Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

witam wszystkie ja tez zostalam mamusia w wieku 18lat i 8 miesiecy i nie zaluje tego bo dzisiaj maly ma júz prawie 7latek a ja juz mam 2 tygodnie znowu do porodu niektore maja wiecej latek a nie potrafia sie zajac swoimi pociechami ja sie nalezy naprawde wiek tu nie gra roli pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
Paulka, śliczna córunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
marlencia zgadzam się z tobą:) wiek nie gra roli, tylko to co się ma w głowie, a przede wszystkim w sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
a czemu mam zaczerniać?to ma jakieś znaczenie? bo ja jestem w tej kwestii totalny lajik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:) Paulka termin mam na 17 pażdziernika ale już nie mogę się doczekać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) niewiem czy moge z wami pisac ... bo ja juz jestem wogle młoda mam 17 lat i pod koniec stycznia lekarz wyznaczył termin porodu ... jest mi ciężko i nei ma z kim zbytnio pogadać ... mamie jeszcze nie powiedzialam ... postaram sie to zrobić jak najszybciej... bo i tak jest juz praktycznie 4 miesiąc.. myślę ze co do roli matki to sobie poradze uwielbiam malutkie dzieci mam mlodsze rodzenstwo i jak urodzila sie siostra to sie nią zajmowałam więc z dzieckiem obchodzic sie umiem i robic praktcznie wszystko ... dzis moja siostra ma juz prawie 3 lata a kocham ją nad zycie ona zreszto mnei też ... i myśle ze mmay swietny kontakt wiekszosc rzeczy to ja ją nauczyłam ( mama pracowała) .. nawet teraz mala siedzi mi na kolanach .... więc mysle ze swoim maluszkiem tez będe umiala sie zając ... i wcale nie bede prosic nikogo o pomoc ... moze jedynie przy kąpieli bo tego strasznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Krasnalku:) Nie jesteś wcala taka bardzo młoda:) znam dziewczyny, które miały dzieci w wieku 15 lat. Ja co prawda jestem starsza, ale też mam wiele obaw, choć jestem już w 7 miesiącu, ale moją kruszynkę kocham nad życie. A powiedz mi - co z tatą dziecka? Jesteś z nim czy okazał się idiotą i zwiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki ;) Ja co prawda mam 24 lata (ale to tak po cichu ;) ) ale z miłą chęcią się do Was \"dołącze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim chlopakiem jestesmy prawie póltora roku razem ... bardzo sie kochamy nie zostawił mnie, cały czas wspiera... On najbardziej chcialby zebysmy razem zamieszkali ( on ma 22 lata i pracuje) ja sie boje ze sobie nie poradzimy ... i wole zostac w domu choc jakis czas dopóki nie bede pełnoletnia .... ale juz chyba te dziecko pokochalam :) czekam teraz na pierwsze ruchy ale na to jeszcze za wczesnie bo dopiero 16tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze ruch dzidzi poczułam koło 20 tyg. To dobrze, że masz wsparcie w chłopaku. Nie chcę Ci nic radzić, ale ja na Twoim miejscu zamieszkałabym z chłopcem. On też ma prawo do tego żeby być z dzidzią non stop. Kąpieli i pielęgnacji maluszka nauczysz się w mig, a u mamy możesz mieszkać dopóki nie odzyskasz sił po porodzie. Ja mieszkam z mamą i tata i moim mężem w jednym domu więc nie miałam tego dylematu. A rodzicom powiedzcie najlepiej razem i to jeszcze dziś!!! Witaj BLONDYNA:) Napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie on mi mówił, że strasznie żaluje tego, ze jak nie bedziemy razem mieszkac to on nie bdezie w tym wszystkim uczestniczył ... ojj mojej mamie razem nie powiemy bo ona by go chyba zabiła włąsnymi rękami ... sama powiem a on pozniej poprostu przyjdzie jak jzu mama ochłonie .... narazie idę pomóc babci przy obiedzie później wpadne jescze pa🌻 a no i juz pewnie beda jakies zgryzliwe komentarze na moj temat ale do tego to juz sie przyzwyczailam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Synek już skończył roczek ale przyznam wam że zazdroszcze Wam ciąży - dla mnie to taki troszke \"magiczny czas\" ;) Ja dowiedziałam się o Dzieciątku dokładnie w Dzień Chłopaka - do dziś mi mąż wypomina ten wspaniały prezent. nawet ostatnio coś zaczął przebąkiwać że nie pogniewałby się na taki sam prezent w tym roku ;) ale co najwyżej to dostanie maskotke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek - a nie będzie Ci raźniej z nim powiedzieć? przecież to Wasza Dzidzia, mama może co najwyżej coś powiedzieć ale napewno nie ruszy przyszłego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalku złośliwymi komentarzami się nie przejmuj:) a rodzicom powiedz jak najszybciej to Ci ulży. Iprzemyśl sprawę zamieszkania z chłopakiem. Mój mąż uwielbia kiedy didzia go kopie przez brzuszek...kiedy może mi przynosić ogórki albo lody. Mówi, że przez to sie do mnie jeszcze zbliżył, że wszystko przeżyamy razem, widzi jak rośnie brzusio...to barzdo ważne. Zwłaszcza kiedy dzidziuś się urodzi.Pierwsze sylaby, uśmiech, nowa minka- on też nie chce tego przegapić.Trzymaj się cieplutko a jak bedziesz miała jakieś pytanka to pisz gosia.z20@wp.plNapisz jak zareagowali rodzice:) Blondyna a myślisz o 2.dzieciaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 17 października i już nie mogę się doczekać:) nie wiem czy to będzie synuś czy córcia, choć przypuszczam, że dziewczynka... takie mam przeczucie - zobaczymy:) Ale myslisz chyba o drugiej dzidzi w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nim nie było Jasia na świecie to tak planowałam - 2 dzieciaczków - najlepiej chłopiec i dziewczynka. ale teraz im Jaś większy to coś trudnie podjąć taką decyzje.. niby Jaś ma dopiero roczek ale już się zaczynają komentarze w stylu \"może tak braciszka albo siostrzyczke\" - niby w dobrej wierze ale ja jak to słysze to coś staje oporem jak osioł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podziwiam Was i troszkę zazrroszczę:) Sama juz chciałabym mieć męza i kruszynkę mimo iż mam 21 lat, no ale moja mama chyba by padła na zawał gdyby sie dowiedziała;) Dlatego jeszcze trochę poczekam, a jak narazie poobserwuje Was i Wam pokibicuje:) Trzymajcie sie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ciekawi
moga miec tylko to co tu widac czyli sieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buaha hihihaha
mlodziudka mama to ta co ma ponizej 20lat, pozostale to normalne. A te poprzednie ojjj ja bym dala mojej corce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buaha hihihaha
A Paulka całe dnie na necie siedzi. Ciekawe kto zajmuje sie dzieckiem??? I kto opłaci rachunek za prąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ciebei obchodzi kto się zajmuje i kto płaci rachunki za prąd ... Ty tego robić nie musisz więc nic Ci do tego ... :O bozee jacy Ci ludzie dziwni :O czesc justaaaa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozecie
tak znacie sie spod jednej latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×