Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

to jak nikt nie patrzy,to ja powiem co zjadłam 4 kanapki wasa,z wedlinka albo twarozkiem czosnkowym :D sa sasa loda bounta :D miseczke dania chinskiego jogurt i o wsio :D mało nie??:D sa sa sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Marta!!! syp tu !! Ile zżarłaś dzis?:D A tak wogóle celeste! Adurka. Kamila,, green, elewina! Co Wy sie nie odzywacie łakomczuchy? pewnie macie jakąś diete cud,i nie chcecie sie z nami poddielić chytruski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hudzinki co tak pusto to moja pora no i daje: -activia -ziemniaczki+piers w panierce+sałata ze śmietaną -a 2 kawy z mlekiem -2 czekoladki truskawkowe(nie dozwolone) -woda Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elewina ja hula hop kupiłam w tesco :D ale kupisz wszedzie tam gdzie zabawki dla dzieci..byle kupić duze. a poza tym ile masz lat?bo napisałas ze pracy za pare miesiecy bedziesz szukac,,a czemu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki,,,nudzi mi sie bez was :(:( no i co ja mam robic :(:(:( lachoonki lachoonki,,,fitu fiitu....trata ta ta ... niu niu niuuuu Zaśpiewam wam piosenkę Mootyyylem jesteeem,, aaa nanananana mootyylem jesteeeem,,,,aaaa Oo laski..powiedzcie mi czy znacie jakieś fajne ćwiczenia na brzuszek, piersi,ramiona rózki :D i wooogóóle,,,macie cosik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niee!!! Zabijcie mnie!!! siedziałam od wieczora głodna i teraz przyszedł mój facet i przyniósł pyszne kanapeczki od kolegi z pracy a ja dawno nie jadłam takiej bułeczki i wpieprzyłam bułke z szynką.. ojoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia, porządny obywatel śpi w tych godzinach:D:p:D mam 19 lat i od października idę na studia zaocznie więc trzeba będzie jakąś prace znaleźć. idę na śniadanie, musze wymyśleć jakieś menu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc lachony! Ja dzis sniadanko light- dwie kromki wasy z połową plasterka szynki i plasterkiem pomidora. Teraz korzystam z darmowej wody w pracy:D Szefa jak narazie nie ma, ale pewnie do czasu:O U mnie dziś słonko i od razu chce się zyć:) i dziś sobie poćwicze sa sa sa. Jakoś nie sądzę, zeby w tą sb spadek na wadze był szokujący, o ile jakikolwiek będzie, w związku z moimi kompulsami (Flawia wie o czym gadam) Wiec dobrze bedzie jak bedzie ta waga co ostatnio:) Martusia---> czyzbyś miała rozdwojenie jaźni:D?? Flawia--> A co tam jedna mała buleczka, pewnie i tak spaliłas w łózku :classic_cool: Elewina---> To jak kupujesz wage??:) gdzie chciałabys pracować i co bedziesz studiowac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooo,, hehehe..jedyne co moge spalać w łóżkuo 3 nad ranem to hm,,,, no nie wiem,ale napewno nie tłuszczyk :D Zobaczcie jak specjalnie dla was wstałam rano!! Marta??czemu jeszcze sie nie zameldowałas? pewnie spiisz cholerko!! Słuchajcie ,spałam 6,5 godziny, to tak nie naręke wstawać mi o 10 rano, ale obudziłam sie na siku,i juz mi sie nie chciało spać,i tyyle.tzn,.,chce mi sie,ale mi sie nie chce:D hahaha-inteligencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P u mnie szef dopiero o 12 będzie, więc jakoś zdzierże z nim te 3 godziny. :D i jutro wolne jupi jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śniadanko zjadłam-nie całą szkalnke jogurtu naturalnego z płatkami owsianymi+kanapka z twarożkiem+herbata zielona. i to mmiało byc wszystko ale zauważyłam że brzoskwinia nie długo się zepsuje więc musiałam i ją zjeść:o bedę studiować w Łodzi, a co do pracy to nie mam pojęcia, pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wstałam i zjadłam dość spore śniadanko: 4 wasy z serkiem topionym ( ale tak cienko posmarowałam:)) Flawia co tam taka mała bułeczka:) Marta a Ty sie nie przejmuj tą przyjaciółką, ludzie już po prostu tacy są ... beznadziejni. ja często słysze ze jestem gruba. kiedyś znajomy powiedział do swojej kuzynki, która była w ciązy; niedługo bedziesz maiała taki duży brzuch jak green albo koleżanka z klasy powiedziała akurat do mnie ja to sobie nie wyobrażam jakbym miała wystający brzuch albo boczki. nauczyłam się nie zwracać uwagi na takie komentarze:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wage to już kupiłam i teraz czekam aż mi ją przyślą. juz nie moge doczekać się jutra bo będzie mecz siatkówki-kocham to:):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, ze tu porządne zakupy są zrobione, powiem wam, ze w niektórym momentach waga to fajna sprawa i innych natomiast to przekleństwo, ale dobre jest to, ze przynajmniej trzymamy sie ryzach i mamy kontrole nad tym ile wazymy. W sumie to nie wiem jak można żyć bez wagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja żylam bez wagi i widać efekty ,kurwa +13 kilo... hahah ale ja nigdy nie miałam w domu wagi,i to był błąd mojej matki,bo ja tyłam z roku na rok,,,a nie powinnam kurwa,powinnam sie zatrzymać wtedy,kiedy przestałam rosnąć,czyli w 3 klasie gimnazjum. A ja nic nie jadłam,ide se pierdykne pierogi :D hahaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki jestem i wcale nie spałam tylko znowu przeczkole w domu miałam to co oastanio.Zostałam wcześnie rano obudzona telefonem no kurcze czemu ja go nie wyłączyłam:):):)ale już spokój. Wiecie co ale mam prace będe nianią trzy razy w tygodniu i nie zadarmo całkiem niezle płacą to już nie musze się prosić o pieniądze na ciuchy bo będe miała swoje hi hi hi Zaczynam od 10 pazdziernika z tą samą ferajna wiecie jak będą płacić to człowiek jakoś milej chce wykonywać swoją prace:):):) No a teraz oddawać moje słońce ja przesłałam wam kilka promyków a nie wszystkie chica to twoja sprawka łobuzie oddawaj moją pogode bo u mnie leje:):):) green1989 a ty przyślij jakies fotki adres jest wcześniej ni i wogule z kąt ty jesteś laseczka buzka. flawia super ja też ci potem dośle no i nie spałam łobuzie a zgadnij czemu się nie wyspałam hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że masz prace:):) ja to bym pozabijała te dzieci jakby mnie wkurzyły:) to ja Ci mogę troszkę słońca wysłać, ale tylko troszkę:):):):):)dziś mam śliczną pogodę, ale mówią że niedługo ona u mnie zostanie:o właśnie zjadłam kalafiora z bułką tartą mniam mniam no i podżarłam troche makaronu:o teraz wlewam w siebie 3 szklankę wody, a za godzinę jadę rowerkiem na cmentarz, żeby co nieco tam ogarnąć bo jutro święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kurcze wszystkie wykradłyście moją pogode wy łobuziaki dać kilka promyków a wy mi całe słońce kradniecie ale ja się wam odwdzięcze:D:D:D a pozatym co to jutro za święto w polsce bo ja nie w temacie🌻 No zmykam do garów a dzisiaj serwuje ziemniaczki schabik w sosie pieczarkowym i kapusta biała gotowana to zmykam wy łobuzice zła jestem na was i koniec kropka złodziejaszki z was :-p:-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×