Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

czesc:) kasiennkaa - to bardzo sie cieszę, że Tobie i twojej niuni wszystko sie ułożyło i życzę wam jak najlepiej:) ja to musze powiedziec tylko mamie ... ojcu nie bede nic mówić tak pewnie się dowie bo ieszkam w malutkim miasteczku i tu nic nie da sie ukryć a on mimo ze jest za granicą to i tak ze wszystkim jest nabieżąco... a pozatym nie zależy mi by wiedział o tym ... najgorsze to powiedziec mamie i babci :( babci powiem dzis ale powiedzcie jak ja mam to jej powiedziec \"... babciu jestem w ciąży\" - tak poprostu? boję się zeby babcia nie dostala zawału ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastoletnia mamo ja dopiero jestem w ciaży mam 17 lat :( termin mam na ok 18 stycznia .... chłopak mnei nei zostawił ( na szcescie) bardzo sie kochamy .. zanim zaszłam w ciąże bylismy juz ze sobą rok ... on mi pomaga i wspiera ... najgorsze to powiedziec mamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam witam:) mam na imie Paulina, w pazdzierniku skoncze 19 lat a moj synek ma miesiąc i 14 dni:) jestem tak bardzo szczesliwa ze go mam:) zagladalam dzis na inne strony i jestem zbulwersowana niektorymi wypowiedxziami,ktore delikatnie rzecz biorac \"krytykuja\" nas. ale lepiej tego nie komentuje. wiecie.,.,powiem wam ze brakuje mi brzuszka tzn czas ciazy to cos przepieknego,ruchy dziecka i wogole:) a teraz gdy mam go na raczkach,przekonalam sie co to znaczy kochac dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg nie mam ale poczte moge ci podac .. talunia102@op.pl wiesz ja 18 lat będę mieć dopiero w następnym roku i to dość późno :O teraz jestem w 16 tc ślubu nie chce brać ... on prosił mnei, że moze jednak było by tak lepiej ale ja nie chce ... wiem, że co do tego ja moja mam o wszystkim sie dowie to tez nie bedze popierała ślubu ... ślub z nim chce wziąśc ale może dopiero za jakieś 4 lata... zamieszkac razem troszkę sie boje choć mój chhłopak do tego tez mnei namawiał ... wiem , że jak bym miala 18 lat to mama co do zamieszkania nei mialaby nic przeciwko ale co do ślubu to napewno ... ona jest bardziej nowoczesna ... sama ma dopiero 36 lat i uważa, że jej ślub to byla kompletna pomyłka a wzielła go tylko dlatego, ze byla w ciąży ze mną ...:O proszę powiedzcie w jaki sposób mam to powiedziec babci i mamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulaa - czesc:) fajnie, że napisałas .. ja to jzu bym chciała mieć to wszystko za soba i trzymac to kruszynkę na rączkach ... wiem, że będę ją kochać całym serduszkiem i będę dla niej najlepszą mamą pod słońcem ale tak się tego wszystkiego boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie obawialam>,., pamietam jak dzis,.,., ale pare godzin po porodzie wszystko przeszlo./. na widok dzidzi dostalam\"takiego kopa\" ze do dzis czuje ze gory moge przenosic:) aha a ojciec dziecka bedzie przy wszych porodach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzenia rodzicom nie obawiaj sie. jestes w ciazy, pod swoimserduszkiem nosisz drugie serdusdzko pamietaj o tym i pamietaj rowniez ze czas wkroczyc w nowe zycie! nie mowie ze zawsze bedzie pieknie i latwo ale musisz BYC ODPOWIEDZIANLA wiec jesli jestes w ciazy to muszisz powaznie podejsc do sprawy a nie jak przestraszona istotka, wiem ze to nie jest latwe, moze potrzeba ci czasu ale gwarantuje ci ze czas cizy zmieni cie i twoje podejscie i to calkowicie. wiec wstan i idz do rodzicow i powiedz jakby to byla najzwyczajna wiadomosc i napisz jak zaaraguja:) aha i jeszcze jedno stres odbija sie nie tylko na tobieale i dzidzi wiec nie przedluzaj juz tego>,., tylko raz dwa(to ia tak predzej czy pozniej ale wyjdzie wiec lepiej jak predzej:) 3 mam kciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz racje ze slubem sie nie spisz., mnie tez naciskano ale nie