Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rampazampa

moje wesele - a teściowa sie wtrąca!!!

Polecane posty

rampazampa nie denerwuj mnie .co taka cisza.??? jak było na slubie ..grzeczna była teściowa...jestem ciekawa co i jak a ty milczysz.odezwijjjj sie .buzka paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rampazampa nie denerwuj mnie .co taka cisza.??? jak było na slubie ..grzeczna była teściowa...jestem ciekawa co i jak a ty milczysz.odezwijjjj sie .buzka paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhteteściowe
Ahhh te teściowe :D obyście po ślubie nie zamieszkali razem. Inaczej - współczuję. Ja posłuchałam WM, mianowicie poszłam na kompromis i szczerze ... niech teściowa sobie pie*doli, ja i tak zrobię po swojemu!! Przeczytaj tu, jak sobie poradzić z teściową przed weselem :D http://wieczniemloda.com/tesciowie-wtracaja-sie-wesela-8350 pzdr i dużo cierpliwości przyszłe panny młode!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś za coś płaci to się wtrąca! co w tym dziwnego? zrób wesela za swoje pieniądze i wtedy nikt nie będzie się wtrącał - proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje ze ostatni post pisala jakas toksyczna teściówka! hehehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Tylko, że taka jest prawda jeśli teściowa płaciła za wesele to ma prawo się wtrącać oczywiście w tych kwestiach za które odpowiada Pan Młody. Najlepiej jak młodzi sami sobie wszystko finansują wtedy jest dobrze. I uprzedzę twoje osądy nie nie jestem teściową sama rok temu brałam ślub na szczęście za swoje pieniądze i w miarę swoich możliwości tak że ani moja matka ani teściowa się nie wtrącały. Oczywiście próbowały ale jasno i wyraźnie powiedziałam co myślę i był koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monismar
Mówicie, że jak teściowa płaci to ma prawo się wtrącać- ale czy płaci sama za całe wesele? jeśli płacą obie strony po połowie, to chyba obie mają coś do gadania a nie płacenie za wizję teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny to ja was przebje ja brałam ślub w 8 miesiącu ciąży. Moja teściowa doradziła mi ,abym nie kupowała suknii ślubnej tylko kostium spódnica + żakiet to od razu na chrzciny będzie. Ja i tak zrobiłam po swojemu i kupiłam suknie ślubną ciazowa. Jak mnie zobaczyla w tej suknii to jednak stwierdziła ,że dobrze że kupiłam sukienkę. Z mojej teściowej to jest jeszcze lepsza aparatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×