamstwem w stosunku do waszego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) odzywam się po świątyecznie:P Witaj Juśka:) No ja sie niespotkałam z czymś takim ale nieraz słyszałam i widziałam wiele...:( moja ciąża mimo 20 lat była całkowicie planowana teraz mam 21 i syneczka:) a w jakim wieku masz dzieciaczki??? pozdro kochane chwalcie sie co wakm mikołaj przyniosł:P Do nas przyszedł i dał tak: -sokowirówke(moje drugie marzenie) -komplet ręczników -jqa dostałm śliczna koszule -mąż skrzynke z narzędziami -perfumy -zestaw kluczy z black deker -elektryczny masażer do pleców z lampami przeciwbólowymi( moje marzenie:P) Fabinio dostał buciki i sporo ubranek:) ale wszystko troche zaduże bo tak chciałam . oki ja spada odpoczyac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek-->No to mialas prawdziwego mikolaja :D juska-86-->Witam Cie!!Wiesz z tymi ludzmi to roznie jest.Ja jestem takiego zdania,ze jak ktos czegos nie przezyl to i nie zroumie drugiego czlowieka.Nie musi byc taak sama tytuacja.A juz faceci to nie zrozumieją nas NIGDY.A szkoda... Ja wlasnie skonczylam robic kulki kakaowo kokosowe :p Tzn.nie tak wlasnie,bo juz jakis czas temu.Teraz mi nie dobrze mimo iz nie zjadlam ani jednej kulki :p Jak to moglo sie stac?? :p Jutro do UP,ale ja nie lubie tam chodzic :o Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juska-86 - czesc🖐️ ... ja wobec siebie nie spotkałam sie z jakims chamskim zachowaniem ale w necie właśnie jest mnóstwo wyzwisk i obelg na młode matki i na dziewczyny które w lodym wieku sypiają z chlopakiem ... no tak 17 latka która kocha się ze swoim chłopakiem z którym jest juz długo to kurwa, dziwka itd a dziewczyna która ma 24 lata i studiuje ale co noc sypia z innym ... i nawet nie pamięta z kim ostatnio to robiła to juz święta:O ehhh szkoda gadac :O juska- ale ile twoje dzieciaczki mają lat??? bebolek - to super mialaś Mikołaja hehe bogatego :D ja dostałam prostownice - ale taką super heheh zlimitowanej edycji:D taka sliczna srebrna w fioletowe kwiatki :D Kolczyki z białego złota - przesliczne:D heheh M. mówi ze jak mi sie nie podobają to mozemy iść zamienic do poniedzialku mam na to czas:) ale za nic w swiecie ich nie oddam bo są przecudowne:) Zestaw elektroniczny do maniciure i pediciure (chyba dobrze napisałam:P) heheh ale bardzo mi sie podoba i tez jest super:) Zestaw kosmetyków (dezodorant + perfumy) Zestaw(Żel + dezodorant+ i jakies perełki do kąpieli:P) Mnóstwo słodyczy :D heheh naprawde mnóstwo nimfra - hehe daj taką kulke :P bo narobiłaś mi smaku:D aha teraz jeszcze zastanawiamy się nad Oliwią :P znaczy zeby tak nazawac naszego szkraba:P a tak wogle dziewczyny zostało mi 20 dni do porodu normalnie umieram ze strachu :( wielekobiet pisze ze juz w 37 tyg to nie mysli o strachu przed porodem tylko czeka na swoje malenstwo .. a ja tak okropnie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska-86
Cieszę się , że mnie rozumiecie. Mój mąż zbija się ze mnie , że jestem trochę takim Robin Hoodem w spódnicy bo bronię zaciekle młodych matek. Jak mam nie bronić skoro sama wcześnie urodziłam i jakoś szkoły nie zawaliłam , praca jest , przeprowadzamy się do naszego nowego mieszkanka , może samochodzik w tym roku będzie, jeszcze nas czeka budowa piętra w domu babci mojego męża iwszystko za własną kasę . Gdyby nie dzieci to ja za 10 lat nie wiem czy bym tyle osiągnęła. Taką siłę dają dzieci, szczególnie młodym matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska-86
Dobra koniec przesłań. Mnie po prostu łatwo z równowagi wytrącić wyzywaniem kobiety w ciąży czy matki bez względu na wiek. Sama spotkałam się z mnóstwem przykrych sytuacji wobec mojego wczesnego macierzyństwa i pewnie dlatego jestem silniejsza. uwierz mi , że psychiczne nastawienie do porodu to 90% sukcesu . Jeśli przestaniesz myśleć o bólu, a skupisz się na tym by jak najszybciej zobaczyć swoje dziecko to naprawdę łatwiej zniesiesz poród. Ja wiem , że łatwo jest powiedzieć , bo ja przy drugim dziecku bardzo się bałam bo wiedziałam co mnie czeka i ciężej mi było. Ale i tak nie było najgorzej. Bardzo dużo zależy od nastawienia . Spróbuj nie myśleć o bólu tylko cieszyć się , że wreszcie