Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

jestescie chore, pol roku temu to byl moj pierwszy i ostatni raz........ dzis sie spotkalam z tym kolem i powiedzial ze mnei nie ruszyl ze to jakies ploty mojej kumpeli, mielismy super kolacje, poszlam do niego i jestesmy razem i uprawialismy seks ! z zabezpieczeniem!!! i jestem zadowolona! i nie jestem w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jesteś pusta :D dobra whatever, to pewnie proowkacja i bardzo udana bo bawie sie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co rozumiesz pod slowem prowokacja?:) ze zmysla?:) otoemisjo jesli zmyslasz to naprawde bardzo ladna historyjke potrafisz stworzyc :) ale to nie zmienia faktu ze jestes dziwkarska smarkula a tak wlasciwie to kobity.. zaczynamw alke z ccellulitem, macie jakies dodatkowe rady, kltore sie u was sprawdzily lub w okolo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoemisja...Przykra jesteś i tyle...Widziałaś kolesia drugi raz i już mu dałaś dupy, gratuluje:o...Jedyne określenie, które do Ciebie pasuje to - KURWA... fistik...Jak coś wymyślisz to napisz co robisz, bo mnie też by się przydało coś z tym zrobić... Wiem, że AVON ma dobre kosmetyki i Ziaja takie żele pod prysznic z pilingiem, ale co jeszcze to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoemisja...Ja się wcale nie dziwię, że ten koleś rzekomo będzie Cię traktował jako swoją dziewczynę...To proste i już o tym pisałam wcześniej - wie co dostanie, wie, że poznał puszczalską panienkę i nie musi czekać na seks, bo ma go od razu...Gdyby poznał kobietę, która ma do siebie szacunek pewnie czekałby na seks jakiś dłuższy okres czasu...A poza tym, nie ma to jak pieprzyć się z kolesiem, bo jest ładny, nawet nie znając go:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistik i aaaaaaa chyba najlepszy jest ruch.. serio! zaden Gel Avonu nie pomoze. to sciema i wyluzanie kasy.. tylko landie pachnie! ale tez sie na to nabieram:P naprawde.. aerobic! to jest to! tylko latwiej znalezc czas zeby isc do rossmana po zel niz na regularny aerobic. moze lepiej zapytajmy OTOEMISJE:) od takiej ilosci sexu napewno nie ma z tym problemu.. tyle sportu.. hoho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta.. no wiec ja sie masuje, mam jakies dwa masazery a pomimo tego to raczkami, no i troszke cwicze i na rowerek jezdze, poza tym to codziennie 100 brzuszkow, lub 100 sekund spiety brzuch trzymac, wc zoraj uzylam abgymnica :D ale uzywalam go kiedys i nic nei dawal, kupilam sobie zel w rossmanie, taki brazowy AA ujedrniajacy , zwalczajacy cellulit jakis tam EXPRESSO i sie masuje tym rano i wieczor wszedzie prawie ... uda lydki pupa brzuch, nie wiem co to da, bo uzywam go 3 dzien, ten zel strasznie nawilza, bo czuje sie jakbym olejek miala na nogach , a tak poza tym to pachnie kawa;P zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelke...Myślisz, ze rower to jest to!?;)Ona nie ma z tym problemu, bo jest dzieckiem, a dzieci nie mają jeszcze cellulitu... fistik...Pachnie kawą, bo kawa ma pozytywny wpływ na zwalczanie cellulitu i to pewnie jest główny składnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa...Ale serio!?Ba ja tak serio kiedyś o tym myślałam...Tylko się nie śmiejcie, ale jeśli to działa pozytywnie, to czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa byl kiedys nawet taki topic. powaznie zalac ze trzy lyzeczki mala iloscia wody poczekac az opadnie odlac wode a fuzy wymieszac z zelem pod prysznic i nacierac cialo. Ja robilam, skora po tym jest naprawde gladka. Jak czytalam w tym topiku to tam jeszcze dodawali jakies olejki ale juz nie pamietam jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
witajcie czytam was i nie moge uwierzyc w to jak sie terz gnojówy puszczaja przeciez to parodia ja pi****le ale cos nie chce mi sie wierzyc wydaje mi sie ze ktos robi jaja i ma niezła beke z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
otoemisja a lache tez juz ro biłas i pchali cie w dupsko ty sie seksem nie zajmuj tylk lec kup sobie przybory do szkoły bo zaraz koniec wakacji a mama wie ze sie bzykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
