Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość kocham zycie
****ellie - nie no, nie zamartwiam sie, rozne moga byc przyczyny. Po prostu jestem ciekaw. I tak jak mowi pąpon - grunt to sie z czyms takim oswoic, stad dobrze poznac zdanie innych :) pąpon - no wlasnie, mu tu roztrzasamy. Mysle ze gdyby te ulotkarki wiedzialy o tym jak potem sa komentowane na forum to dla swietego spokoju dalyby nam te ulotki :D i jeszcze pewnie by sie usmiechnely zeby nie bylo gadania "dala ulotke ale miala grozny wyraz twarzy" :D no ale coz zrobic, szczegoły sa wazne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
no nie moge :D podszywaczu, dziwny jestes, baaaaardzo :D chcesz cos powiedziec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
Odin, dwa, tri .... policz do nieskonczoności, to Ci pomoże. Nabędziesz więdze doskonałą. Nie pytaj jak to działa, bo jestes superdoskonałym prymitywem i nie zasłużyłeś sobie na tą wiedzę. Ale zasłużysz jak skończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
THE QUIET MAN=ale jakim cudem sobie uswiadomiles ze nie mozesz miec dziewczyny?? starales sie kiedys o jakąś? zaprosiles jakąś chocby na kawe niezoobowiązującą? jesli nie to , nie gadaj ze nie miales szans na dziewczyne, bo sam se tej szansy nie dales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nooo pytanie o sens zycia to juz dla mnie zbyt duzo ;) podszywacz - co Ty, Kaszpirowski czy co? chcesz pogadac o swoich wpadkach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
A pragnę szczęście widzieć Twoje. To dajmy szczęściu nasze serca. Niech uszczęśliwia nas oboje. I proszę zaproś mnie na kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
Otoczenie postrzega mnie jako w pełni „normalnego” chłopaka ,jednak to tylko pozory. Tak naprawdę to jestem gejem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
no staram sie zeby postrzegano mnie normalnie. Niewykluczone ze ktos mnie postrzega jako geja, w koncu nie jestem widywany z dziewczynami.... ale z czym TY masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
prosze sie nie podszywac !!!! :) jestes facetem, musisz przejąć inicjatywe,prezciez po paru rozmowach kobieta sie nie domysli ze jestes nia zsqaintereso9wany, musisz sie posuwac o krok do przodu by cos osiągnąć w tej sprawie, bo zadna kobieta przeciez cie podrywac nie bedzie ,ta rola przypada facetom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore kobiety tez podrywaja
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
aha no chyba ze jestes tak wybredny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
no to masz racje bedziesz sam, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
****ellie - wiesz, chcialabys byc z kims, wspanialym z charakteru kto by ci fizycznie zupełnie nie odpowiadal? Mysle ze wmawialabys sobie ze jestes szczesliwa i w ten sposob bylabys nieuczciwa wobec siebie i osoby z ktora jestes, czyz nie? PS ogladalem ten program, otyłosc otyłoscia ale ta babka w czarnym byla niezle wygimnastykowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore kobiety tez podrywaja
ellie - a co? moze ma wybrac kobiete nie patrzac na wyglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co ci dziewczyno chodzi
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
nie mowie ze ma brac jakąs taką brzydką czy nie wiem jaką , jego sprawa, no ale jak koles mowi ze chce najładniejszą do tego totalnie nic nie robi w tym kierunku to no sorry , marne szanse ;) no ale dobrze ze on jjak juz wspomnial se to uswiadomil :) i nigdzie nie napisalam ze ma byc z kims kto mu sie nie podoba, nie wazne z kim bedzie byle by tylko robil cos w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyłam wczoraj mojego ukochanego Timbalanda ale chyba sie nikomu nie spodobał. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goem45
moze kiedys ci sie zmieni. oby, bo teraz to troche obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem cały czas, więc... Poza tym ktoś może nie mieć dostępu do netu kiedy tylko chce, może nie ma u niego prądu albo ma inny powód, żeby tu nie być. Ale Ty pewnie uważasz, że wszyscy tylko ściemniają i to gra pozorów. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
jestem jestem, nie bede udawal ze mam co robic w sobotni wieczor :D ale standardowo szukam wolnej sciany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×