zobaczysz maleństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juska- a ile twoje dzieci mają? Napisz cos o sobie:) Masz parke? I zaczerń sobie nick :P zeby sie nikt za ciebie nie podszywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja wiem ze mamskupic sie na dziecku itd myslec o nim by jak najszybciej je zobaczyc ... ale ja sie tak naprawde strasznie boje ze to jest silniejsze ode mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:D Własnie wrociłam od lekarza bo znow mnie jakies chorobsko dopadło:/ Gardło mnie boli ze najeść sie normalnie nie mozna (znow o jedzeniu:D ) i kaszel taki ze szok:/ W koncu przekoanałam D o Roksance:D juz teraz na 100%. A jutro jade z tata po zaswiadczenie o zameldowaniu i od razu załatwimy sprawe nazwiska naszego malenstwa:) a po swietach jak kazdy - objedzona na maksa:D A poza tym wreszcie spokuj bo dziadek wyjechał i juz nie musze znosic jego zrzedzenia:D Co to jest za człowiek to szok:/ Krasnalek a jak po wizycie u teściow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juska-->Witaj!Ja tez w sumie bede młodą mamą jak urodzę,ale wiesz jestem z tego powodu bardzoooo szczesliwa!Kiedy odsunelam od nas tego debila to zaczynam umiec cieszyc sie małą!:)On mi na to nie pozwalal.Wyzywajac i dajac do zrozumienia,ze jestem \"brudna\",zużyta:( Teraz jest inaczej.Uwielbiam poki co jak mnie kopie :p,bo teraz to nie boli,no czasem boli jak w zebra sie dostanie,ale tak to jets milusio:) Choc ostatnio zaczelam sie martwic,bo jest mniej aktywna niz byla ostatnio:( Boje sie,ze jest cos nie ok. Nie chce podawac P.za ojca.Musze sie zorientowac jak moge stac materialnie,bo ja go nie chce i dziecko tez nie bedzie chcialo takiego udawanego tatunia!!!!!!! wr!😠 Pozdrawiam!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wykonczy mnie ten kaszel:/ Wrrrr.... Biedna Roksanka cały czas kopie, pewnie jej źle teraz. Damian przyniosł mi gre Kozaków. Na poczatku go wysmiałam a dzisiaj pol dnia w to grałam:D Przed chwila skonczyłam:) Byliśmy dzisiaj w urzędzie ale jak zobaczylismy ta kolejke to sie przerazilismy. Wrocimy tam w srode to tata bedzie mial wiecej czasu bo dzisiaj sie spieszyl. No i bedzie mam nadzieje załatwione:) A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) kope lat :P hihi Szczerze to tak zabardzo nie mam czasu siedziec przy kompie :) a jak juz mam to nie mam siły i weny na pisanie hihi dlatego dawno mnie tu nie bylo :P ale jakos postaram sie to nadrobić :PP a tak pozatym jak chcecie mnie zobaczyc i mojego synusia to wejdzcie na ta stronke :D www.gosiaczeq90.fotka.pl jakos teraz założe sobie konto na fotosiku.pl to tam pododaje wiecej fotek mojego skarba i tez dodam moje w ciazy to zobaczycie jaki ja wielki brzusio miałam :P hihi Dobranocek buziolki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna rocznik 1989
czesc! Byc może juz w styczniu do was dołącze - do przyszlych mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gochencja-->Witaj!Troche Ciebie tutaj nie bylo!Jak samopoczucie?! Jade do babci dzis.I dobrze.Tak siedze w domu i wypoczywam:)A Sylwester...czeka bardzo nieudany:( A Wy juz macie plany?U mnie niby wychodzilo zazwyczaj spontanicznie,ale w tym roku mimo,ze mam opcje to po prostu nie chce znalezc sie w towarzystwie tych wszystkich pijących ludzi:(Powod nie tylko jeden,ale i sama nie cche.Nie lubie jak ktos kozaczy,ze co to nie on,a na tej imprezie tacy ludzie beda.Co najmniej jeden osobnik... Sasiad z naprzeciwka...heh... Pozdrawiam i milego dnia!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juska-86
...Normalnie ciśnienie mi się podniosło , jak można obrażać kobietę która daje życie innemu człowiekowi nawet jeśli jest młoda!... łaskę robi jak się pieprzyą w tak młodym wieku i zaliczają wpadki, bo już zabezpieczyć sie nie umią i później te dzieci cierpią. Mam obok gówniare z dzieckiem, szkoła rzucona, żyje na garnuszku matki chociaż jeszcze ma 6 rodzeństwa, żadnej perspektywy na przyszłość. Brawo. Dała nowe zycie, tylko, ze to nowe zycie aby nie opieka to nawet na mleka by nie jadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio troche nie było mnie :P ale wiesz jak jest teraz mam małego szkraba i nie znajduje czasu :P bo jak on spi toja tez odpoczywam :) a czuje sie dobrze :) chociaz jestem tak jak ty bedziesz samotna mama :) ale dobrze ze tak sie stało przynajmniej nie cierpie :) No a jak tam nimfa podoba ci sie moj synus ? prawda ze slodki :P a co tam u was kobietki jak sie czujecie? Krasnalku a jak tam twoja mala panna w brzusiu? Daje ci popalic? Pod koniec ciazy moj synek nie dawal mi spokoju hehe ale juz jest po wszystkim ... ciesze sie ze mam moja kruszynke przy sobie :) to lece papa buziaki :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska-86
