Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

dokladnie. ....moja mama mojemu bratu powtarza......jak nie uazales co robisz to rob co uwazasz....no tak... teraz ma juz prawie roczne dziecko, z \"kolezanka\" bo ona nie byla jego dziewczyna, tylko taka by ja pzeleciec....poprostuu wstyd!!!!zeby 23 lata miec i nie wiedziec do czego kondomy sluza.....!!!...no chyba ze chcial miec dzidzie, ale nic na to nie wskazuje , bo jak od czasu narodzin minelo 10 miesiecy, tak on tez nie zainteresowal sie tym....i watpie ze zainteresuje...a podobno chlopcy to tacy \"madrzy \" w tych sprawach seksu i wogole.....brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
seniorit swieta racja mądrzy to oni sie potrafią ale jak co do czego przyjdzie to nie maja zielongo pojęcia Jesli ja bym wpadla to tez tragedii by nie było-moja mama powtarza ze chce mie wnusia ostatnio okres mi sie spuznial 2 tyg.to latala taka szczesliwa a ja troche przerazona bo niby nigdy do konca a tu oooooo okresu nie ma ale na szczęście wszystko dobrze gin przepisal tabletki na wywolanie cos moje jajniki sie zbulwersowały chyba przez te upaly co byly w czerwscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
spadam sprzatac bo zaraz do ginekologa lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tam sie wogóle nie boimy ;) mojemu facetowi nigdy nie zdarzyło się nie wyczuć wytrysku, pozatym w ciąże nie zachodzi się w trakcie 30 dni miesiąca tylko w dniach płodnych czyli jakieś góra 5 dni w mscu :P także to nie takie hop siup ;) aaaaaaaa -----> brałam 2 lata, od stycznia już nie biorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dziewczyny wiecie cos na temat tabletek antykoncepcyjnych RIGEVIDON wrucilam ood gina i mi je przepisal bez zadnych badan ni wiem czy mam je brac czy co???????z gotry dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro przepisał to masz brać, lekarze nie zawsze robią badania tabletki jak tabletki no ani mocne ani słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak, widze Cie od kilku dni na forum, wydajesz mi sie osoba kompetentna, zawsze wszystkim pomozesz. Ichyba bardziej niz ja znasz sie na forum, Otoz chodzi mi o to,ze zauwazylam,ze ktos podszyl sie pod muj pseudonim i w moim imieniu sie wypowiada, jak moge to zakonczyc, badz spr kto to jest, albo lepiej zabezpieczyc ligin? Bardzo prosze o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... jesli masz czarny login czyli zarejestrowałaś sie to wypowiadanie sie pod identycznym nikiem na pomarańczowo powinno byc niemozliwe, kiedys chciałam sie tu wypowiedzieć \"anonimowo\" i wpisałam sobie jakis nik... poziomka czy jakos tak, a forum poprosiło mnie o hasło- tzn że ktos juz jest zarejestrowany jako \"poziomka\" i nie moge uzyc tego niku, wejdź na główną stronę forum i tam na dole jest \"redakcja kafeterii\" wiec napisz tam i moderatorzy powinni cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANI podrozniczka, masz w swoim nicku litere duza \'i\' czyli I a jak ktos by sie chcial podszyc pod twoj nick to wystarczy ze zamiast duzego i wpisze male L czyli \"l\" to jeest prawie niewidoczne wiec sprawdz czy ta druga osoba nie ma tak rozniaca PANIpodrozniczka PANlpodrozniczka istnieje jeszcze taka opcja chyba: PANIpodróżniczka PANIpodrozniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxx ---> ja brałam Rigevidon własnie ;) miło wspominam :D tylko szkoda, że gin Ci badań nie zlecił żadnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa...Dokładnie...🌻 seniorit...Biedna ta dzidzia jego:oI mama i tata siebie warci:oMama puszczalska, a tata...Sama napisałaś:oRęce opadają:oI przepraszam, bo to Twój brat, ale mnie też brak słów:( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...Chłopaki grają taki mądrych, żeby się przed kolegami pochwalić i dziewczyną, jakby to nie wiem co było, ale to nie każdy taki jest...(Mój chłopak i brat taki nie jest, przynajmniej ja się z takim gadaniem z ich strony nie spotkałam)... Masz je brać, jak Ci takie przepisał...Ja też nie miałam badań od razu tylko troszkę później i pani ginka trafiła w dziesiątkę, bo nie miałam żadnych skutków ubocznych:)Od pierwszej tabsy do teraz, czyli 16 opakowania:) teoria...Aaaaaaaha, heh to ja ciągle myślę, że Ty bierzesz:P PANIpodrozniczka...Zmień hasło...Albo w ogóle jeśli nie masz to załóż hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
