Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

gdzie temu maleństwo sie tak śpieszy...???;) ja tam wolałabym nei wychodzić na ten brzydki świat:p kurcze, ale skurcze to chyba za wcześnie troche..???:o nie wiem, nie znam sie;) matko to moja dieta nei przypomina diety:o chyba nie zjem kolacji bo obiad zjadłam zaaaaa duży:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiiitaam...Kto rano wsatje temu pan Bóg daje :D Mój najwcześniejszy chyba wpis w historii :D hahahaha Ja wczoraj też zjadłam troche fastfooda,bo oczywiscie długie bycie na miescie jest wrogiem diety :D Ale schudłam 2/3 kilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Foczky cóż to sie stało, że tak rano zawitałaś?:) kuźwa powiedzcie mi jak ja mam pozbyć sie choć 1cm w biodrach??? jaaak???? :o nic mi nie ubywa😭 😡 ale zimno dziś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu znowu cisza:( znikam za 2 dni. wróce w niedziele, moze i lepiej bo przynajmniej nie będe żreć;) dziś przegiełam ze smażomnym i aż mnie żołądek rozbolał:o mam dość tego mojego cielska:( narka ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie sama tego nie rozkminiłam jeszcze :D Ale piotrek umie..Moze dlatgego ze jest płaski jak deska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam nie taka pulchna;) dzis sie dowiedziałam ze moja znajoma urodziła bliźniaczki-- jedna 3,400kg druga 3,600kg! :) to dopiero okazy!!! 7 kg łącznie! a mamusia szczuplutka. a co do hula hopa to :o nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martusia :) Fajna z was rodzinka..To super ze robicie sobie tyle zdjęć,będziecie mieć pamiątke :) A brzuszek już walny,ale mam nadzieje,ze Ci nie przeszkadza za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaaa
hejo dziewczynki;d nie bylo mnie tu troche;d ale jestem na bierzaco :D hmmm fajne zdjatka widzialam;d a mala nie jest wcale pulchna ;d jest w sam raz :D:D:D:D :))) oki lece spac;d ps:D moja dietka tez za bardzo nie idzie;d ale ostatnio siostra cioteczna powiedziala mi ze schudlam bardzo ;d no to hehe;d mysle ze nie jest źle :D buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja rodzona powiem Ci że to nie prawda. I ZACZNIJ SIE W KONCU ODCHUDZAC!! ja schudłam trzy kilo.Ale nie dla tego sie sie tu wpisuje,,tylko dlatego że mniej żre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze ten kop mi pomoże;) kurcze jak ten czas szybko leci, już tylko 9 tygodni i bedziesz miałam dzidzie:) zeżarłam serek wiejski, 2 wasy i 2 plasterki wędliny....oby do wieczora:) ciągle robie ABS i juz mi to lepiej idzie, nawet w czasie sie mieszcze;) ino jednego ćwiczenia nie jestem w stanie robic przez całe 45sekund:p no ale i tak spoko. do napisania🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejo.... laseczki,,u mnie piekna pogoda :D:D:D:D:D sa sa sa a ui was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie tez cudowna pogoda:) w sobote miałam 3 egzaminy pod rząd, jakos przetrwałam;) ubytku na wadze jakos nie widze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak dawno mnie tutaj nie było.. od jakiegoś czasu trzymam sie zasad mojej / naszej diety co mnie bardzo cieszy ale efekty nie są prawie w ogóle widoczne tylko rzeczy są minimalnie luźniejsze.... więc nie ma sie wcale z czego cieszyć. a z hula hop już skonczyłam bo mi nie wychodzi to kręcenie::) i stres przed maturą mnie jeszcze nie dopadł i tracę apetytu a szkoda... Ewelinka współczuję Tobie tych trzech w egzaminów i pewnie wszystko poszło ok:) a jaki jest ten krem który ostatnio kupiłaś? Martusia Tobie już naprawdę niewiele zostało. mam nadzieję ze dziecko nie daje Tobie za bardzo popalić?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej green:) milo Cie widzieć:) połamania długopisów na maturze;) nie ma co sie stresować;) ten krem to coś z Eveline...cos tam coś tam 3d :D nie pamietam nazwy;) taki zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie Wy sie podziewacie? ja dzisiaj popełniłam klika grzeszków, oto dwa z nich: o trzy kawałki za dużo ciasta i porcje zapiekanki ziemniaczanej (ale wszystko takie pyszne było) od piątku chcę zacząć dietę oczyszczająca, którą dzisiaj znalazłam w internecie. trwa 7 dni i jest 5 posiłków. mam nadzieję, że sie zdecyduję i wytrwam:) a Wy macie może jakieś doświadczenie z takimi dietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas pomalutku już czasami mam dosyc ciąży czuje się jak bym w niej chodziła wieki.Ale jak mala się kręci to świetne uczucie wiedząc że taka mała istotka tam sobie siedzi i sie wygupie.No nieraz daje popalić jak nużke wsadzi pod żeberka to boli jak cholera...ale juz nie moge się doczekać jak ją przytule... Hej green no to powodzonka w tej diecie napewno ci się uda... Foczki a ty gdzie pracujesz???? Ewelinka jak tam egzaminki poszły no i jak z tą twoja dietką buziaki dla was😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zaglądam tu codzień, ale jak nikt nie pisze to co bede sama sie udzielać...;) egzaminy poszły dobrze:) 2 zaliczyłam, a co z trzecim to nie wiem jeszcze. moja dieta....wczoraj tak jak Green zajadałam sie własnej roboty ciastem:o a tam...:p juz za pare dni ide na staż, i licze, że jak bede po za domem to może wreszcie efekty sie pojawią, Foczky to pewnie wyjechała na dłuugi weekend:) ciekawe jaką pogode ma bo u mnie lipa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki to pewnie znowu Macdonalda odwiedziła:):):) To gratulacje ze zdanych egzaminów a gdzie na starz idziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka gratulacje ze zdanych egzaminów! trzecie tez na pewno poszedł doskonale! ja właśnie poje wodę z cytrynką i zastanawiam sie co tu sobie na śniadanie zrobić:) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a bedę w biurze siedziec z koleżankami(tak si etrafilo ze razem z 3 koleżankami będe tam) bedziemy jakieś duperele robic- jak to na stażu ;) u mnie dziś odpust:D kupilam sobie obważanki i zeżarłam 2 :):) pogoda ładnia. kurna kolejna dziewczyna która miala mniej więcej " moje gabaryty" schudła :o ja nie wiem jak one to robią!!! żeby to szlag trafił:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wczoraj czyściłam z bratem oczko wodne( masakryczny syf:o ) i chyba chyba żeśmy w foli dziure zrobili bo woda mi znika po woli:o zrobilabym zdjęcie tego oczka bo piękne jest ale jeszcze nie mam czym:o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli znika a nie po woli ;);) chyba...dawno w szkole nei bylam więc nie wiem:p ale na polski to bym za żadne skarby nie wróciła! dobra spadam;) do napisania:) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×