Na bazie jednego przykładu wydedukowałeś swoje błyskotliwe stwierdzenie ( mam nadzieje , że w trakcie formułowania tego wywodu krwiaka nie dostałaś ,a może -łeś, nie muśl więcej tak intensywnie) Piszesz , że małolaty , które nadstawiają tyłek łaski nie robią , aco tobie łaski nie robią, czy ty po prostu lubisz się interesować cudzym życiem seksualnym?!!!!! Sąsiadów też podglądasz i stawiasz im noty , a może interesują cię bardziej twoi starzy ?!! Niezły zboczuszek z ciebie jest robaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska-86
czasami tak jest lepiej , przynajmniej skupisz całą swoją energię na dziecku i sobie zamiast tracić ją na głupie kłótnie. Mam dwulatka i przedszkolaka , moli mali mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska-86
oprocz tego musze jeszcze kupowac pieluchy dla siebie bo lubie popuszczac w spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja dzis tak egoistycznie... Co ja sie dzis dowiedzialam to aj w szoku jestem!!!!!!! Moj brat wynajmowal mieszkanie(pokój) u jakiegos faceta(w domu).I byl tam jeszcze jeden koles,pozniej doszedl. Mieszkal on tam 3 tygodnie-ten koles.Opowiadal Darkowi przerozne bzdury!Szok!Dzis sie dowiedzialam,ze to byl moj KOCHANY PRZEMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tyle mieszkan do wynajecia i akurat musial trafic na Darka!SZOK!!!!!!!!!!!Swiat jest mniejszy niz myslalam!!!!!!!A malo tego!Przemek jest chyba pedalem 😠 Ponoc na noc sprowadzal kolegow i ...razem ogladali filmy... Wyrzucili go z pracy znow i znowu pojechal do mamusi:D I nagadal dla wlasciciela,ze nie ma narazie kasy,bo alimenty placi😡 KUTAFON ZASRANY!!!!!!!!!!Co za dekiel!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) dziewczyny co tu takie pustki!!! ja weszłam wam zyczyc Udanego sylwestra i Szczesliwego Nowego Roku:) a właśnie jak spedzacie sylwki w tym roku:D ??? My z M.to sobie we dwoje posiedzimy:P przyjdziemy do mnie jakies filmy, dobro szamke :D heheh tylko najgorzej ze mama nigdzie nie wychodzi :O więc juz nie bedziemy mogli sobie pobaraszkować:P no ale trudno następnego dnia nadrobimy hihi :D dziewczyny a wy spalyscie/spicie w czasie ciąży ze swoimi chlopakami/mężami:P? Gohencja- slodki maluszek:) kurcze ja cos wczesniej dokladnie nie czytałam bo myslkalam ze ty masz 19 lat a nie 17:P A moja mała dziewuszka wierci się i wcale nie mniej niz wczesniej :P moje zeberka to juz całe poobijane:) ale jeszcze kilka dni i bedziemy miec ją przy sobie:) booozeeeeeee jak ja sie boję staram sie o tym nie myslec:P i wiecie co ostatnio miałam juz 2 sny ze jestem po porodzie ze juz urodzilam i komuś zawszeopowiadalam ze wogle nic nie pamietam ze poszło latwiutkoszybciutko bardzo malo bolalo:P hihihi mam nadzieje ze te sny się sprawdzą:P pozdrawiam buziaczki👄 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny gdzie wy jestescie ???? jak tam sylwki minęły? Gdzies bylyscie? My z M. spedzilismy uroczy wieczór we dwoje:D urocy bezalkoholowy wieczór :D nakupilismy slodyczy ciasta hehhe nawet wszystkiego nei sprobowalam bo tak sie najadlam ;p jeszcze kanapki nam po 2 chodzilam robic;p bo slodyczy mielismy dosc a glodni bylismy;p hehhe no ale było cudownie oglądalismy filmy no i najwazniejsze :D M. mi sie oswiadczył wczoraj:P odsunelismy rolete zeby lepiej widac bylo sztuczne ognie a wyglądalo to cudnie hehe i wtedy moj miś zapytał mnie ... normalnie sie rozwyłam:) więc teraz jestesmy juz zaręczeni :D hehhehe malutka tez sie cieszyła bo była troszke poskakała a pozniej poszła chyba spac i nie przeszkadzała mamusi itatusiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×