Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Marta podziękowałam Ci za zdjęcia, ale okazało się że ja też ich nie mam... rano zjadłam 2 kanapki z jakims serkiem i teraz pije wode. właśnie wróciłam z zakupów. kupiłam sobie....jeansy:D:D ceny to nawet wspominać nie chce bo mi słabo:o:o musze schudnąć ze 3 kg to dopiero będe wyglądać jak lacha:D:D ide zaraz coś lekkiego przekąsić, a potem na rower. trzeba się jakoś prezentować w tych jeansach. ale mmi się humor poprawił:) buziaczki dziewczynki👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie za pół godzinki wsiadam na rowerek i jadę do domku na obiadek:) Nie powiem, bo głodna jestem, ciekawe co tam mamuśka zrobła dobrego;) A jak narazie to musze ten głód wodą zapić:P Dobrze że sroda jest wolna, bo tak to jakoś zleci hehe;) Szkoda tylko, ze jutro szef już będzie w pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, w mojej agencji pracy nie ma pracy dla mnie,wszystkie stanowiska zajęte :/ :/ :/ no kurwa bo umre matka mnie zapierdoli Kupiłam se hula hop.3 razy sie obkręci i spada.. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki przy takiej ilości dzieci można się wykończyć ale na szczęście jestem już wolna ja na niańke to się chyba nie nadaje:O:O:O Wiecie co ta poczta to mnie wkurwia a może ja nie potrafie jej opsugiwać bo ja wysyłam a tu pokazuje że wszystko ok . Więc jakim cudem te zdjęcia po drodze gdzieś giną ja nie wiem bo już zgupiałam:(:(:( Flawia nie łam się wcześniej czy pózniej na pewno coś znajdziesz może to nie twuj czas bo np za tydzień znajdziesz prace swoich marzeń czego oczywiście ci życze głowa do góry a mama się pozłości i jej przejdzie.Bo pamiętaj każda matka kocha swoje dzieci hihihi Trzymam kciuki za ciebie i zobaczysz uda ci się tylko się nie załamuj🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny wysłałam jeszcze raz mam nadzieje że tym razem dojdą bo jak nie to mnie zaraz trafi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Ja już jestem po obiadku to i buzia uśmiechnięta:D, nawet ta kurewska pogoda mi nie straszna:D No ale chyba troszkę przegiełam, bo zjadłam 4 placuszki ziemniaczane (wiecie były takie pyszne ociekąjące tłuszczem :D ) i talerz zupki szczawiowej, teraz zapijam się wodą. A co tam liczę na to, ze jak poćwiczę to troche się spali:D heh;) Martusia---> Zdjęcia doszły, ślicznie dziękuje:) Cholerka dałabyś nam troszkę tej pogody:D Flawia---> E tam daj se spokój z robotą, jeszcze się narobisz przez całe życie:classic_cool: A z tym hula hop się nie przejmuj mam to samo, a najgorsze ze jak mi spada to na paluchy (auć!), także odechiewa mi sie kręcenia:P Dlatego chyba wolę pokręcić biodrami na \"sucho\" :D w rytm gorących rytmów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chica a nie zostawiłaś dla mnie chociaż małego placuszka bo aż mnie trzęsie tak je uwielbiam:-p:-p:-p To przesyłam kilka promyków słońca jak dojdą dajcie znać buzka:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide szykować obiadek bo mój męszczyzna zaraz wraca a ja dzisiaj serwuje ziemniaczki z koperkiem, piersi od kurczaka w panierce sałate ze śmietaną uciekam bo nie zdąże a jak przyjedzie to wiecie polak głodny to polak zły:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, są zdjęcia:) fajnie tam macie:) ale mi się dziś nic nie chce...ta pogoda mnie denerwuje hula hop też by mi się przydało, ale nie wiem gdzie ten bajer kupić...a wy gdzie kupiłyście??? coś mi się zdaje Flawia, że ja za kilka miesiący też będę roboty szukać:( jakoś nie potrafie sobie tego wyobrazić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie pyszne obiadziki :D ja zrobiłam chinskie dzisiaj... Ale Chica! kręc nie na sucho nie daje takich efektów jak hula hop....hula hop jest w tym najlepsze że dotyka skóry.. krecenie na sucho to wiesz :D heheh Marta..niestety,Twoje promyki do warszawy nie doszły :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wkurzyłam się i właśnie to co pisałam na początku w naszym neciku.Wysłałam mojej przyjaciułce zdjęcia a ona napisała mi na gadu cytuje \"ej laska co ty z siebie zrobiłaś jaka ty gruba jestes wyglądasz jak nadmuchany balon\" wiecie co poczułam się jak by ktoś w pysk mi szczelił nawet się nie tumaczyłam