powiedz mamie zeby na dzien dziecka ci wibrator kupila zamiast lalki JAK bedziesz w moim wieku to bedzie twoja piczka wyglądala jak wiadro (bedzie taka rozepchana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kawa kawa.. wiem ze kawa tak dziala :) kofeina to glowny skladnik :P hyhy dziecko sie obrazilo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosze!!!!!!!!!co ja tu czytam!!!!!?????!!!!!?????!!!!????!!!!???!!!!???!! szok w trampkach....!!!:/zeby miec 14lat i nie byc dziewica????????wow 8-O !!! coz....jestesmy w uni...a technika dazy do przodu buhahahahaha..... ja swoj pierwszy raz wspominam...ajajaj...i choc wiadomo..nie najlepiej za pierwszym razem ale w wieku 14 lat to ja na chlopakow nie patrzalam...ojejku...a o rekach chlopaka w majtkach to juz nie gadam..... mam 21 lat, i nie az tak dawno byl moj pierwszy raz, a chlopak mi palcowke zrobil oj...tez nie dlugo przed wspolzyciem, bo po roku chodzenia.......i nie ze ja jakas zacofana czy cos...poprostu nic nie na sile, nie spieszylo nam sie, mial byc to moment spontaniczny bez planowania...wyjatkowy...i tez tak bylo....porownujac siebie do tej 14-latki, mam wrazenie jakbym byla 100lat za murzynami....ze juz 14 za sex i palcowki sie lapia...:/ makabra....nie zebym sie czyms przechwalala, bo nie ma czym...wyrazam swoje zdanie.....poprostu nie ume mi sie w glowie zmiescic. co tu pisze otoemisja. do OTOEMISJA/...jezeli mialabys taki NAPRAWDE problem, to podejdziesz do tego inaczej a nie \"\"\"\"bylam na dysku,chlopak mnie macal rekami w majtkach...o jeny. jestem w ciazy???ja nic nie pamietam.... BO MAM 14 LAT \"\"\"!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ KOMENTARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awet jakby miala 20 to upic sie zeby nic nie pamietac i dac sie macac chlopakowi... bo jest ladny?? wracajac do milszych tematow... to mowicie, ze ta kawa rzeczywiscie dobrze robi na cialko?? kurcze.. u mnie tylko rozpiszczalna;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelke musi byc fusiasta a moze byc najzwyklejsza najtansza. jaka skora jest po niej gladziutka. moze jak wpiszecie wyszukiwarce kafe peeling kawowy to znajdzie pare topikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Figaa.. wiem wiem ze fusiasta tylko sie smieje bo mam w domu tylko rozpuszcalna:( uciekam spac. kolorowych snow. PS fajne fotki mi wyslalas;) tzn jakis czas temu juz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelke ja? Wlasnie bo bylas na topiku i juz sie nie pokazujesz, czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa...No to nieźle:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...No mnie też się tak wydaje... seniorit...Ja też tak miałam...Miałam 21 lat, czyli trochę ponad rok temu straciłam dziewictwo:) nelke...Dokładnie, masz rację...POPIERAM...Wiek nie gra roli, choć fakt, że to 14 lat jest przerażający... Kup sobie paczkę kawy, kosztuje około 3 zł, nawet chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... niom.moj e zdanie to lepiej sie nie spiedszyc z decyzja o wspolzyciu...lepiej poczekac, spotkac tego z ktorych chce sie naprawde a nie ten pierwszy ladniejszy lepszy i hopsa do lozka....albo gdzies po krzakach czy samochodzie.....bo kumpela juz po a ja nie.....co za mentalnosc....trzezba byc soba, ....po swojemu myslec...i co najwazniejsze zeby ten pierwszy raz byl na trzezwo...bez zadnych dodatkowych procentow....po co to....???... ale to tylko moje zdanie...kazdy ma swoje. pozdro uciekam sie pakowac, jutro wyjezdzam....w koncu, bo juz od 22 lipca cos mi sie wyjazd predluzal......ale nadszedl ten dzien,,,,troche mam cykorka ale gdzies mam nadzieje ze bedzie oki.......wiec 3majcie sie cieplusi...buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniorit...Ludzie myślą, ze alko doda im odwagi, ale to błędne myślenie, bo to może tylko skomplikować wszystko... Czemu masz cykora!?No co Ty, jedź i baw się świetnie:)Tylko pozazdrościć...A gdzie jedziesz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( poklocilam sie z chlopakiem, czuje ze ma mnei dosyc, zrobilam mu awanture o to ze czuje ze ma mnie w dupie, zawsze robilam mu awantury z zazdrosci... jestem chora:( help!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIGAA: nie nadarzam z Wami! jak po tygodniu zobaczylam ze mam do nadrobienia 15 stron to zrezygnowalam:( nie mam tyle wolnego czasu:( niestety studia mnie strasznie gonia i trza zapierdalac:( ale zawsze ogladam Wasze fotki:) przesle Ci niebawem moje po diecie (-8kg):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistik...A ma Cię w dupie, czy tylko Ci się wydaję:) nelke...Masz teraz studia!?W wakacje!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wakacje nie mam studiow ale mam praktyki i przelozylam sobie egzamin jeden wiec mam studia poza tym czesto mnie nie ma w domu wiec raczej nei zdarzam kontrolowac wszystkiego na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×