Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Ech pewnie... Najlepiej tak powiedzieć... W ogóle nie wiem po co się wtrącasz? :) Zresztą masz rację to Kocham zycie powinien zdecydować czy to opisze czy nie. W końcu to jego życie i nie musi się nam ze wszystkiego spowiadać. :p A poza tym może ta dziewczyna nie życzy sobie, żeby o tym opowiedział? Powody mogą być różne. A to że wy chcecie zaspokoić swoją ciekawość jest najmniej istotnym powodem, dla którego miałby to opisać. ;) Chyba że nie chodzi tylko o zaspokojenie ciekawości no to wtedy inna sprawa. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spachlerz
O tak bo odrazu napisze ulicę na której ją spotkał, jej imię, godzinę, wklei jej zdjęcie albo zeskanowany dowód osobisty. Wszystko się wyda. Poważnie mówiąc. Tu chodzi tylko o okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem ciekawy, jak doszlo do spotkania. Moze zdradz nam to. I czy przez spotkanie rozumiesz cos na ksztalt randki, czy jak ktos wyzej wspomnial, wziecie ulotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
Angolek-> to nie jest twoje prywatne forum ani prywatny topik i prosze nie oddzywaj sie do ludzi tekstem "po cos wtracasz":O Mam takie samo prawo wypowiadania sie w tym temacie jak i Ty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to nie jest mój topik, ale akurat w tym przypadku napisałaś głupoty, więc jak dla mnie to jest wtrącanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
Angolek-> nie Tobie oceniac co jest glupota a co nie:O Faktycznie jests napastliwa dziewucha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oceniam, tylko wyrażam własne zdanie. Mam chyba do tego prawo, prawda? I tak przy okazji- nie mam zamiaru zaśmiecać tego topiku \"rozmową\" z Tobą, więc... bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
A osoba, ktora sie wtracila bylas TY Angolku:O Moje pierwsze pytanie bylo do kocham zycie z prosba o zdradzenie szczegolow, czyli ogolne nakresl;enie sytuacji;) a TY wyskoczylas,ze kocham zycie nie udzieli nam tych informacji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
"raczej" niech kocham zycie sie wypowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:34 kocham zycie prawdziwy wracajac do innej rozmowy - mozna poprzez forum i gg przelamac niesmialosc tak by zaprocentowalo to w realu.... .....wczorajszy dzien byl tego najlepszym przykladem, gdyz miałem wczoraj.. ............... SPOTKANIE Z DZIEWCZYNA!!!! ................. nie bede raczej opisywał, ale naprawde warto, warto sie przelamac, otworzyc i........odwazyc! a za chwile spadam na spacer, potrenuje spojrzenia i załatwie pare spraw milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spachlerz
I to podpadł kilku osobom. Tak się nie robi. Ludzie z ❤️ a on :D się z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
Angolek, "raczej" to nie znaczy "na pewno nie". I jeszcze raz pisze dla Twojego zrozumienia- PROSILAM o szczegoly kocham zycie a nie CIEBIE. Nie wiem po co sie oddzywalas:O bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spachlerz mówię Wam zaczekajcie, aż kocham zycie wróci. Wtedy z nim pogadacie, bo teraz polecą jakieś bezpodstawne oskarżenia. A jak autor wróci to rozwieje Wasze wszystkie wątpliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
forum swoja droga, gg swoja droga. Mnie nie interesuje o czym pisze sobie Angolek z kocham zycie na gg,ale jesli kocham zycie opisuje swoje zycie na forum i nagle po jakims czasie "mowi" np "walcie sie, nie powiem wiecej" (Angolku, nie rzucaj sie, wiem,ze kocham zycie by tak nie napisal. Zrobilam to dla podkreslenia o co mi chodzi;)) to takie zachowanie jest nie w porzadku wobec czytajacych topik. I tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spachlerz
Autor potrafił tu pisać opowiadania na 30 linijek a kiedy szykuje się coś ciekawego to pisze nam że "Nie będę tu opisywał" Przecież wszyscy na to czekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angolek wez sie
pąponku, nie musi opisywac na 30 linijek o spotkaniu,ale chociaz troszke:) Angolek juz musial cos znowu dodac od siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselkaa
kocham zycie napisz ...przecie MY tu jestesmy dla twoich wpisów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angolek wez sie
Po prostu trzeba wiedziec kiedy nalezy mniej mowic, Angolku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkk
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angolek wez sie
i nie puszczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×