Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

dla szalonych polonistów

Polecane posty

tu możecie wpisywac swoje dobre rady odnośnie ortografii, interpunkcji, stylistyki i gramatyki języka polskiego proponuję je zebrac w jednym miejscu, aby nie było na topicach głupiego pouczania i zbaczania z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa Święta Wincenta---> Nieuków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony polonista
ZABIJĘ WAS WSZYSTKICH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa szaleni jako grupa szaleni sa Ci co to nie potrafią przejść do porządku dziennego nad błędem i do znudzenia się wcinają nie pochwalam pisania z błędami np. wypracowań, pism urzędowych itp itd ale na litośc boską - zwisa mi jak ludzie piszą na kafe w większości klekocze się w klawisze z prędkością światła i jest to odbicie jakby języka mówionego, który jak wiadomo - cechuje się błędami tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są szaleni od kiedy
każde nieuctwo nazywa się ładną nazwą jakiegoś schorzenia :) Nie ma szans, Hilton. Skoro ktoś już pisze, niech robi to porządnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony polonista
A HARIS PILTON BĘDZIE PIERWSZA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRGHHHHH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są szaleni od kiedy----> moja stopka jest dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są szaleni od kiedy----> moja stopka jest dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są szaleni od kiedy
zachowanie typu: w domu nawet się nie myję, bo jestem na luzie, ale nim wyjdę do urzędu wypucuję się i włożę złote kolczyki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem filologiem, co prawda nie polonistką ale co filolog to filolog. też mnie denerwują błędy na forum, ale nie mam zamiaru nikogo upominać, to ich sprawa jak piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są szaleni od kiedy
koc --> Twoja stopka jest dla Ciebie 🌻 Ja wybieram własne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest, że jak ktoś pisze z błędami, to ma dysortografię, i ma nawet na to papiery! A jak ktoś jest gruby, to ma problemy hormonalne, chorą tarczycę, grube kości lub jeszcze coś innego. I też pewnie ma na to papiery. Lenistwo czy nieuctwo nie wchodzi w grę i już. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wincenta - no tak jakby no bo pomyś jak np. rozmawiasz z koleżanką a jak na rozmowie np,. o pracę to sa inne sposoby mowy, tak samo jak inne pisanie :) a co czego będe pierwsza bo nie rozumiem? heh, ja też jestem filologiem, ale nie polskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są szaleni od kiedy
Laura --> tak jest! A agresywni, chamscy i bluzgacze są po prostu zdenerwowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haris a jakim filologiem jestes? ja słowenistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wincenta - moim zdaniem język potoczny dopuszcza pewną ilość błędów, szczególnie w stylu, czesto mówi się szybko i nie zawsze tak pięknie nam zdanie wyjdzie jak bysmy chcieli troche tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuta Hojarska---> ironie sobie schowaj do ... kieszeni :) Dziekuje za zainteresowanie tak u mnie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są szaleni od kiedy
Haris, nie zauważyłam w Twoich postach żadnej "perfumy", "flustracji" ani "rzełądka" :D A literówki - pies je trącał, co innego gdy ktoś sadzi błąd za błędem i uważa to za normę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×