Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

ehh Foczky Ty to jestes szalona:D:D cos tu mały ruch dzisiaj... zdradzę wam co dziś zjadłam:) więc: ---> serek wiejski --->2 kotlety mielone+duża porcja buraczku(mniam) --->activia+jabłko+pomidor+plasterek wędliny --->herbata zielona i woda, dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej to pora na spowiedz: -kawa z mlekiem -frytki+chiceny+2ogórki kiszone -4 ciastka zbożowe -2 kawalki chleba +szynka+pomidor+ogorek -2 herbaty -woda , woda........... To dobranoc laseczki ja na Magde M umykam bardzo lubie ten serial nawet powtórki lubie oglądać buzka dobranoc😴😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc serduszka! Ja juz w pracy:) rano zjadłam na sniadanko jogurt light brzoskwiniowy jogobelli i dwie kromki wasy. Wyobraźcie sobie, ze ten jogurt w 100 g ma 60 kcal (tylko) a zwykły ma około 115 kcal !!! Więc jest róznica:) Tak więc cały 150 g ma 90 kcal, a ten nie light ma aż 172 kcal :O. Więc różnica jest i to spora:) Tak tak wiem, wspaniale potrafię liczyć :D :classic_cool: Kuźwa wczoraj nie zdąrzyłam poćwiczyć, ale mam nadzieje, ze dzis dam rade i nie znajdę innych waznych spraw. Wczoraj po drożdżówce do końca dnia nic nie jadłam więc czuję się troche rozgrzeszona;)A pozatym od razu na kibelek poleciałam:D :P jak fajnie, ze dzisiaj piatek i znowu weekend wolny, ciekawe czy od tego wolnego w dupie mi się nie poprzewraca:D:D:D Nie wiem czy pamiętacie ale jutro mamy ważenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak od samego rana policzyć kalorie:) cholerka zobaczymy jak będzie z ważeniem, póki co listonosz nie przychodzi:( lece na śniadanko-wypije kakao i zjem 1 wase-tak postanowiłam:) miłego dnia maleńkie:)🌻🌻 PS. Marta wysłałam Ci wczoraj promyki, a wieczorem burza do mnie przyszła:) i dziś juz chłodno, ale ja się i tak ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejo hejo Ja czekam na szkraba,chyba odrazu polece z nim na spacer,żeby nie darł mordy w domu :D bo Piotrek śpi do 12 ;d heheh Pada troche,,tzn,moze własnie juz nie pada,,mam nadzieje,, Niu,, a tak po za tym to 4 wasy z serkiem topionym i cappucino :D Hej,,wątpie zebym schudła przez ten tydzien,,serio,,ciezko to widze:D hehehe Marta..a Ty czemu jesz ciasteczka zbożowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzisiaj doś puzno ale wziełam te tabletki co mi lekarz dał i czuje sie jak na chaju na szczęście już przeszło organizm się dopasował, przepisał mi coś na ból kręgosłupa mięśni i nerwo bóle no i jak narazie pomaga.JAa na śniadanko chlebek ze szynką i ogóreczek zielony wiecie ja nie bardzo lubie jeść śniadania ale przeczytałam wczoraj gdzieś że osoby kóre go nie jedzą są na rażone na otyłoś.No i ja już pokochałam je jeść:):):):) EWELINKA-----> tak mi przykro za te promyki ale u mnie świeci tylko strasznie wieje ale czego ja moge się spodziewać po angli to jak by co oddaje ci ich kilka🌻 CHICA----->no ja już nie moge się doczekać tego ważenia czuje że nie schudłam ale mam nadzieje że trzymam wage .Bo u mnie tak jest że jak schudne to najpierw musze tą wage utrzymać przez chociaż dwa tygodnie no i potem spowrotem znowu moge chudnąć bo u mnie bardzo szybko wraca efekt jojo🌻 FOCZKI-----> ja jestem strasznym łakąmczuchem na słodycze i żeby zabić mój apetyt kupuje sobie tutaj takie jedne ciasteczka dietetyczne można je jeść na diecie i są one dla dietetyków przeznaczone czyli bez cukru chociaż nie są tak smaczne jak te moje wcześniejsze słodziutkie ale jakoś mi posmakowały i nimi się pocieszam. Miłej pracy nianiu😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia dzięks za kartkę, dziś przyszła👄👄 kurcze właśnie zjadłam z 10dag, albo więcej orzechów laskowych:o więc obiadu nie będzie...szukałam tego hula hop w tesco ale nie było:(:( to sobie nie pokręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Ja juz po pracy na obiad wciągnęłam talerz zalewajki, ale coś czuje ze nie zabardzo sie najadłam, na drugie były naleśniki z dżemem:O, ale niechce ich zjeść. Wiec moze jak bede głodna to coś z wasa wciagne później, albo zjem ten jogurt light. Tak wogóle u mnie pogoda sie zdupiła na maksa, szaro i ponuro:O Nie wiem co tu robić, czy brać się za sprzatanie czy może położyć sie i odpoczywać.:O ehhhh:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja właśnie skończyłam robić obiadek bo zaraz mój kochany wraca i na pewno głodny jak wilk:):):) Ja dzisiaj upichciłam kluchy z bitkami wołowymi w sosie+surówka z marchwi i jabłka :-p:-p:-p U mnie pogoda nie zła no i w końcu dzisiaj biore się za skakanke bo coś tak z tym zwlekałam ale trzeba rozruszać ten tuszczyk🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupeczki moje ja jeszcze wciągnełam wase z chudą szynką i pomidorka i na tym koncze dzisiaj. Własnie popijam wode, bo skonczyłam ćiwczyc 25 min ale to zawsze coś;) Martusia---> oj to smakołyki mniam:P Foczky---> Żyjesz to??