że już troche schudłam.Jak napisałam jej że jestem na diecie to mnie wyśmiała strasznie przykro mi się zrobiło bo to moja najlepsza psiapsiułka. I to jest to że jak jestem tutaj to nikt z tych ludzi wogule nie zwraca na to uwagi a w Polsce to każdy tylko patrzy gdzie ci cos wypływa straszny naród. Tutaj człowiek ubrany w najgorsza szmate idący ulicą nawet nie zostanie zauwarzony a w polsce juz dawno by był wyśmiany od wieśniaka i bubla.Normalnie tak się wkurwiłam że musiałam się z wami tym podzielić szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaraz ziem sobie czekoladke to może poprawi mi chumor i wiecie już mi się odechciało jechać do polski mam wszystkich w dupie jeżeli każdy tam patrza na wygląd a nie jaki na prawde jest człowiek.:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...ludzie to są...najlepsza przyjaciółka, przyjaciółką, ale mogła by się zastanowić co mówi:o kurcze zamiast tej czekolady to może Marta trzeba było pójśc na spacerek i spalić troszke kalorii żeby pokazać się tej flądrze w takiej figurze że jej oko by zbielało. no ale damy radę, powoli, ale damy:) właśnie doszłam do wniosku, że zawsze jak mnie będzie ciągnęło do podjadania to będę wsiadać na rower i jechaaaaać. to bardzo dobry pomysł. musze pozbyć się tego balastu w biodrach i na udach bo już nie mogę patrzeć. jako pierwsza napisze co zjadłam: 2 kanapki z twarożkiem ze szczypiorkiem+zielona herbata(swoją drogą to nic mi ona nie pomaga) pomidor+ activia i na kolacje talerz tzw. ,,zacierek\":) o ile wiecie o co chodzi:)+zielona herbata no i woodaaa wooodaaa wooodaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś!! kurde!! co to za przyjaciółka która sie tak brzydko wyraża!! mogła delikatniej to powiedzieć.. Moje niezauważają,,,a jak ja sama powiem ze przytyłam,to mi mówią....ee tam,,chyba w mózgu :D . Tylko moja babcia i mama są takie beszczelne,,ale juz sie przyzwyczaiłam, Od przyjaciółki bym się tego niespodziewała,naprawde przykro mi sie az zrobiło jak to przeczytałam. No ja bym już do tej kolezanki się nie zwierzała bo bym straciła do niej jako takie zaufanie.. Te słowa których ona użyła były no lekko mówiąc chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie przejmuj się, niech spada! A Ty cholera jeszcze będziesz taka dupa, ze padnie z zazdrości jak cię zobaczy:) I ja i reszta dziewczyn z tego tematu do tego doprowadzi. O TAK!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no :) Ale Marta to nie o to chodzi,ze Ty jesteś gruba i musisz schudnąć, po pierwsze.. nie jesteś gruba po drugie, nie musisz chudnąć,tylko chcesz,bo taką masz ochote. po trzecie,to ma być przyjemność a nie przykrość i cieżar.. A ta Twoja koleżanka napewno jest brzydka jakaś.. :P:P:P sa sa sa głupia dupa. Nie musisz się nikomu tłumaczyć jak wyglądasz..Ja już dawno wypiełam na wszystkich dupe,a jak ide do babci,to specjalnie nakładam kuse bluzeczki i biodrówki.. a niech sie stara rura nagada.. a ja i tak swoje wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane moje :) ja dzis zaczełam grzecznie od dwóch chlebków wasa POTEM ZUPA WARZYWNA NA BULIONIE I DWA JABŁKA no i jak wróciłam do domu to zjadłam dwa krokiety :( i z tej okazji pół godziny na rowerku za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek dobra rzecz:):) kurcze gdybym do końca miesiąca schudła tylko albo AŻ(raczej to AŻ) 3kg to bym była MEGA szczęśliwa. no i we wrześniu 4 kg to ho ho ho ho może i spódniczkę bym sobie kupiła:D:D:p a co, nie wolno mi???:D:D:D mam nadzieje, że w sobote już będę mogła się razem z wam zważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewusie jak to przeczytałam jak mnie pocieszacie to aż miło mi się zrobiło na serdusiu:):):) Ale wiecie co napisałam jej mejla że ja gruba ale mam przynajmniej cycki a nie tak jak ona chudzielec a każdej strony deska ale jestem chamska co nie hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia stopke zmieniłaś??? ale gupie pytanie:):):) bo ja dzisiaj jakaś pieprznięta jestem i gadam od rzeczy że mój chłop już ma mnie dzisiaj dosyć hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,,głupia cipko,,,,sprawdz maila lepiej,bo napisałam do cIebie:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×