tylko boje sie ze przytyje a mi tuszy nie brakuje (65kg) Moj partner radzi mi zebtym ich nie brała.nie chodzi mo o to ze przytyje(bo kocha moja tusze)tylko jak to facet mowi ze w tabletki nie wierzy.Pasuje jemu stosunek przeywany.Przyzwyczai sie do konca a potem jak bedziemy starac sie o dziecko to zero przyjemnosc.Przepraszam za błedy boi sie spiesze tylko na chwilke do was zerknęłam.A wy dziewczyny jak bierzecie bądz brałyście tabletki cos sie zmieniło z wasza dotychczasowa wagą?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga ani drgneła a o co chodzi z \"Przyzwyczai sie do konca a potem jak bedziemy starac sie o dziecko to zero przyjemnosc\"? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska26
dziewczyny moze Wy mi powiecie czy moge zaczac brac pierwsze opakowanie Jasminelle po 7 dniach przerwy- do tej pory bralam Jasmin. moge zrobic 7 dni przerwy i zaczac pierwsza tabletke jesminelle czy nie robic przerwy i od razu po ostatniej Jasmin, czy nie ma roznicy??? Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam schudłam nawet :P Też nie rozumiem z tą przyjemnościa. O co chodzi? Dla mnie stosunek przerywany to żadna antykoncepcja z tego zazwyczaj biorą się dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska26
nie myslcie ze jestem glupia mam 25 lat i od 5 lat biore tabsy tylko ze teraz jestem poza polska i nie za bardzo jak na razie dogadalabym sie z lekarzem, wiec nie bylam a tu nie ma Jasmin tylko Jasminelle. Jasmin bralam ponad 2 lata wczesniej Microgynon 21 i Harmonet. Dlatego nie wiem jak zaczac brac Jasminelle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież ktoś Ci musiał przepisać Jasminelle...Bo nie sądze by tam gdzie jesteś były dostepne bez recepty. Jak sie dogadałaś by Ci przepisał to było się dopytać jak je brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska26
w pracy mam kolege polaka jego narzyczona ma ojca lekarza- ogolnego i tak po znajomosci mi przepisal recepte. :( to tyle dobra jak nie wiecie dziolchy to nic:) Stara d... juz ze mnie wiec dzidzia jakby co bedzie naprawde kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska26
ja nie jestem w Grecji ale kolezanka jest i tam Jasmin jest bez recepty, dziwne co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa.nie szkodzi, chodz moj brat to i tak potepiam to co robi...wiec oki:).....jednak my dziewczyny podchodzimy do tego/tych spraw/inaczej...jakby wiecej rozumu bylo:D co do stosunku przerywanego...kumpela mi dzis okreslila ten temat krotko----jak facet sie boi spuscic to \"ucieka\"....coz...kazdy ma inne zdanie,...;/ >>>uszanowanko dla tych co stosuja przerywnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxx co do tabsow ze sie tyje....coz....nie koniecznie, to wszystko zalezy jak twoj organizm zacznie je przyswajac...mi najbardziej odpowiadaja yasminelle, chociaz obecnie biore diane35, ale tylko jeszcze 2 opakowania mi zostaly,...pozniej wracam do yasminelle. jezeli organizm zle toleruje takie a nnie inne tabsy to w ten sposob ze tyje i razem z tym wystepuja w parze mnostwo innych skutkow ubocznych....niestety, wszystko ma plusy i minusy...nawet tabletki przeciwbolowe. a tak na marinesie... nalepiej tez stosowac antykoncepcje light...slyszalam ze to lightowa wersja tabsow z mala iloscia hormonow i zabespieczaja tak samo jak inne....warto wypytac gina o to.ale jak jest naprawde sama nie wiem...wiem jze yasminelle naleza do nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
moniak chodzi o to ze moj męczyzna chce dziecko zrobic z jak największa przyjemnoscia , jemu odpowiada jak narazie stosunek przerywany to bez roznicy czy on to zrobi we mnie czy ja to dokonce ręka ale wiadomoze do konca jak najbardziej przyjemniej.tylko nie zrozum mnie zle ze jemu teraz sex nie daje jakiej kolwiek przyjemnosci ale on poprostu przez 2 lata przyzwycził sie na przerywany i wydaje mi sie ze sie boi jak zaczne brac tabletki ze bedzie dzidzius z wpadki a chcemy dzidze jak oboje sie na to zdecydujemy Pozdrawiam wszystki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...U mnie jeśli się coś w ogóle zmieniło to może 1-2 kg...Więcej na bank nie, ale nawet nieiwem czy tyle, bo dawno się nie ważyłam:)Ja też nie kumam tego zdania co moniak zaznaczyła... kreska26...Ja bym zrobiła przerwę...I w 8 dzień bym zaczęła nowe... seniorit...Dokładnie, kobiety są inne, choć zdarzają się jakieś \"ubytki\", czyli inne niż normalne... Ja tam mogę przyjmować Cilest, jak narazie nic mi nie jest, skończyłam wczoraj 16 opakowanie i jest okej cały czas...Od początku zero skutków ubocznych, więc nie opłaca mi się zmieniać na light jakby co, bo mogę sobie tylko namieszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
juz tam na gorze wyjasnilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie!!!!! bylam na dyskotece, mam 14 lat, jakis chlopak , gora18 letni ze mna zatanczyl po cyzm wlozyl mi rece w majtki... boje sie ze moge byc w ciazy, przeciez nie wiadomo co z nia wczensiej robil:( pomozcie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×