poddalam sie presji (i dobrze) bo jesli slub ma byc bo dziecko.,to lepiej poczekac bo czasem nie wartoa to zyciowa decyzja zawsze znajdzie sie na nia czas :) jak kocha to napewno poczeka ajak nie to nawet szkoda goscia wspominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastoletnia mamo - a ty widzę ze wzielas slub? I jak Ci sie układa, mieszkasz ze swoim mężem? czasem sobie myślę, ze tez juz bym chciała miec to kruszynkę przy sobie ale tylu rzeczy jeszcze niewiem ... i sama niewiem jak podołam ale jakoś wiem, że bede musiała? a ty nastoletnia mamo jak sobie radzisz? Wasze dzieciaczki już gaworzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogle to kiedyś czytałam na jednym topiku jak pisalas ze nie odeszłas ze szkoły i poszłas z malutką córeczką na koniec roku naprawdę podziwiam Cię i zazdroszczę odwagi 🌻 ja to myślę o odejsciu ze szkoły jak jzu pisalam mieszkam w malutkim miasteczku w mojej szkole nauczyciele to straszni konserwatyści, psychicznie bym nie wytrzymała w mojej szkole, myślę teraz o szkole zaocznej no ale najpierw muszę powiedziec mamie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAulaaa - a jak znosiłaś ciąże? Wogle wszystkie dziewczyny piszccie jak znosiciie i znosiłyscie ciąże? Dużo przytyłyscie? ja dzis znów wymiotowałam :( strasznie to męczące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja tez sie bede tu udzielać bo a moim topiku który stworzyłam to tylko nas głupie baby pojechaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm przytyłam 26 kg.,.,, znosilam dobrze nie nazekam pomimo trudow takich jak okropne puchniecie.,. pozatym ciaza byla zagrozona. przez cala ciaze lezalam 6 rzy na patologii ciazy.,.od lutego nie chodzilam do szkoly(zagrozona ciaza)do konca juz roku szkolnego. jednak dzieki wspanialym nAuczycielom ktorzy mnie wspierali i klasie a przede wszystkim dyrektorowi zaliczono mi 2 se mestr i dostalam swwiadecctwo:) mmature zdala,m i to ze swietnymi wynikami:) wszystko sie ulozylo. nawet do wymarzonej akademii sie dostalam:) jeszcze ptrawko w pazdzierniku pojde i bedzi calkiem super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wymioty mialam do czwartego miesiaca,., niemile wspomnienie:) ale mowie wam te zle rzeczy sie szybko zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek - tak nie odeszłam ze szkoły:) w sierpniu zaszłam w ciąże a we wrzesniu zaczełam 2klase liceum i skończyłam:):) ostatnie 3 miesiące nie chodziłam ale nie było żadnego ploblemu: nauczyciele rewelacja, w szkole nie spotkałam się z wizwiskami ani niczym takim:) napisałam do ciebie e-maila. przeczytaj i odpisz. a jak poszłam z małą na zakończenie(miała wetdy 7 tygodni) to wszyscy zachwyceni, cała klasa, wychowawczyni, nauczyciele nawet woźne mnie zaczepiali:)::)::0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek - nie rzucaj szkoły!!!!!!! do której teraz idziesz klasy?????? póxniej będziesz żałować że rzuciłaś. u mnie w małżeństwie super:):):) dogadujemy się rewelacyjnie. a to już 7 miesięcy po ślubie. kiedy miałam 17 lat to wziełam ślub i nie żałuje. niektóre koleżanki z klasy mi nawet zazdrosciły nie tyle co męża jak dziecka:):):) pozdrawiam cie i odpisz mi na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belong to you
Witam :D yyyy w sumie to jeszcze nie wiem co pisać bo nowa jestem w tym temacie hehe:D ale znajome "twarze" widze:D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastoletnia mamusiu, ja przytyłam 14 kg do tej pory, a jeszcze 2 i pół miesiąca przede mną:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastoletnia mamo, jestes co prawda młodsza troszkę ode mnie ale bardziej doświadczona - więc proszę Cię napisz - jak wyglądal Twój poród? bardzo się go boję, czy rzeczywiście to aż tak boli jak mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×