Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez tapety

ZOBACZCIE GWIAZDY BEZ MAKIJAZU!

Polecane posty

Gość zwyczajne babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelek, kozaczek....co za plotkarze tam siedzą, blee, rzyg na ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnnmmnmnn
piekna zeta jones anwet bez makijażu reszt anormalne kobeity ja tezbez makijażu starszę a z wyglądam na tyle dobrze że nei starszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez tapety
MASZ RACJE KURWA...plotkara ze mnie,ale maz w pracy a mi sie nudzi i tak sobie weszlam i to zobaczylam i chcialam przeslac aby dziewczyny utorsamiajace sie z tymi laluniami widzialy ile trzeba skakac nad nimi zeby tak wygladaly.... co nie zmienia faktu ze plotkara ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez tapety
utożsamiające...to chcialam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mówię, że ty jesteś plotkarą, czemu wzięłaś to do siebie, to są plotkarskie strony, które nie raz niszczą życie tym naszym gwiazdom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek86
e nie wierze, kate moss i madonna wyglądaja strasznie. te zdjęcia chyba zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ale przecież to już było
Nudne to już jest. Co jakiś czas ktoś ponawia ten temat i myśli że odkrył Amerykę. Kiedy wreszice dojdzie do tych pustych makówek że każdy ma lepsze i gorsze zdjęcia, że istnieją zdjęcia retuszowane i nieretuszowane, że są zdjęcia w sztucznym świetle i w słonecznym, że istnieją zdjęcia z makijażem i bez, że nie ma takiego człowieka na świecie który by bosko wychodził na wszystkich zdjęciach i że uroda nie ma tu nic do rzeczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez tapety
witam wszystkich...koniec plot,bo my bez makijazu tez inaczej wygladamy...a co do wypowiedzi wyzej...ja jeszcze tego tematu nie widzialam wiec stad to forum,ktore zreszta zalozylam chyba z czystej zlosliwosci...ach te kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×