Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

wiesz zalezy w jakich okolicznosciach go poznaje i czy facet ma cos ciekawego do powiedzenia....wtedy chetnie sie spotykam nie mowie ze z nikim sie nie chce spotykac poprostu nie reaguje na zaczepki na ulicy bo zawsze mi sie wydaje ze to moze byc jakis psychol:D tak juz mam z tymi na ulicy........co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, za 15 minut wychodze, moze odwaze sie usiasc na ławce i po prostu obserwowac. Ostatnio widzialem dziewczyne ktora siedziala tak na ławce i czytała ksiazke. Moze na kogos czekała a moze liczyła ze ktos sie dosiadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, kazdy wiek jest tak samo dobry, 12 latki chodza za rekę wiec ktos kto ma 20 lat i nigdy nie mial dziewczny tez w ich oczach jest przegrancem. 27 czy 28 czy wiecej...na pewno z roku na rok bedzie coraz trudniej ale bedzie to mozliwe, mam nadzieje... ok spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po. Spacer wlasciwie bez zadnej historii. Widzialem wprawdzie jakąś kobiete, siedziala przy fontannie. Spojrzalem na nią, ona na mnie ale nie dałem rady utrzymac wzroku. Ona poza uroda, była bardzo pewna siebie no i na oko, troche starsza ode mnie. Jednak siedziala sama, przez około 15 minut (tyle sie kreciłem w okolicy)....dziwne... No i jedna pozytywna rzecz - znow widzialem tego dziadka z parku, co sam siedzial przedtem. Chyba zle go oceniłem, bo dzis był z jakaś babcią (pare lat starsza od siebie, ale na pewno nie matka ;)) Siedzieli na ławce i rozmawiali, pozniej widzialem ich jak razem idą. Czyli jednak sie doczekał.... ....wiec ja tez sie doczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
poszli na dziki sex po 60-tce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia świnka - czyzby podszyw? :P nie wiem gdzie szli, ale fakt faktem ze na ławkach było duzo całujacych sie par... The Quiet Man - moze i warto sprobowac ale skoro juz tyle wysłałes i nic.... i tez patrze jakie maja dziewczyny inni, porownuje. Juz pisalem to wiele razy, widzialem tak dziwne pary (jesli chodzi o dobranie fizyczne) ze wiem iz wszystko jest mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
nie, to nie był podszyw:D muszę cię zmartwić, ostatnio moja piękna koleżanka związała się z takim jednym "brzydalem" i pod wpływem znajomych puścila go w kanał. ale ona jakaś dziwna jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
co tam porabiacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
podbijamy kafee:) a Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia świnka - fajna ta dziewczyna :O no ale przynajmnie ow chłopak nie zalozy nigdy tematu na kafe \"mam xx lat i nigdy nie mialem dziewczyny\" :D a jego samoocena na pewno wzrosla i pomoze mu to w dalszych kontaktach :) ****ellie - siedze na kafe! :D jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
raczej się biedny chlopina zdołował i jego samoocena spadła na łep na szyję:O ale się wykaraska, w końcu jest mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
a ja tez siedze na kafe :P mnie sie wydaje,ze za duzo czasu przeznaczacie na stworzenie wyobrazenie dziewczyny z jaką byscie chcieli byc, powinniscie sie bardziej skupic na pozyskiwaniu znajomych, kolezanek itd.zakreceniu sie w jakims towarzystwie.Moze wtedy wsrod nich dostrzezecie jakąś perełke, ktora wam zaimponuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Angolek nie wiesz? LAFIRYNDA!!-to by powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
kocham zycie-nawet nie masz określonych cech charakteru jakie mialaby mieć Twoja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahaha! Racja. :p Gdyby w razie podkusiło mnie, żeby mu wysłać zdjęcie to nie wahajcie się użyć siły. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Angolek będę Cie przed tym powstrzymywać rękami i nogami najlepiej zgraj wszystkie swoje zdjęcia które masz na komputerze na płytkie i zakop ją w ogródku na głębokości dwóch metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angolek...
Ma określone cechy charakteru. Chcesz wiedziec jakie? To popatrz na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angolek...
Buahaha dobry pomysł. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
nie mam pojęcia o co biega z podszywami ale wiem jedno: jedyną chorą osobą tutaj jesteś ty TQM! wcześniej chciałam Ci pomóc póxniej chcialam cie zrozumiec teraz chcialam cie olac ale przeginasz chłopcze!!!!! to że masz kobiety za pomyłki które zarąbały bez wiedzy Adama jego żebro przeżyje ale nie nazywaj nas chorymi bo jak na razie największy problem tutaj masz TY! nie spodziewalam się ze że w wirtualnym świecie wampiry energetyczne też potrafią działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... zaczyna się dziać... Ale ja popieram Trzecią Świnkę. TQM ja mam jakiś taki dziwny dar, że z wieloma ludźmi szybko łapie kontakt. A z Tobą nie potrafię się dogadać. Jesteś jakby nie z tego świata. Irytujesz mnie na maxa i otwarcie Ci o tym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
a ty skrajnym maniakalno-depresyjnym pesymistą nie szanującym, nienawidzącym kobiety! Zyjesz we wlasnym swiecie, Sam nie potrafisz żartować z to psuć innym zabawę czy chociażby dobry humor umiesz popisowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×