Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

kurwa jakie diety Wy tu odprawiacie! ? Dziwicie sie ze jedna tyje a druga nie chudnie ?? Marta moze sobie pozwolic,bo jest po porodzie.Ale laski w ten sposób nigdzie nie dojdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam foczki jedzonko to sama przyjemność ale na każdego wkońcu przyjdzie czas... Pomażyć sobie można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarzyć,, ale nie realizować koniecznie . To jest kurna forum o diecie a nie o kulinariach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No foczki staramy się ale sama wierz jakie to trudne ale wcześniej czy pózniej damy rade.Nie złość się tak bo to urodzie szkodzi. a przeciez musimy sie wyżalić przed kimś czy tyjemy czy spadamy z wagi.Tobie to nie szkodzi bo ty czy przytyjesz czy schudniesz to i tak wyglądasz cudnie.. Ewelinka a co tam u ciebie kochana... Pelcie a jak ty się czujesz tą wagą się nie martw teraz zaciśniesz pasa i schudniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiu ja juz bym chciala schdnac dzis zjadlam ziemniaczki pieczone.powiem ci ze mysle o wzieciu kredytu i wstawienie sobie balonika...dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie nie było ale właściwie nic się nie zmieniło. a co do zdjęć to nie wiem czy warto je komuś pokazywać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green1989 co nie ktorzy tu sie juz widzieli.:-) martusiu sama nie wiemile trzeba wazyc zeby zrobili ten zabieg.czasami mam watpliwosci co do niego.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u mnie sliczna pogoda w końcu... Opracowałam sobie plan ćwiczeń czyli w poniedzałki wieczorem bede biegać w czwartki będe jezdzic na roweze a w sobote na basen mysle że dam rade...Zaczynam od tego poniedzałku więc zapał jest a co dalej to zobaczymy... Pelcia ja tak myśle kochana że lepiej jeszcze poczekać i sprubowac samemu.Bo wierz z tego co słyszałam o tej operacji to musisz miec dużą silną wole bo to że oni ci z mniejszą żołądek to tylko poczatek a potem sama musisz utrzymać odpowiednią diete i jeść bardzo małe ilośći.Poczytaj sobie o tym coś więcej i nie tylko kożyści ale tagże skutki uboczne i wtedy zadecyduj... buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity co nic nie piszecie co tam u was slychac??umnie kiepsko bo w poniedzialek powiesil sie moj kolega i mam cholernego dola.pozdrawiam was goraco :* ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest mi latwo o nim zapomniec ale muszed dac rade bo juz go nie zobacze pozdrawiam i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane widze że jakos zniechecone jestescie do dietki.U mnie po rannym ważeniu waga stoji ale od poniedzalku się ostro za nia biore.Zyczcie mi powodzenia buziole😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mlodzi co sie nic nie odzywacie? martusia ty zaczynasz jutro diete daj znac jak ci idzie. :-) ja jutro ide na urlop a tak mi sie nie chce jak cholera :-( do zobaczenia.ewelinko moze pokazala bys swoja fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to dziś zaczynam a wy też brać się do roboty... wieczorkiem zaliczam bieganko już nie moge się doczekać. a co tam u was jak sobie żyjecie kobiałki buziole zasyłam 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki., Chciałam zalozyc nowy temat o dochudzaniu ale.. tego jest juz tyle ze postanowiłam do kogos sie przyłączyć. I padło na wasze forum. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona, bo jak zauwazyłam, mamy wspolny problem - ciałko. A wiec moze oppowiem cos o sobie. Mieszkam kolo Katowic, mam 18 lat, 157cm wzrostu i waze 73 kg obecnie. Juz kilka razy zaczynałam moja przygode z odchudzaniem ale zawsze kończyła sie porazką. Moja taka powazniejsza przygoda zaczeła sie 1,5 roku temu kiedy zanikły mi miesiaczki. byłam w szpitalu 2 tyg na badaniach połączonych z dietą 1200kcl (odchudzanie). Schudłam tam z 76 kg na 71 w ciagu 2 tyg. Moze Wam sie to wydac niemozliwe ale jednak. Wiecie jaka jest atmosfera w szpitalu... wiec... to jednak strona. Pozatym miałam tą diete, gdzie przykładowo dostawałam na sniadanie 2 kromki ciemnegopieczywa, 2 plasterki jakiejs szynki, ogórek kiszony i gruby plaster sera białego (chyba chudego) a na 2 sniadanie jabłko lub jogurt naturalny itd. problem w tym ze zjadałam samą szynke, 2 kęsy chleba i ogorka bo np sera białego nienawidze, tym baredziej samego (ochyda), jogurtu naturalnego tez itd :D No to waga zleciala pare kg. Okazało sie ze nie mam miesiaczek przez to, ze mam otyłos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki., Chciałam zalozyc nowy temat o dochudzaniu ale.. tego jest juz tyle ze postanowiłam do kogos sie przyłączyć. I padło na wasze forum. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona, bo jak zauwazyłam, mamy wspolny problem - ciałko. A wiec moze oppowiem cos o sobie. Mieszkam kolo Katowic, mam 18 lat, 157cm wzrostu i waze 73 kg obecnie. Juz kilka razy zaczynałam moja przygode z odchudzaniem ale zawsze kończyła sie porazką. Moja taka powazniejsza przygoda zaczeła sie 1,5 roku temu kiedy zanikły mi miesiaczki. byłam w szpitalu 2 tyg na badaniach połączonych z dietą 1200kcl (odchudzanie). Schudłam tam z 76 kg na 71 w ciagu 2 tyg. Moze Wam sie to wydac niemozliwe ale jednak. Wiecie jaka jest atmosfera w szpitalu... wiec... to jednak strona. Pozatym miałam tą diete, gdzie przykładowo dostawałam na sniadanie 2 kromki ciemnegopieczywa, 2 plasterki jakiejs szynki, ogórek kiszony i gruby plaster sera białego (chyba chudego) a na 2 sniadanie jabłko lub jogurt naturalny itd. problem w tym ze zjadałam samą szynke, 2 kęsy chleba i ogorka bo np sera białego nienawidze, tym baredziej samego (ochyda), jogurtu naturalnego tez itd :D No to waga zleciala pare kg. Okazało sie ze nie mam miesiaczek przez to, ze mam otyłosc. Lecze sie u endokrynologa, miesiaczki wrocily. tzn wrociły po uzywaniu kilka mies. leku na jakis czas, były przez pół roku A teraz mam pierwszą miesiaczke od kilku miesiecy. Sama sie dziwie ale te hormony u mnie wariują. Pozatym zbędne owłosienie ciała, tzn nie straszne tylko.. mam nieco wiecej włosków na rekach niz zdrowe kobietki, na twarzy tez wiekszy wąsik. Po wysjciu ze szpitala dostalam zalecenia zeby dalej stosowac tą diete 1200 kcl itd. Ale jak wiecie, jesli człowiek przygodzi do domu po pobycie w szpitalu, ma pełną jedzenia lodówke i w szafce ze słodyczami cały czas jest woreczek z ciastkami a 2 razy w tyg piecze sie domowe ciasta no to... same popatrzcie :( O skutkach dlugo nie trzeba mówic. kilka dni temuweszłam na wage, patrze- 75kg. Mówie- o nie. Od dzis koniec chleba, koniec wszystkiego. same warzywa itd. A wiec od czawartku stosuje diete głównie- chleb w minimalnych ilosciach- np cieniuteńka kromeczka chleba na sniadanie, pomidor(chce sie nim głównie najesc), plasterek szynki albo parówka(choc wiem ze parówki tez sporo tłuszczu mają). Pozatym mało albo wogole słodyczy (w szpitalu powiedzieli ze przez tydzień bedzie odczuwało sie głód bez słodyczy ale po tyg mija i juz sie nie ma na nie wogole checi), hebrate słodze słodzikiem- kiedys jedna płaska łyzeczke cukru do szkalnki, teraz 1 tabl. słodziku, na obiad mięso pieczone w speclanym woreczku do smazenia (bez tłuszczu), staram sie duzo ruszac, jezdzic na rowerze i obiecałam sobie ze w kazdej wolnej chwili (wakacje mam) i przed snem jesli nie bede mogła zasnąc bede sobie tańczyła. i w ten sposób traciła kcl albo chociaz rowerek (na lezaco). MOim głownym celem jest wesele 23 sierpnia wiec chce na nim tez pieknie wygladac;) pozatym.. nie mam chłopaka a chyba kazdy chcialby miec swoja milosc obok siebie. Jesli bedziecie miały jakies pytania to smiało, mam nadzieje ze przyjmniecie mnie do swojego grona bo w sumie opowiedziałam wam połowe mojego zycia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martucha umnie wszystko po staremu.dzis pierwszy dzien po pracy a mam juz dosyc.jest coraz gorzej niz jest,na dodatek robi ze mna na zmianie moj byly masakra.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie odzywam sie bo mam jakies gorsze dni:o dajcie mi jakiegoś kopa:( nigdy nie schudne:(😭 jak sie \"ogarne\" to wróce do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewelina nie tylko ty masz ten problem zeby schudnac,ale damy rade zobaczysz tylko musimy uwierzyc w siebie chodz to nie jest latwe.pozdrawiam trzymajcie w kciuki bo ide do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam slychac?umnie hujnia jestem zjechana po pracy masakra.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki. :-) Zycze wam milego dnia. :-P I milej pracy. :-D Ja wlasnie wychodze do pracy,chodz mi sie nie chce jak cholera,ale trzeba zarabiac. Ja wkoncu sie wzielam za siebie mniej jem,wogule od tygodniia 0 slodyczy troche dziwnie sie z tym czuje. Pozdrawiam i przesylam buziole dla wszystkich :-*:-* PS.Oczywiscie tez buziaki dla malej Juli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane u mnie pomalusiu a zalatana jestem że hej dzisiaj moja mama wyjechala z polski o 7 rano i mam stresa.. Z djetką tak sobie no ograniczyłam slodycze no i ruchu dużo teraz zobaczymy jakie beda skutki... Pelcia to ty na odwyku jesteś hi hi hi Ewelinka co tam u ciebie babo wstrentna wogole się nie odzywasz... Buziole😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×