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis prawie nie było płaczu ;D sa sa sa,,,,, doopiero pod koniec,bo sie dziecko nie wyspało,,obudził sie i nie mógł juz zasnąć,albo nie chciał,nie wiem,ale wcale dzis nie spał, i to co sie zdrzemnął to zakrótko,i darł morde na wszystko,ale poradzilismy sobie z Piotrkiem :D urodzeni z nas rodzice :D No i przed chwilką rodzcie Dawida zabrali go do domciu a ja dzis jem fastfooda :D hehe Chociaż bez przesady :D hehee hamburgerka jem własnej roboty..tzn,,,bułki ze sklepu i koltety też ze sklepu :D no i wiecie,ogóreczek,pomidorek i jest :Dhehe ochota nie zająć,nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez pogoda sie psuje:( oto co dzisiaj zjadłam: 3 kromki chleba z serkiem topionym 1 szkl. maślanki truskawkowej 1 kotlet mielony i trochę bigosu z kabaczka. Foczky - powodzenia w opiekowaniu sie maluszkiem:) Elewina - hula hop możesz kupić w większości sklepów z zabawkami dla dzieci;) Ja dzisiaj( korzystając z okazji) sie już ważyłam ale niestety waga stoi w miejscu. czuję sie trochę lżejsza a tu sie okazuje że ja nic nie schudłam:( może ważyłam więcej niż myślałam ( niż w stopce) Tragedia!!! Chyba będę musiała mniej jeść.... oj będzie ciężko. i więcej ruchu! Pozdrawiam i buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) właśnie wróciłam z przejażdżki. wszystko wskazuje na to że kur..cze ważenia jutro nie będzie ale co się odwlecze to nie uciecze... dzis zjadłam: -2wasy z twarożkiem+ kakao -jabłko, 2 kawałki jakiejś wędliny - orzechy laskowe:o:o nawet nie wiem ile tego było i to wszystko!!! jak zobaczyłam ile kalorii mają te orzeszki to mi sie jeść odechciało:o:o:o kosmos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja na koniec dnia też sie spowiadam: -1 kawałek chleba ze szynką+ogórek zielony -3 ciacha zbożowe -herbata -2 kawy z mlekiem -klouski+bitka wołowa ze sosem+surówka zmarchwi i jabłka -bułka z pomidorem -activia -woda To kochaniutkie trzymajcie się cieplutko do jutra zgłosze się po ważeniu pa😘🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki??? hej dziewuszyska niedobre wracać!!!:D tylko Martusia porządna dziewczyna zdradziła co zjadła:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowie na bierząco co jem :D wiec powiedziałam ze wciagnełam rano 4 wasy,a potem hamburgerki 2 ?:D hahaa :D i coo?:D ja też jestem bardzo dobra:D a tak wogólle,to nic sie nie odzywacie i dupa... i jest mi smutnio..Az mi sie nie chciuało tu dziś zaglądać.. Dobra,,spadowywuje spać,bo jutro jade do doomciu u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--Głodówki są niezdrowe-- Hejo laski :D no no ,,,,sie wstaje wczesnie co??nie rozumiem dlaczego spicie:D u mnie kilogram mniej :D dzis mnie nie bedzie na forum czesto,bo jade do domciu :D wpadne popołudniiu i sprawdze was:) :*:*:* Buziaczki laseczki Zawieszam jako tako diete Jade sie na wpieprzac smakołyków do teściów :) :*:* BUZIOLKI KREJZOLKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:P Wazyłam się, waga pokazała tylko 0,5 kg mniej:O osz kurwa:O Jestem po sniadaniu - mały jogurt light+ 2 kromki wasy. Zaraz chyba pójde poćwiczyć, bo mnie nosi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na śniadanko zjadłam jajecznice z jednego jajka z cebula i pomidorem i dwie wasy. Gratulacje dla kobietek które pozbyły sie kilogramów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy się podziewacie??? sobota...pewnie balujecie:) mam nadzieje, że się nie obiadacie...:) wczoraj oglądałam takie śliczne kiecki...ehhh szkoda że ja się w nie nie mieszcze:(😭 chyba będę pisac sama dla siebie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco przepraszam ale nie czuje się dziś najlepiej chyba się przeziębiłam i nawet kąpa nie chciało mi się właczyć za co gorąco sorki🌻🌻🌻 My już po obiadku dzisiaj miałam spagetti na obiad:p:p:p A po za tym jestem z wagi bardzo zadowolona bo waże tyle samo co ostatnio normalnie co do deka:):):) a już wam pisałam że jak schudne to mi bardzo ciężko utrzymać wage a tu cały tydzień i super jeszcze jeden i moge dalej chudnąć:):):) Och ewelinko ty nasza gwiazdeczko jak dobrze że chociaż ty stoisz na posterunku naszego gniazdka dla ciebie za to😘 No to miłej zabawy laseczki w to popołudnie pa🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczynjki :D ja mam wolne :D paa :D Widze ze ja tu chudne najwiecej ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zjadłam: 2 wasy z wędliną+ kakao 3 mielone+warzywa na patelnie+gruszka 3małe gruszki z jogurtem naturalnym+maleńka kanapka z pasztetem 2 ziemniaki i kilka orzechów woda ale tu nudy:o:o:o:o ide spać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze wszyscy pouciekali albo się super bawią ja dzisiaj zjadłam: -musli z mlekiem -spagetti -2 ciacha zbożowe -3 herbaty -woda..... coś mniw migdały bola ide spać 😘pozdrawiam pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×